Жена брата Админа• 07 октября 2023
Корекція зору
Дівчата, хто робив корекцію зору.
Чи залишились ви задоволені результатом?
Чи не жалієте що зробили?
Чи можливо ваші родичі, знайомі робили?
Чи не жалієте що зробили?
Чи можливо ваші родичі, знайомі робили?
Результат:
вже голосів:
23 (74.19%)
Подивитись результати
5 (16.13%)
Все добре
2 (6.45%)
Інше(напишу в коментарях)
1 (3.23%)
Все добре, але були негативні
0 (0%)
Жалію
Гидроусилитель руля• 07 октября 2023
Летом сделала . В целом довольна , но первые дни были ужасные, не ожидала,что будет настолько больно.
Ламборджини• 07 октября 2023
Робила минулого літа за рекомендацією подруги в британському центрі в Києві. Все супер і у неї, і у мене. Жалкую тільки що не наважилась раніше, бо дуже боялась)
Дуже боліли очі тільки в день процедури. Але лягла спати і на ранок все ок було, нічого не боліло більше.
АнтиТроль• 07 октября 2023
Знайома робила. Спалили сітчатку . Безкоштовно переробили і вона осліпла . І це було в круті клініці. Я сцю робити корекцію через той випадок
Звезда в шоке• 07 октября 2023
Ответ дляАнтиТроль
Дуже дивна історія, чесно
Ламборджини• 07 октября 2023
Ответ дляАнтиТроль
В якій це клініці робили?
АнтиТроль• 07 октября 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Дуже дивна історія, чесно
Може і дивна, але я її не придумала . До речі,в тій же клініці моїй мамі підшивали сітчатку і все пройшло ок
Жена брата Админа
• 07 октября 2023
Ответ дляЛамборджини
Дякую за відгук, я там також хочу робити
Сегодня не целуюсь• 07 октября 2023
Я жалкую,що вчасно не зробила.
Коли прийшла ,мені відмовили,бо вже почались вікові зміни кришталика ока.
Тепер тільки пересадка кришталика.
Але то вже інші ризики,інша операція і інші гроші.
Але я вдячна за якісне обстеженні чесні рекомендації лікарів Британського центру.
Могли б сказати,що можна зробити,але без гарантії,але чесно сказали,що просто немає сенсу через вік(я приходила в 40 років),збиралася 15 років...треба було раніше просто.
Тепер тільки пересадка кришталика.
Жена брата Админа
• 07 октября 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Делайте. Мне в 39 уже поздно
Вроде ж можна до 45 ,если по обследованию не будет противопоказаний
А_я_ЛОЖУ!• 07 октября 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Не имеет смысла. Потом пойдут изменения зрения и результаты вас не порадуют.
Жена брата Админа
• 08 октября 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Так они рано или поздно все равно пойдут и зрение испортится, смысл тогда в операции?
А_я_ЛОЖУ!• 08 октября 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Не совсем так. Потом не сможете ни вблизи читать, ни вдаль