жижифреймут• 07 октября 2023
Обличчя зробилось в дирочку
Зараз мені лише 24 роки, декілька днів не користувалась косметикою, і роздивилась в зеркало, звернула увагу, що на обличчі більш помітні пори, воно наче в дирочку якесь. Це може бути через тональний крем? Тональним користуюсь останні років 5 точно на регулярній основі, майже кожного дня..
жижифреймут
• 07 октября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Это генетически обусловлено
В свої 17 років, воно наче не таке було. Чи мені просто так здавалось🤷♀️через постійну червоноту змушена постійно користуватись тональним. Вже де тільки не була, в дерматологів, косметологів, все марно, проблема як була так і лишилась
Не вмію заміряти• 07 октября 2023
Ответ дляжижифреймут
А в 10 було взагалі як попа немовляти
жижифреймут
• 07 октября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
А в 10 було взагалі як попа немовляти
Так)
Ворую вкусняшки• 07 октября 2023
Ответ дляжижифреймут
Так)
Наносите праймер под тональный, чтоб не так забивались поры. И поменяйте тональный на более лёгкий
Проня_Прокоповна• 07 октября 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Так от силиконового праймера еще больше забиваются
ДелайКак_Я• 08 октября 2023
Пори мають властивість потроху розтягуватись з віком, це відбувається швидше якщо погане очищення і вони забиті і якщо є втрата тонусу, зневоднення, теж виглядають більшими. Як у Вас з очищенням і відлущенням? Зробіть собі очищення двохетапне: додайте гідрофільну олію. Ензимна пудра кілька раз в тиждень теж допоможе очистити і зробити менш видимими. А так то глобально вже ніяк не вплинути, лиш підтримувати, косметику обирати легку і некамедогенну. Можна ще засоби з ніацинамідом пробувати, з саліциловою кислотою...
НимогуПридуматьНик• 08 октября 2023
Шукайте гарного косметолога, підбирайте догляд. Сучасний дом догляд робить чудеса з порами