В танке• 07 октября 2023
Дочка хоче волосся підстригти
14 років. В неї гарне густе волосся.
коротке це взагалі не по-дівчачому, на мій погляд. як розвити в дочки більше тяги до краси, до дівчачих манер і вподобань?
Люблю ВалЄру• 07 октября 2023
Если не пикси то пусть пробует, не красит волосы уже хорошо. До лопаток отличная длина
Дикая Роза• 07 октября 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
А если даже пикси и красить? Почему нет? Это ее волосы. И это всего навсего волосы
Налогообложу• 07 октября 2023
Боже,це просто волосся, дайте змогу дівчинці вирішувати самій,з якою зачіскою їй ходити
В танке
• 07 октября 2023
Ответ длямиссДавеча
Ніяк. Її справа
я не питала чия це справа =))
В танке
• 07 октября 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Длина до пояса и хочет каре?
довжина каре. хоче мальчукову стрижку
В танке
• 07 октября 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Б.я! Жіночко, час виходити з середньовіччя!
виходьте куди вам там треба. я ж не проти
Пополняю_Карму• 07 октября 2023
Ответ дляВ танке
довжина каре. хоче мальчукову стрижку
Так хай робить, бо вона все одно це зробить потайки від вас
Сонячний зайчик• 07 октября 2023
Сподіваюсь ви зараз із вечірньою зачіскою, вечірнім макіяжем та на підборах.
В танке
• 07 октября 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
от приблизно піксі вона і хоче
Грибной_Дождик• 07 октября 2023
Ответ дляВ танке
довжина каре. хоче мальчукову стрижку
А , то в неї і так коротке? То нехай, відросте якщо що.
Дикая Роза• 07 октября 2023
Ответ дляВ танке
довжина каре. хоче мальчукову стрижку
Вы не думали, что это поиск собственного стиля? Что здесь такого? Она не станет мальчиком от этого.
Люблю ВалЄру• 07 октября 2023
Если из длины по пояс в пикси то очень радикально. А из каре в короткую это норм, наверное. А когда еще искать свой стиль
В танке
• 07 октября 2023
Ответ дляНалогообложу
будь-які рішення є навязаними. це тільки здається, що вирішує сама. насправді все щось під впливом. Однокласників, друзів, ліні доглядати, протест чи ще щось
Дикая Роза• 07 октября 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
В 50+ красится в в розовый и фиолетовый конечно) не раньше, а то мамка заругает)))
Кинг-Конгша• 07 октября 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
А чем плохо красить? Моей 7, ходит розовая))))))
Люблю ВалЄру• 07 октября 2023
Пикси оч красиво с идеальными чертами лица, женственными. Отрастут если что
В танке
• 07 октября 2023
Ответ дляПополняю_Карму
питання як переконати відрощувати волосся.
я ж не збираюсь забороняти. зрозуміло, що це тупо і неправильно. правильно - направити на правильний шлях
Дикая Роза• 07 октября 2023
Ответ дляВ танке
Поэтому вы решили навязать ваше мнение, как единственно верное?
В танке
• 07 октября 2023
Ответ дляПополняю_Карму
питання в іншому
Налогообложу• 07 октября 2023
Ответ дляВ танке
Навіть якщо так,то чому вона має бути під впливом мами в цьому випадку,аине під впливом друзів чи ще когось? Чому Ваша думка в цьому плані має бути вищою і більш значущою? Це просто стрижка.
В танке
• 07 октября 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ну они и так уже короткие, отрастут. Это под мальчика корейская?
так. стиль корейських молодих людей
Люблю ВалЄру• 07 октября 2023
Есть же редактор какой то, наглядно посмотреть как дочке лучше. Длинные, каре и короткие. Сравните фото