НетЕщеНаверное• 08 октября 2023

Підскажіть, Львів-Яремче, окрім потягу та автобусу

Дівчатка, підскажіть, зі Львову до Яремче, як можна доїхати? Потяг та автобус не підходить за часом , які є ще варіанти ? Можливо приватний трансфер, чи груповий трансфер? Звідки? Хто їздив, підскажіть
Маю натхнення• 08 октября 2023
Бла бла кар
Карусель-весель• 08 октября 2023
Таксі
Завжди з рушником• 08 октября 2023
Літак або пароход. Ну питання піпець.
Бла бла кар шукайте.
Великий сатирик• 08 октября 2023
З пересадкою через Івано-Франківськ, скоріше за все. Ми влітку так їхали через те, що поїзди до Яремче виїжджають зі Львова раніше, ніж прибував до Львова наш поїзд. Гуляли містом з 12.00 до 17.00) Потім до Івано-Франківська, далі автобусом. Але й тут лотерея, бо написано на сайтах багато транспорту, а по факту - ні.
автор НетЕщеНаверное • 08 октября 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Літак або пароход. Ну питання піпець.
Бла бла кар шукайте.
Лягайте спать і не нервуйте
автор НетЕщеНаверное • 08 октября 2023
Ответ дляКарусель-весель
Таксі
Дорого 6 тисяч до Яремче
автор НетЕщеНаверное • 08 октября 2023
Може хтось знає звідки груповий трансфер відправляється?