Питання до жінок: вам колись мстилися чоловіки за відмову у коханні/сексі/шлюбі? Якщо так, то у чому це проявлялося?
Питання до чоловіків: ви розглядаєте можливість особистої помсти жінці, котра вам відмовила? Якщо так, то які внутрішні мотиви вас на це підштовхують?
Ответ дляkabatosa
Дивлячись, що вважати помстою, мій брат помстився жінці яка його по суті зрадила, обманула, але чи варто вважати за помсту відмову в допомозі не знаю
Ні, це трохи не той випадок. Я маю на увазі про помсту через відмову у стосунках, а не через зраду.
Ответ дляКітті_
Мені більше відомо випадків про жіночу помсту, коли їх відшивали чоловіки, серед чоловіків не знаю таких випадків, можливо тому, що в оточенні не так їх і багато
Ответ дляFashion4
Отказала в сексе, он пошел всем рассказывать что спал со мной 😂 А мы даже не целовались.
Дійсно це можно вважати помстою. Причому доволі серйозною, адже це напряму стосується вашої репутації. Огидно, коли чоловіки приписують жінці те, чого не було.
Ответ дляКітті_
Согласна с Вами! Я сама была в шоке когда узнала что он говорил обо мне. А парень вроде воспитанный, из хорошей семьи, обеспеченный. Такой прям правильный весь, а оказался 💩
Ответ дляFashion4
Не) просто сказал что меня тр…хнул , я ему дала, я распущенная женщина)) Он долго проявлял ко мне интерес, звал на свидания, я отказывала) Обиделся в итоге)Это очень низко)
Так, дуже неприємно. І спробуй потім жінці від цього наклепу відмитися, особливо, якщо багато спільних знайомих.