Русланка з гілки• 08 октября 2023

Как найти свой стиль

Дожила до 37 лет и не могу найти свой стиль. Большая часть проблем с выбором одежды из-за конституции , рост 160, вес 50 кг. Уже и взрослая женщина, а идут мини юбки. Делитесь своими лайфхаками в выборе и поиске своего стиля
Сусідка знизу• 08 октября 2023
Мне 48. Я одеваться не умею СОВСЕМ (( Поэтому хожу в чем придётся ((
Chaterbox• 08 октября 2023
Знайдіть знамениту жінку з вашою фігурою і спробуйте повторити її стиль. Не тільки на подіуму але й в звичайному житті.

Автор я розумію що ви можете дозволити собі носити міні АЛЕ все ж таки знайдіть в собі сили щоб ваш одяг не був таким- ніби ви зняли його зі своєї доньки і одягли бо влізти змогли.
автор Русланка з гілки • 08 октября 2023
Ответ дляСусідка знизу
я такая же. доход позволяет покупать много чего, но не научилась подбирать именно то, что идет мне. В гардеродной разнобой и вечно нечего надеть((
Ответ дляChaterbox

я розумію про що ви. Сама не хочу ’молодитися’, але не йдуть мені довгі сукні, або до коліна- зовсім жах
Апрель Ивановна• 08 октября 2023
У вас ідеальна вага, проблем з вибором одягу не повинно виникнути.
Само_достаточная• 08 октября 2023
50 років
Апрель Ивановна• 08 октября 2023
Ответ дляСамо_достаточная
50 років
Трошки вульгарно...
Ответ дляАпрель Ивановна
ви помиляетесь) ось наприклад, зараз осінь- знайти пальто не можу
parele• 08 октября 2023
Такие же параметры, только старше намного, не вижу никаких проблем с подбором одежды) Напротив, все садится неплохо. Мини, кстати, никогда не носила - ноги не идеальные. А вот макси и миди - да. Кежуал, деловой - мое.
Попробуйте определить свой типаж по Кибби, например, дальше будет проще.
Шеллар• 08 октября 2023
Користуюся капсулами від Наталі Болгар, мені подобається те що речі із підбору три роки тому чудово вписуються в цьогорічні.
Апрель Ивановна• 08 октября 2023
Ответ дляРусланка з гілки
Ви важите 50 кг по зрості 160 см, якщо не помиляюся? Отже, фігура струнка і розмір 42-44? В чому ж проблема з вибором пальто?
Ответ дляparele
а как ВЫ определяли свой типаж по этой системе? поделитесь, пожалуйста
Ответ дляАпрель Ивановна
довжина, правильне розташування кишень та пройми
Само_достаточная• 08 октября 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Трошки вульгарно...
Вона може собі дозволити
Завжди мало• 08 октября 2023
Ответ дляСамо_достаточная
50 років
Ахаха
Апрель Ивановна• 08 октября 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Вона може собі дозволити
Звідки така впевненість?)
Само_достаточная• 08 октября 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Звідки така впевненість?)
В неї?
Апрель Ивановна• 08 октября 2023
Ответ дляРусланка з гілки
В крайньому випадку завжди можна знайти хороше ательє і замовити індивідуальний пошив (хоча повторюся, не розумію, в чому конкретно для вас перешкода обрати щось у масмаркеті і не розумію, чим ваші параметри відрізняються від стандартних лекал).
parele• 08 октября 2023
Ответ дляРусланка з гілки
Определение идет по росту, телосложению, цвету волос и глаз, и т.д.
Я, например, гамин драматик.
Смотрите основные рекомендации по подбору одежды для своего типажа, и двигаетесь в этом направлении.
Лівий Локіть• 08 октября 2023
Ответ дляРусланка з гілки
Если доход позволяет наймите себе стилиста, который создаст для вас капсулу и научит подмешивать в нее новые покупки. Опять же выделит вам подходящую для вас базу.
Ms. Сама прямота• 08 октября 2023
Мне помогает пинтерест . Черпаю от туда вдохновение
Ответ дляЛівий Локіть
ой, был опыт онлайн, когда девушка начала мне предлагать оверсайз пиджак с плечами шире моих, на этом все закончилось. Стилист имеет свое виденье прекрасного, у меня свое. и мне должно быть гармонично с ’моим’
Сусідка знизу• 08 октября 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Трошки вульгарно...
Ага. Сииильно немножко
Сусідка знизу• 08 октября 2023
Ответ дляШеллар
Натали Болгар - где посмотреть, шО оно такое?
Marmu• 08 октября 2023
Почитайте про типажі зовнішності, там дуже гарно описують. Показують приклади для різного віку. Мені дуже допомогло, я якось інтуітивно дещо сама розуміла, але там все гарно пояснюють, чому мені не треба рюши та оверсайз)
про міні - носіть з плотними колготками, не буде виглядати не по віку)
Шеллар• 08 октября 2023
Ответ дляСусідка знизу
https://natalibolgar.com/ua/nashy_trendy/gid-po-ka...
Радуга-дуга• 08 октября 2023
Ответ дляСамо_достаточная
50 років
Пузо хорошее.
Сусідка знизу• 08 октября 2023
Ответ дляШеллар
Вы просто используете идеи для покупки подобных вещей или именно там покупаете всю капсулу? Посмотрела цены, они неподьемные для меня((
Chaterbox• 08 октября 2023
Ответ дляРусланка з гілки
Так я ж не наполягаю щоб ви рядилися в саван!
Просто спробуйте скласти собі базовий гардероб щоб була можливість міксувати ваш одяг.
Звертайте увагу на класику. Це не означає що вам треба купити костюм діловий і думати - а куди його вигуляти?
Ні! Автор якщо у вас є подруга що має смак то можна її запросити переглянути ваш гардероб і оновити його. Це тільки в тому випадку якщо ви дійсно маєте гарні стосунки і ця подруга дасть вам потрібні поради.
Доречі нічого поганого в рюшиках чи принтах не має. Просто треба правильно їх носити і акцентувати в одязі.
Водійка хімарса• 08 октября 2023
Мне 25 и у меня проблемы с этим 😞 рост 1,54, вес 45 +-