Мой завтрак• 08 октября 2023

Лучше подешевле, но чаще

Или подороже, но на дольше.
Как лучше, покупать дешёвую одежду, но менять чаще. Или вложиться в одежду получше, но и носить дольше
Ромашкинная• 08 октября 2023
Хочу щоб дорого та постійно були на ці речі гроші.
Ношу не дороге,а хочу щоб було гарно та дорого
Каяспер• 08 октября 2023
Каждому своё
Я покупаю качественную одежду и обувь. Кроссовки по 8-10 лет ношу
Даю справку• 08 октября 2023
Дивлячись що
Але я зазвичай беру на розпродажах фірмове. Довше носиться, ніж «умовно Китай», який ну зовсім трохи дешевше
Шеллар• 08 октября 2023
Я за якість, а не кількість.
Борщик• 08 октября 2023
Вложицця, скупляцця і тянуцця - три слова маркера ніщєбродів.
Natalia505• 08 октября 2023
Немає одностайної думки. Кожному своє, для кожного своя норма.
Аленький носочек• 08 октября 2023
Я наприклад не можу п´ять років ті самі джинси юзати чи 10 років один пуховик носити. Тому купую на сезон два речі, недорогі, типу резервед, мохіто, манго
Света С Приветом• 08 октября 2023
Для меня лучше пореже, но дорогая и красивая одежда, качественная, что не потеряет вид после первой стирки/недели носки как часто бывает с недорогой
СамавиховуюКота• 08 октября 2023
Ответ дляКаяспер
Каждому своё
Это какой фирмы кроссовки?
Аленький носочек• 08 октября 2023
Ответ дляДаю справку
Дивлячись що
Які фірми берете?
Мальчижка• 08 октября 2023
Якщо не женутися за трендами, а мати свій сформований стиль, то звісно краще купувати більш якісне і носити довше. Якщо хочеться бути в тренді і пофіг на екологію, то сенсу купувати дорогі речі немає, все одно наступного сезону щось інше буде
Неначасі• 08 октября 2023
Якщо 3 куртки дешевих на сезон то ви їх не вбєте як 1 дорогу. З взуттям те саме. Але все ж таки краще середній сегмент. Щоб не одноразове і зручне. Це імхо ким сперечатися не буду
Наша взяла• 08 октября 2023
Трошки не вірно ставите питання, у стилістів є поняття ’тренд’ і поняття ’ одяг поза часом’( погугліть що сюди входить). От у другу категорію варто вкладатися, бо ці речі поза модою, завжди актуальні і можуть служити ледь не все життя. А якщо щось хочеться із трендів то краще зекономити і купити бюджетне, бо в наступному році вже неактуально буде.
ДелайКак_Я• 08 октября 2023
Кому что
Padmavati• 08 октября 2023
Мне лучше чаще. Есть конечно любимые вещи, которые хочется носить годами. Но 90% мне надоест носить уже через год-два. Поэтому никакого смысла в сильно дорогой одежде не вижу
Ms. Доброта• 08 октября 2023
На базар треба йти
Там продавці завжди кажуть, що виглядає дорого, солідно, престижно
Та никада в жизни• 08 октября 2023
Дорого і довго, не люблю одноразові інстаграм речі
Люблю джаз• 08 октября 2023
Нежно люблю Коламбия, заказываю оригиналы, выходит и не так дорого, и качественно и красиво
Пушап Мі мі• 08 октября 2023
Я люблю дорогий одяг за якість. Мені краще один дорогий светр, ніж 10 китайських. Але й носити тільки його роками не буду, одяг набридає і хочеться інший.
Тому знаходжу альтернативу, купую і дорожче, і дешевше, але не зовсім одноразове, воно виглядає жахливо.
Единая страна!• 08 октября 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Я теж, але останнім часом там є захмарні ціни, а якість хто зна яка.
Ламборджини• 08 октября 2023
Ответ дляАленький носочек
Ось і я так,воно мені набридає,навіть якщо це хороші речі
Та легко!• 08 октября 2023
Качество. Из 15 вещей на осень,зиму, весну можно получить около 100 образов, ну, и летом частично пригодятся они же
Бавовна• 08 октября 2023
Ответ дляКаяспер
Каждому своё
Не видумуйте, зараз немає якісних речей, все фаст-фешн.
Кросівки і черкз 3 роки вже неактуальні, не те що через 10
Твоя космішна• 08 октября 2023
Як казав Ротшильд - ’Я не настільки багатий, щоб дозволяти собі дешеві речі’.
Я теж так вважаю. Нехай 2 пари джинсів, але якісних і хорошого бренду, 2 пари кросівок - але якісні, а не Бершка)))
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 08 октября 2023
Я не могу носить вещи болеее 2х лет одни и теже. Добивают дети потом.
Насколько бы оно не было качественное, но это скучно
Ксерокопия ночи• 08 октября 2023
Ответ дляБавовна
Та чого, є нормальні речі і не завжди це дорого коштує.
Буває коштує копійки, а носиться роками. А буває купив, вдягнув пару раз і взуття розлізлось
Единорог_помог• 08 октября 2023
Вложиться в одежду это конечно сильно!
Тётушка Лошадь• 08 октября 2023
не знаю как у кого, а у меня все вещи служат долго... есть дешевые кроссовки которым больше 10 лет наверное, не очень качественные штаны и свитера - оно все выглядит нормально, понятно что устарело и не актуально уже...
ХвилювАллочка• 08 октября 2023
Ответ дляКаяспер
Каждому своё
10 лет кроссовки? У меня на год хватает... Одни только три года продержались...
ЛісАпетная• 08 октября 2023
Є різні речі. Повсякденні можуть бути і дешеві. Нарядні, на вихід - дорогі.