Кусюче сонечко• 08 октября 2023

Якщо брати нове з салону авто, то яке?

Щоб не базова комплектація і бажано кросовер чи хоча б хетчбек.

Допоможіть Незнайці, з чого почати. Може я і нове потягну?

Поки думки були про Джетту, Т рок (дуже впав в око, але то більше забаганка), Аутлендер, Камрі чи щось інше від Тойоти. Мазда СХ. Що ще варто розглянути?

Що брали б ви в бюджеті до 30-35т і з первинним внеском 10-15?
miya ya• 08 октября 2023
опель то не машина
Сусановна• 08 октября 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ніколи не розуміла людей, що у нас беруть авто з салону в кредит.
а в чем проблема?
Клевотница• 08 октября 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Чому? Я брала 2 рази і вважаю,що правильно зробила,чим купити б/ у незрозуміло що з купою проблем.
Яжбоматуся• 08 октября 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Мазда абсолютно деревянное авто. Тойота хорошие машины, долго не будете с ней знать проблем
Запах в рав 4 не смущает? Воняет , жуть. Химозный пластик.

Мазда Сх5 . Киа спортейдж
Клевотница• 08 октября 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Ну я не зможу взяти норм авто за 15т

Тому розглядаю розстрочку.
Форд фієста
палка-копалка• 08 октября 2023
Я за аутлендер , машина одного класса с рафом. Но ходовая намного лучше. Раф будет выигрывать салоном ( они круче делают) у митцика в этом плане хуже. Ездила на обоих. Аутлендер более проходимый для наших дорог. Ну и я бы взяла 2-3 летку, чем брать в кредит.
Тётушка Лошадь• 08 октября 2023
Автор, посмотрите все машины в вашем ценовом диапазоне, почитайте отзывы на спец форумах и обязательно запишитесь на тест драйв. Вас это ни к чему не обязывает, но вы должны посидеть в ней, проехаться, посмотреть как она себя ведет на дороге, а потом принимать решение.
Яжбоматуся• 08 октября 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Це що, обов´язкова вимога?
Да. При оформлении
КошкинДом• 08 октября 2023
Ответ дляКусюче сонечко
ой щось сумнівно мені Рено
Мне нравится,у меня роботизированный автомат,и я брала без кредита.Меня устраивает за те деньги которые у меня были.Ну а выбирать Вам конечно же .Удачи Вам.
Клевотница• 08 октября 2023
Ответ дляКошкинДом
У меня новая с салона, Рено Сандеро степвей. Обошлась 18000 баксов,со всеми прибамбасами. Обожаю ее.
В мене зараз теж рено логан.Задоволена,але форд краще
parele• 08 октября 2023
Автор, простите, что не по теме, но влазить сейчас в кредит - достаточно высокий риск. Ещё и доллар отпустили, хз, куда он полезет.

По теме: покупала два года назад в салоне Сузуки СХ4 в полной комплектации, тысяч в 27 обошлась. Надежное и экономное авто, я довольна. Расход топлива 7 литров на сотню в смешанном режиме.
Жена миллионера• 08 октября 2023
Пежо 2008 за 25к
автор Кусюче сонечко • 08 октября 2023
Ответ дляparele

В мене дохід в євро, не думаю що сильно ризикую.

Сузукі навіть не розглядала, але погляну, дякую.
Файно Замало• 08 октября 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
А айфон последний в кредит и потом кататься на ОТ ))
Кондуктор трамвая• 08 октября 2023
Skoda kamiq, karoq, scala
автор Кусюче сонечко • 08 октября 2023
Ответ дляКлевотница
Форд фієста
ой ні
Клевотница• 08 октября 2023
Ответ дляКусюче сонечко
ой ні
Я купувала фієсту в 2008 році в кредит з салону.За 5 років не було жодного звернення на сто,крім планових ТО.Вона і зараз вимагає мінімум вкладень,віддала сину практикуватися.
Вічний двигун• 08 октября 2023
Ответ дляКлевотница
только сейчас их нет новых
Клевотница• 08 октября 2023
Ответ дляВічний двигун
только сейчас их нет новых
Зараз не знаю.В 2020 купила новий рено логан.Теж з салону,і теж в кредит.За 3,5 років питань немає,тільки масло міняю.
Вічний двигун• 08 октября 2023
Ответ дляКлевотница
и логанов нет... Сейчас вообще все плохо с недорогими авто
Клевотница• 08 октября 2023
Ответ дляВічний двигун
Є ж наче рено дастер і форд ф´южин,мабуть?
Вічний двигун• 08 октября 2023
Ответ дляКлевотница
Форд Фокус есть. Да и Дастер тоже есть, правда он страшненький внутри.
Басноплетка• 08 октября 2023
Ответ дляКусюче сонечко

І в мене сузукі сх 4, моє перше авто, задоволена
Клевотница• 08 октября 2023
Ответ дляВічний двигун
Фокус теж мені подобається,хороша машинка.
Я сину меньшому пригнала з Німеччини 2007 року з безкоштовною розтаможкою,коли він на права вчитися пішов.Ганяє 1,5 роки,подряпав її,але на ходу)
КаваЗМолоком• 08 октября 2023
Ответ дляЖена сантехника
Знайшли де питати
Чому? В мене нова Мазда СХ-3, до того був новий Ніссан ноут, у чоловіка - Ніссан Х-Трейл, КІА Спортейдж, зараз Субару ХV
КаваЗМолоком• 08 октября 2023
Ответ дляOlegg-V
Mazda CX5
Мені більше СХ3 сподобалась, 100% - ’моє’
КаваЗМолоком• 08 октября 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
а на якій саме ’дерев’яній’ їздили?
КаваЗМолоком• 08 октября 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Гарна підказка, дякую. Геть забула про це.
так, повне КАСКО - обов’язкова умова, якщо берете по кредитній програмі
КаваЗМолоком• 08 октября 2023
Ответ дляПаратруперсупер
нет, очень ненадежное авто, знаю по реальным отзывам людей
Залежно якого року модель і який мотор. У нас був дизель, за 5 років - нічого, крім планового ТО, хоча поїздили ним немало по Європі. Купили його у нас в нашому ж мість, в перший же день, як тільки виставили. зустрічаємось з новим власником, йому продовжили гарантію навіть, оскільки ніяких поломок не було за гарантійний термін
автор Кусюче сонечко • 08 октября 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
А розмір КАСКО залежить від чого? І ця сума вноситься одразу з першим платежем в повному обсязі? Чи також розтермінування?