Кусюче сонечко• 08 октября 2023

Якщо брати нове з салону авто, то яке?

Щоб не базова комплектація і бажано кросовер чи хоча б хетчбек.

Допоможіть Незнайці, з чого почати. Може я і нове потягну?

Поки думки були про Джетту, Т рок (дуже впав в око, але то більше забаганка), Аутлендер, Камрі чи щось інше від Тойоти. Мазда СХ. Що ще варто розглянути?

Що брали б ви в бюджеті до 30-35т і з первинним внеском 10-15?
КаваЗМолоком• 08 октября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
1. Обрати машини, які вам подобається
2. Надіслати в салон запит, щоб вам прорахували кредит, який відсоток і Каско
3. Порівняти машини по необхідним базовим функціям: підігрів сидінь, керма, парктронік і тд.
Далі вже робити вибір.
Я б додала ще один, мабуть, основний критерій - тест-драйв. Бо з власного досвіду знаю, що по всіх критеріях вибирала одну марку, а після тест-драйву купували зовсім іншу
КаваЗМолоком• 08 октября 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Skoda kamiq, karoq, scala
Мені дали літом замісний автомобіль, поки мою ремонтували, Шкоду Кодіак 2022 року. Їздила нею 3 тижні. Досить непогана, але на поворотах тримається дороги гірше за мою
КаваЗМолоком• 08 октября 2023
Ответ дляКусюче сонечко
А розмір КАСКО залежить від чого? І ця сума вноситься одразу з першим платежем в повному обсязі? Чи також розтермінування?
погугліть, там багато факторів впливає на розмір. Суму раніше можна було розбити на частини, зараз не знаю. Ми завжди одним платежем платили
автор Кусюче сонечко • 08 октября 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
На сайті вимагають ввести номер авто для прорахунку(

Хоча б приблизно яка сума розуміти.. Тисяча уо, більше?
КаваЗМолоком• 08 октября 2023
Ответ дляКусюче сонечко

В мене цим чоловік займався, я навіть не вникала в деталі. Точно знаю, що у 2021-му платили 26 тис.
Україна наше все• 08 октября 2023
Ответ дляПаратруперсупер
нет, очень ненадежное авто, знаю по реальным отзывам людей
Тільки хотіла додати. В мене знайомі брали з салону, через рік вже щось полетіло.
Снежнакомка• 09 октября 2023
Ми з Америки Jeep пригнали. Але мій чоловік сам займався його ремонтом . Машиною задоволені . На ваш бюджет там також можна було б щось цікаве підібрати
автор Кусюче сонечко • 09 октября 2023
Ответ дляСнежнакомка
битий
МинерАлочка• 09 октября 2023
Подивіться Сузукі сх4
Або вони нову модель презентували s-cross
Виглядають сучасно, мало бензу треба
В нас сх4-задоволені: висока, вмістка, поставили газ то взагалі дешево
Снежнакомка• 09 октября 2023
Ответ дляКусюче сонечко
битий
Звісно битий . Там всі такі