Бяки-козяки• Изменено 08 октября 2023
Кто разбирается в правильном питании?
На завтрак 2 отварных яйца + булочка с отрубями со сливочным маслом, 2 сосиски 100 г. Через время кофе и к кофе миндальные орешки и бразильские орешки (около 10 штук каждого вида съедаю).
Нормально такой завтрак для снижения веса?
В течении дня воду пью, чаи без сахара и кофе. Ужин в 18.00 курочка с овощами.
Из активности стретчинг 2 часа
Salsa-24da• 08 октября 2023
Питайтесь на 1500 калорий.
Белка должно быть 1,5г на 1 кг желаемого веса.
Орехами не увлекаетесь при похудении.
Очень калорийно.
Орехами не увлекаетесь при похудении.
Очень калорийно.
оксюморон• 08 октября 2023
Яйця, цілонозерновий хліб,овочі, сир твердий чи авокадо. Перекус через 3 години, не раніше. Сосиски ні!
З вишневого садка• 08 октября 2023
Сосиски, вершкове масло і на данному етапі булочки - не нормальне., я кщо вам для втрати ваги, а якщо пп то це не пп. Для чого чого вам ті горішки і немає обіду? Точніше, горішки ок, але добавте їх до прийому
Губной рояль• 08 октября 2023
Основне дефіцит калорій і баланс бжу, сніданок непогано, але ж хто зна скільки Ви курки тої ввечері наминаєте))) якщо без жартів, то справді, виглядає непогано якщо вкладваєтесь в розумний дефіцит, почуваєтесь добре і вага поступово йде) я б обід ще додала, поділивши калорії між трьома прийомами, бо шлунку не дуже добре коли вій на чаї і каві пів дня.
Бяки-козяки
• 08 октября 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Ну смотрите , рассуждаю так. Яйца -белки, булочка - угли , сыр -белок +жиры, масло - жиры, сосиски тоже белка 17 г на 100 г продукта , орешки белки +жиры
Salsa-24da• 08 октября 2023
Ответ дляБяки-козяки
Автор, про этом всем в обед вы можете съесть 200 грамм курогруди, целый авокадо, жменю семечек, сметану.
Веточку винограда.
На ужин творог со сметанкой грамм 200 и вы превысили дневной каллораж.
На правильном питании не только худеют, автор, а еще и набирают спортсмены
Веточку винограда.
Черговий по кухні• 08 октября 2023
А похудение идёт? Я сидела на пп и считала калории - ни на грамм не похудела. Сидела на кето - прибавила 3 кг, при интервальном - ни на грамм не похудела. Уже не знаю что и делать. Может возраст, мне 44?
Бяки-козяки
• 08 октября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Веточку винограда.
Тут наверное важно понимать ещё колличество сьеденого :))
Бяки-козяки
• 08 октября 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
Не взвешиваюсь, но похоже поправилась. Так как появился жирок внизу живота
З вишневого садка• 08 октября 2023
Ответ дляБяки-козяки
Вам би повністю виключити цукор, в тому числі фруктозу і лактозу , добавити більше лисття зеленого різного. Сосиски і масло це не ті дири і не той білок що вам потрібен
Salsa-24da• 08 октября 2023
Ответ дляБяки-козяки
Конечно!
Если есть много правильно еды, будете поправляться.
Salsa-24da• 08 октября 2023
Ответ дляБяки-козяки
Как долго вы худеете.
Я нє Матрьошка!• 08 октября 2023
Для похудения - взвешиваете, записываете, итог должен быть с дефицитом 10-15% от вашей дневной нормы. в целом - не так важно, что у вас там будет из питания, если будет дефицит.
я бы орехи убрала)) жменька орехов = полноценной тарелке салата. вы их сжуете быстрее, чем ваш организм поймет, что вы едите. а калорий в них до фига
Salsa-24da• 08 октября 2023
Ответ дляБяки-козяки
А обьемы замерили в начале.
personality• 08 октября 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
А з вершковим маслом шо не так?
З вишневого садка• 08 октября 2023
Ответ дляpersonality
А з вершковим маслом шо не так?
З вершковим маслом багато чого не так, воно містить лактозу і часто рафінований жир
personality• 08 октября 2023
Ответ дляБяки-козяки
А кількість? Жирів особливо. Ви сосисками денну норму жирів робите. А горіхами місячну.
Нетутешня• 08 октября 2023
Ответ дляБяки-козяки
ага, я теж так міркувала. а потім поставила додаток таблиця калорійності. за три дні мониторингу з´їденої корисної їжі я прозріла! просто немає слів. Вам теж рекомендую спробувати.
наприклад 2 великі віденські сосиски = повноцінний обід по калоріям і половина денної норма жирів плюс велике бажання з´їсти ще 4 штуки :)))
а 10 мигдалевих (20...30г залежно від сорту)+10 бразильських (35 г)= 400 ккал, тобто це калораж повного обіду і перекусу разом взятих! за умови п´ятиразового харчування. а жирів в тих горіхах рівно добова норма. тобто випити кави з молоком чи вершками не можна, там же жири.
що ж виходить, за два дні можна з´їсти чотири сосиски, 20 горіхів і все. далі добивать денну норму протеїновим коктейлем (ніякого м´яса, бо у ньому теж жир, навіть у пісному) і вареними овочами без олійки.
Нетутешня• 08 октября 2023
Ответ дляpersonality
А з вершковим маслом шо не так?
дуже калорійне, забагато жиру. важко контролювати кількість масла на хлібі :))
якщо його щедро намазать зранку під рибку, то подальший день важко прожити (салат без олії, знежирений сир замість м´яса і ніякого горіхонасіння)
Нетутешня• 08 октября 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
Вам слід купити новий калькулятор і ваги. старі брешуть.
п.с. мені завтра 45. я вперше в житті почала рахувати калорії 2 місяці тому. але вже тосно знаю як це чітко працює ;)
Бяки-козяки
• 08 октября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Как долго вы худеете.
Только начала , потому что за 3 месяца сорвалась в питании и было всякое (сладкое, алкоголь и т.д.).
Всюди влазю• 09 октября 2023
Ответ дляНетутешня
Я горіхи їм не менше 100 г день. Хоча мені більше 40 г жиру на добу не можна. Не знаю, як можна їсти по 20 горішків)) Тобто я тільки горіхами перебираю норму жирів. А ще і каву з молоком, авокадо, сир твердий (можу 200 г за раз). І худну. Але з вуглеводів вживаю тільки овочі та не більше 1-2 фрукти на день.
Жена аллигатора• 09 октября 2023
Ответ дляБяки-козяки
Неудивительно, только 10 бразильских орехов - это около 35 г жира (вся дневная норма при похудении) и 320-350 ккал
personality• 09 октября 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Лактозу? Воно може містити сліди лактози