Крошечка-хаврошечка• 09 октября 2023

Где лучше купить машину, в Украине или в Европе?

Я 1.5 года в Европе с детьми.
Дома стоит моя машина в гараже, выехать на ней не могу, так как есть проблема с переоформлением.
Этот вопрос решаю. Также это дешёвый Китай, ненадёжная вообщем.
Хочу взять другое авто и склоняюсь к Украине. Приехала, купила и на ней уехала в Европу. Потом в любой момент вернулась домой.
В Европе взять, это нужна растаможка и другие прелести.
Но многие говорят, что в Европе качество будет получше.
Вот и не знаю как поступить.
На_оба_рот• 09 октября 2023
Я і до війни авто лише в Європі купувала

автор Крошечка-хаврошечка • 09 октября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Який бюджет?
Бо деякі купують авто і за 1.5 тис, потім ще розмитнення.
Белочкой зови• 09 октября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Она потом на нем в Украину без растаможки не заедет на долго
Ответ дляНа_оба_рот
Я планую бюджет до 6 тис.
Тобто плюс розмитнення, мабуть що дорого все вийде
Белочкой зови• 09 октября 2023
Если планируете домой возвращаться то на укр номерах, так как пока можно спокойно ездить укр машинам в Европе. Если планируете остаться то на местных, зачем вам лишний гемор
На_оба_рот• 09 октября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Я планую бюджет до 6 тис.
В Україні за 6 тис буде лише старий хлам
На_оба_рот• 09 октября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Який бюджет?
Приблизно 10 тис
Ответ дляБелочкой зови
Я с начала войны планирую домой, только сейчас затянулись мои планы. Моё мнение такое же.
Тем более дома спокойно можно протестировать машину, хорошо посмотреть.
Ответ дляНа_оба_рот
А в Германии лучше?

Ответ дляНа_оба_рот
Приблизно 10 тис
Какую марку брали?
На_оба_рот• 09 октября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Какую марку брали?
Остання Рено гранд сценік , вона зі мною в Європу і повернулася в результаті , зараз їжджу з українською реєстрацією
На_оба_рот• 09 октября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
А в Германии лучше?
Так, але я більше люблю ринок Франції, Бельгії, Нідерланди
Ответ дляНа_оба_рот
Кто же знал (
Какого года выпуска и в какой стране взяли?
Ответ дляНа_оба_рот
Ви купували самі чи через знайомих? Бо в цьому питанні саме проблемне це незнання мови
Ширли-Мырли• 09 октября 2023
Я тоже задумываюсь. Я во Франции, машину бы хотелось поменять. Но если купить в Европе, не нужно ли будет права тоже менять на европейские? Пока склоняюсь к варианту поехать на старой машине в Украину, там ее продать и там же купить новую.
Бжоли-бандерівці• 09 октября 2023
Вчера уже голосовали..
Ответ дляБжоли-бандерівці
Вчера уже голосовали..
Где?
На_оба_рот• 09 октября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Сама
На_оба_рот• 09 октября 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Права і машина між собою ніяк не пов´язані

На_оба_рот• 09 октября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Кто же знал (
Брала у Франції рік перед війною , 2014р.
Ответ дляНа_оба_рот
Ви через перекладач спілкувалися чи у Вас гарна англійська?
Справа в тому, що я хочу купити авто без ’допомоги’ знайомих та подруг.
Це ж одна заздрість та рахування моїх грошей. Тому і думаю чи зможу купити сама
На_оба_рот• 09 октября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Я розмовляю трохи французькою, трохи англійською . В будь-якому випадку вам потрібен хтось , хто в технічному стані розбирається
Аленький носочек• 09 октября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
А в Германии лучше?
Да. Именно авто из Германии нормальные. Там очень строгие ТО (не как в Литве, Латвии и т.д. ).

Моя Шкода вышла 6800 долларов с растаможкой уже в Украине.
Ответ дляАленький носочек

Супер. Какая модель и год выпуска?
Аленький носочек• 09 октября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Супер. Какая модель и год выпуска?
Octavia A5, 2006.
Хоть и старая- но балдею от неё) VAG делал поистине неубиваемые авто.
Cvetik-konfetik• 09 октября 2023
Краще брати в Європі. Німеччина і Швейцарія. Після розмитнення вдома, всерівно, буде на 1-2 тис дешевше, ніж аналогічна вдома.
Як писали вже, в цих країнах високі вимоги ТО, сухі теплі зими - кузова не гнилі, гарні дороги- ходові не розбиті.
Не дивіться марку, дивіться стан, розход, ціну обслуговування і на деталі вдома.
Рено, WV, Шкода - деталі є і вдома і в Європі, Шкоди трохи завищені в ціні через їх економічність у всьому.
Тойоти- надійні авто, але в Європі дорогий ремонт, тут нема, як вдома на розборках знайти все.
Але, враховуйте і вартість страховки і парковки тут. Поки ви на укр номерах- авто до кінця вашого строку перебування по ВНЖ має право бути на укр номерах. Штрафи не приходять, за паркомісця не оплачуєте, інші збори також. А так, це біля 60-100 євро на місяць.
Машини на укр номерах тут на 1.5-2 тис дешевше, ніж вдома б їх продавали, пропозицій достатньо.
Мій чоловік вже декільком нашим співвітчизникам допомагав з техоглядом, станом авто визначитися при купівлі.
Зважуйте ці фактори.
Мені подобається Шкода фабія по співвідношенню ціни, вартості обслуговування, розходу, комфорту. І Тойота по надійності і комфорту, але це вже інші суми в обслуговуванні і ремонтах.
Ответ дляCvetik-konfetik
Зважуйте ці фактори.
Дякую за поради.
Я також хотіла придбати саме Шкоду або Тойоту. Проте знаю, що Тойоти дорогі в обслуговуванні і в Україні.
Аленький носочек• 10 октября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Дякую за поради.
Як власниця Шкоди Октавія скажу- що якщо взяте авто не втомлене, то по обслуговуванню вона дуже дешева. Зап частини дешеві навіть якісні, на сто їх люблять робити за їх простоту і доступність до ремонту. Але ломається нормальна машинка дуже рідко.

За Октавію скажу по ліфтбеку- там нереально великий багажник. Саме це було вибором, коли я хотіла ставити дитячий візок шасі і рядом блок. В ніяке авто таке не влізло- ні в Пасат навіть (седан).

Універсал мені не подобається.

Різниця за Октавію А5 і Пасат В6 була 800 долларів. Але Пассат дорожче в обслуговуванні.... набагато...
автор Крошечка-хаврошечка • 10 октября 2023
Ответ дляАленький носочек

Універсал мені не подобається.

Дякую за поради