Мішечок щастя• 09 октября 2023
Що б ви додали до такого образу?
Образ для фото.
Аксесуарів у вигляді сумки не буде.Лонгслів у смужку, заправлений у штани. Ремінь з золотою пряжкою.
Що ще можна додати? Можливо якийсь цікавий аксесуар на шию? Чи ж ідеї?
Жертва интернета• 09 октября 2023
Некрасиво живот торчит в отражении (если, конечно, он не беременный). Ну и да, не хватает яркого пятна, как пишут выше. Ничего на шее не будет видно, если горловина такая же. Сама полоска самодостаточна. Либо яркая помада, либо в волосы что-то.
Ваша прЭлесть• 10 октября 2023
Собрать волосы, отойти от зеркала. Все слишком монохромное. Если туда ещё что-то добавить, то можно стать эпилептиком от перегруза.
Stepa_nida• 10 октября 2023
Дивіться, щоб не вийшло очікування-реальність, бо на фото не лонгслів, а джемпер (більш щільний, вільний).
Кидаю фото брюк з лонгом і прикладом взуття.
Тепер питання до ’що додати’. Це залежить від вашого типажу і волосся. Якщо ваш типаж не контрастний, то графічна смужка на лонгу і шкіряні брюки заберуть увагу на себе, потрібно буде повертати її назад.