Скорая помощь• 10 октября 2023
Роздільний бюджет в сім´ї, а побут на жінці. Що можна змінити?
Чоловік пропонує роздільний бюджет. Хоче давати на сім´ю частинку доходу (приблизно 10 тис. грн в місяць, щоб вистарчало на саме необхідне), решту планує вкладати в квартиру, яка куплена на свекруху та планує почати будувати дім на ділянці свекрухи.
В нас 2 дітей, 10 років в шлюбі, працює він неофіційно.
Я тривалий час була в декреті, зараз заробляю 8-10 тис. грн
Чоловік брати побут на себе не хоче (готувати, прибирати, купувати продукти, заняття дітьми - на мені).
Каже, що він глава сімї і я з нього підкаблучника не зроблю.
Переживаю, що можу з часом гола-боса залишитись, діти виростуть, а зі мною і розвестись зможе.
Як мені поступити?
ИзЮмрудная• 10 октября 2023
Ответ дляПодмигашка
Час йти в туман......
В який саме туман, на вокзал з простягнутою рукою? Чи ви автора в себе в квартирі приймете? В неї зп 8 тисяч.
Успокойся_Успокойся• 10 октября 2023
Ответ дляИзЮмрудная
идти и делать карьеру
муж пусть ’сражается’ за детей
он или алименты платит с неофициальной суммы
Или показывает суду свои настоящие доходы, доказывая что сможет детей содержать (что бы выиграть суд)
муж пусть ’сражается’ за детей
Шмоточницаца• 10 октября 2023
Ответ дляБрюльтик
Гарно його свекруха обробила, але він не підкаблучник
То ж мамО, а то жена. Мой тоже не подкаблучник. Все деньги другу на бизнес вынес, а ты крутись как можешь и в конце я виновата, много трат ему придумала (школу, кружки детям оплачивать, одевать их и меня))))
Дюймовочка• 10 октября 2023
Ответ дляolga_mail
Казала так...
Почав їсти напівфабрикати або в мами.
Каже- не прибирай...і сам не хоче...живем в свинарнику, не витримую.
За те що дітям готую- каже ну ти ж це не мені робиш а своїм дітям. Виростуть подякують, а я їм теж майбутнє будую, тільки по іншому..
Почав їсти напівфабрикати або в мами.
тоді вам лише розводитися .він вже спільних дітей називає ТВОЇМИ.це кінець.не бачу сенсу жити з ним і обслуговувати таке бидло. без варіантів
Нервогенератор• 10 октября 2023
Сказать, что дети на нем и быт на нем.
А вы будете вкладывать в себя.
Подмигашка• 10 октября 2023
Ответ дляИзЮмрудная
А так можна?
Блін, а я в апщагу з´їзжала і спала по 4 години через дві роботи і навчання, щоб дах собі над головою забезпечити...
Ну можна і на чоловіка умовах жити, краще ніж на вулиці
из желе я• 10 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Поки я з дітками була в декреті, він собі карєру будував, вкладав в мамине, а тепер каже пополам.. Для нього 10 тис частинка з його доходів, для мене вся з.п..
Значит так. Объяснить что крайне неблагарозумнр вкладывать свои деньги в чужое имущество. Особенно,если есть еще другие родственники-братья/сестры/второй родитель. Если все таки супруг доверяет своим родственникам,то пусть так,но вы обьявляете что в таком случае вашей зп нет. Те пусть обеспечивает семью,а остатки вкладывает куда хочет. Как вариант,скажите что вас уволили.
из желе я• 10 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
2 чи 3 тис грн аліментів...
Сильно мене врятують))
Він же працює неофіційно...
Та й ці гроші з тих 10 вирахує, а то й менше дававтиме..
Тільки нерви потріпаю
Сильно мене врятують))
Він же працює неофіційно...
Тільки нерви потріпаю
Вы неправы. У него будет утопиться долг. И будет портить ему жизнь. Молчу уже про военкомат лишний раз. Вы могли бы этим его припугнуть
Жирафовое варьенье• 10 октября 2023
Мужика нафиг, а самой в Европу, а его не выпустят
Таможен сказать так:?либо под моим каблуком, либо в военкомат.
Жирафовое варьенье• 10 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Хіба можливо? Якщо він не хоче?
Выставить его к маме)
Варена цибуля• 10 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Так, це моя тема.
То ви в состоянии развода? Или супружеские обязанности включены?
Жирафовое варьенье• 10 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
2 чи 3 тис грн аліментів...
Сильно мене врятують))
Він же працює неофіційно...
Тільки нерви потріпаю
Сильно мене врятують))
Він же працює неофіційно...
Тільки нерви потріпаю
Военкомат- если помоет больше плюшек будет )
Жирафовое варьенье• 10 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Ні, казав, що в разі чого за дітей судитиметься, бо гроші має.
Йому їх не дуже треба, а свекруха не проти, точно буде настроювати їх проти мене
Тогда за границу, он не выездной
Трусиковед• 10 октября 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Автор, разводитесь. Мой бывший муж почти с самого начала хотел раздельный бюджет. Я тогда была молодая и неопытная дурочка, не поняла сразу, что нужно бежать от него, роняя тапки. Бежать и не оборачиваться. Уже потом через много лет при зп 5000 у.е. тоже мне сказал, что на семью готов давать не больше 30% своего дохода, а все остальное - себе любимому, на свои интересы. При этом секс ему подавай каждый день, м**т тоже каждый день и тд. Развод не заставил себя ждать. Считаю, что такие мужчины - токсичная для семьи вещь.
Ого
А у вас какая зп была?от 5000 тыс 30% не так и мало
Не пожалели о разводе?
Как в итоге ваша жизнь сложилась?
Не пожалели о разводе?
Как в итоге ваша жизнь сложилась?
АлександраА• 10 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Автор, те, що вам пропонує чоловік - не роздільний бюджет. Взагалі, роздільний бюджет, на мою думку, можливий лише тоді, коли в обох +/- співставні доходи.
У вашому випадку, це тупо бажання чоловіка і грошики зекономити (на вас і дітях, звісно) і не втратити звичний стан речей.
Трусиковед• 10 октября 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
вон рядом тема про оформление квартиры для сына и там все советуют как раз оформить на себя. две вселенных,честное слово.
Одно дело, если бы квартиру купила свекровь сыну и оформила на себя, а другое дело семья, дети, 10 лет и на тебе на маму...
Так мама может пусть бы и рожала сыну, нафиг та жена.
Так точно!• 10 октября 2023
Ответ дляРанковий базар
Зарплата если официально у мужа, подавайте на алименты
2 абзац.
Пиу!Пиу!• 10 октября 2023
Раз так, то договариваться, сколько каждый из вас на детей выделяет из своей зп, сколько на остальной быт.
Я тут Живу• 10 октября 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
А прасувати?
трусы-носки, джинсы гладите или там гендир в белоснежных сорочках?
Солоденька цукОрка• 10 октября 2023
Ответ длясказочное_Бали
на пуркуа він вам треба?
Ваш ник - часть ответа на вопрос автора
фан L.O.S.T.• 10 октября 2023
Автор, берете його 10 тис, на свою зарплату купуєте долари і складаєте. Якщо побут на Вас, то це і є ваш вагомий вклад в сім´ю. На скільки днів вистачить цієї суми, так і буде. Комуналку не платите, якщо квартира на мамі.
Море Щастя• 10 октября 2023
Автор, вам багато вже написали правди, добавлю лише, що ви мати своїх діток, собі не належите. Дивіться в даній ситуації як буде краще для дітей. Бо дітям без батька теж не солодко.
сказочное_Бали• 10 октября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Ваш ник - часть ответа на вопрос автора
це вперше так влучно
из желе я• 10 октября 2023
Ответ дляolga_mail
Не буде боргу)
2 чи 3 тис. він точно добросовісно заплатить
Ну пусть платит. На двоих будет те же 10. Так зато автору борщ на детей только варить и штаны стирать ,а не на мужа упыря
Угги_в_горошек• 10 октября 2023
Ответ дляТрусиковед
Ого
Не пожалели о разводе?
Как в итоге ваша жизнь сложилась?
Не пожалели о разводе?
Как в итоге ваша жизнь сложилась?
Нет, не жалею о разводе. Я сейчас с ребенком живу в другой стране, у меня все хорошо. Я мужа уже не любила из-за его поведения
Алекс-1022• 10 октября 2023
Ответ дляolga_mail
Ви праві.
Не можу правди прийняти.
В мене думка, можливо він себе так страхує для випадку якщо я його захочу з часом кинути? Просто не довіряє мені, навіть маючи спільних дітей. А мама є мама, не зрадить...
Не можу правди прийняти.
Не знаю автор, не знаю….
Я не думаю что это страховка так как хотя бы квартиру мог бы оформить в общее имущество
Если это конечно не матери