Мию чакри щоденно• 10 октября 2023
Проголосуйте за піджак Zara
Результат:
вже голосів:
48 (53.33%)
16 (17.78%)
Результат
15 (16.67%)
11 (12.22%)
В курсі діла• 10 октября 2023
Все варианты плохие, у Зары одноразовые вещи букле, они сразу потеряют вид
Мию чакри щоденно
• 10 октября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
А вы ащиатка или темнокожая?
Ні, я європейка
вАлнуюся сильнА• 10 октября 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Ні, я європейка
Ну, смотрите на свой цветотип. На фото мне нравится красный. Но мне бы он точно не подошёл
Мию чакри щоденно
• 10 октября 2023
Ответ дляГолубка миру
а против можно проголосовать?
они все ужасны
Можна. Для вас графа «результат». Якщо душа просить висловитись
Ответ длявАлнуюся сильнА
Согласна с Вами! Какой цветотип у автора? У меня есть голубой пиджак твидовый, я блондинка с голубыми глазами и мне красиво в этом цвете. Если Вы темненькая красный подойдет, хотя если блондинка то тоже я думаю подойдет. Я за голубой и красный
Молчунья• 10 октября 2023
як недолуго зараз виглядають жінки які косять під «стиль» олд мані в зарівських тряпках
Дама с заначкой• 10 октября 2023
Із тих що на фото -таксяк 3 норм. 1 і 2 швидко розлохматяться там де необроблені краї
ПС. Собі б взагалі такі не брала
Кривая спроса• 10 октября 2023
Ответ дляМолчунья
А як виглядають жінки, які думають, що всі під щось косять?
Федорино Горе• 10 октября 2023
Ответ дляМолчунья
Кхм, твидовые пиджаки уже пару лет актуальны, а олд мани только в этом году вцепили, потому ваша точка зрения как то не вяжется.
По теме: я за красный если вы брюнетка и за голубой если блондинка. Белый интересный, но эта акцентная строчка слишком обязывает. Я бы красный с конверсами носила.
Мию чакри щоденно
• 10 октября 2023
Ответ дляІнно4каа
у мене схожий як на 3 фото,тільки більш світліший
Підкажіть, вони маломірять? Бо буду замовляти без примірки.
Ищу Аленя• 10 октября 2023
Блакитний дуже гарно виглядає , мені подобається . І носяться гарно , маю сірий і чорний вже 2 роки . Без нарікань .
Без QR коду• 10 октября 2023
Мию чакри щоденно
• 10 октября 2023
Ответ дляМолчунья
Не можу не погодитись. Недолугість деяких, котрі в кожній речі бачать «Олд мані» вже просто тошнить
Ответ дляМию чакри щоденно
ні, я взагалі одягаю С, а піджак всяла ХС. Але зверніть увагу що на одягу Зара є позначка трикутник,коло,квадрат і є абравіатура де по даному типу виробу можна подивитися :маломірить,розмір в розмір, розмір більший чим вказано на бірці
Мию чакри щоденно
• 10 октября 2023
Ответ дляІнно4каа
Дякую. Тут квадрат
Мию чакри щоденно
• 10 октября 2023
Ответ дляІнно4каа
А як взагалі якість? Бо вже гуру написали, що одразу втрачає вигляд.
Мию чакри щоденно
• 10 октября 2023
Ответ дляІнно4каа
якщо цікаво,можу ввечері сфотографувати і надіслати вам
Дуже дякую!
Мию чакри щоденно
• 10 октября 2023
Ответ дляІнно4каа
куди вам можна відправити?
@NinaChy В телеграм можна
Молчунья• 10 октября 2023
Ответ дляКривая спроса
та ок погрджуюсь що тут сидятьв більшості старі мані
Мальчижка• 10 октября 2023
Я спочатку собі замовила блакитний, але як сіра миша була в ньому
Подруга замовила собі червоний -я поміряла на себе і бінго
Зловила собі ж такий
Тому важко сказати який саме підійде Вам
Зловила собі ж такий