Усміхайлик• 10 октября 2023

Пуховое одеяло Биллербек

Девочки, кто пользуется таким одеялом на пуху. Нужно, чтоб не лезло. Какое лучше? Магнолия, Аделия? Одеяло родителям, хочу угодить
Всех в сад• 10 октября 2023
Є пухове Білербек, йому вже 14 років, служить чудово, в цьому році купили Білербек штучне, нам воно тепліше за пухове… але можливо це тому, що першому вже 14 р…
автор Усміхайлик • 10 октября 2023
Ответ дляВсех в сад
Дякую, а не памʼятаєте пухові яке саме, Магнооія, Аделія?
автор Усміхайлик • 10 октября 2023
Ответ дляВсех в сад
Думаю, да,14 років то таки термін
Всех в сад• 10 октября 2023
Сама хотіла би знати) Бірка чи то затерлась за роки, чи після хімчистки вибілилась…
автор Усміхайлик • 10 октября 2023
Ответ дляВсех в сад
А поверхня шелестить?)
автор Усміхайлик • 10 октября 2023
Питаю, бо пишуть, що Магнолія шелестить , і не дуже розумію як це
Всех в сад• 10 октября 2023
Ответ дляУсміхайлик
А поверхня шелестить?)
Ні, нічого не шелестіло) ні коли була нова, ні тепер
автор Усміхайлик • 10 октября 2023
Ответ дляВсех в сад
) це ж могла бути навіть версія, яка вже знята з виробництва..
Бабця в мештах• 10 октября 2023
Купила второе Магнолия, очень довольна и рекомендую
Интимная• 10 октября 2023
Ответ дляУсміхайлик
Шелестить мабуть як непромокаючі наматрасники. В мене така пухова подушка з ІКЕА, там такий плотний тік, що він не продувається, але оцей шелест є.
автор Усміхайлик • 10 октября 2023
Ответ дляБабця в мештах
Спасибо)
автор Усміхайлик • 10 октября 2023
Ответ дляБабця в мештах
А магнолия к1 или к2, не помните? По теплоте
автор Усміхайлик • 10 октября 2023
Ответ дляИнтимная
А він типу дуже бісить?) шелест цей
Интимная• 10 октября 2023
Ответ дляУсміхайлик
А він типу дуже бісить?) шелест цей
Трохи є
автор Усміхайлик • 10 октября 2023
Ответ дляИнтимная
Трохи є
Ох же ж блін( ну чому не можуть зробити ідеально)
Интимная• 10 октября 2023
Ответ дляУсміхайлик
Дивіться, кому як. В мене просто чоловік дуже неспокійно спить і постійно та подушка шарудить. Але така ковдра не лізтиме 100%
ВільнаНазавжди• 10 октября 2023
Ответ дляИнтимная
О, а мне как раз нравится когда шелестит
Интимная• 10 октября 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Я ж кажу, кому як. Я сплю в принципі тихо, але чоловік руками всю ніч маше, ще й малюк з нами, туди сюди через голову перелазить, тому шорхіт оцей в мене всю ніч стоїть.