Не їм після шостої• 10 октября 2023

Ну мейкап и дает)

Позавчера поздно вечером собрала корзину, но не оформила заказ, ребенок отвлек, хотела еще пару позиций докинуть.
Маска была ок 1800, вторая - ок. 2000
Сейчас захожу, одна из этих позиций 3100, вторая - 2800
Нормально? Ну и нафиг, не буду заказывать

Девочки, какие маски для лица ваши любимые? Может присмотрю другие
Топтунша• 10 октября 2023
Подождите немного
Грибной_Дождик• 10 октября 2023
Скоро черная пятница, закажете все на инсайтах -40% -50%, я в прошлом году Сислей для волос -50% заказала, до сих пор не все закончилось
Пополняю_Карму• 10 октября 2023
Акція закінчилась все.
Я в Польщі купляла набір за 490 злотих, наступного дня 740.
От де капець.
Петриківна• 10 октября 2023
Что это за маски, мусор?
Я меньше 5тыс не заказываю.
66сезон666серия• 10 октября 2023
Я почти отказалась от Майкопа из-за их непонятной ценовой политики. Чаще всего сейчас беру на розетке, там ещё и доставка бесплатная
Мама Чели• 10 октября 2023
Ответ дляПетриківна
Что это за маски, мусор?
Я меньше 5тыс не заказываю.
Тю, а я не меньше 50 000
Петриківна• 10 октября 2023
Ответ дляМама Чели
Тю, а я не меньше 50 000
Вот, это правильно. А то покупают мусор за 2 тыс, еще и мелочатся.
КаРаКаТиЦа• 10 октября 2023
Мені теж це бісить. Було б набагато зручніше якби вони писали - до кінця акціі залишилося 3 дні. Як в Єві чи в Маудау. Ще на Нотіно без попереджень ціну підіймають
ДеньгиНеСдаю• 10 октября 2023
У мене було так само. Але ввечері сумма була 3000, а вранці 2400. Замовила.)
ДеньгиНеСдаю• 10 октября 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
На Нотіно якщо покласти в корзину, то саме в корзині ціна не змінюється.
автор Не їм після шостої • 10 октября 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А за пару дней до заказа на Мейкапе тоже собрала корзину из-за этих масок, но при оформлении они закончились))
Может это знак , что не нужны они мне?)
КаРаКаТиЦа• 10 октября 2023
На Нотіно парфюм був 1700, поки думала - він вже 2900. Ну абідна же
КаРаКаТиЦа• 10 октября 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Дякую, буду тепер знати
КаРаКаТиЦа• 10 октября 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Может это знак , что не нужны они мне?)
100%!
ДеньгиНеСдаю• 10 октября 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Дякую, буду тепер знати
Але перевіряйте позиції, бо може і нижче ціна бути)
Хвець-тець• 10 октября 2023
Я зараз буду тут як бомж,але вчора шукала піну-мило для рук(shik я користуюсь,мені подобається, набагато вигідніше за звичайне рідке мило). Пляшка від їхнього мила в мене є,тому просто купую в пакетах. В магазині у нас 35(якщо акція),40(якщо не акція),на мейкапі-113. Я аж прозріла. Думала,що там мабуть три пакета йдуть) ні,один) цінова політика у них,звісно...
Моторошні троянди• 10 октября 2023
Що там маска... Чоловік вчора запевнив мене, що огірки при -1 не змерзнуть. А їм сьогодні хана. І як з ним тепер далі жити і не розвестися!?
Моя улюблена маска Honey Корея.
Carin• 10 октября 2023
40% ? Чем обусловлено такое повышение? ведь курс так не рос...
Безпорадна Кроко• 10 октября 2023
Ответ дляПетриківна
Нищеброды, фу
Дон Пэдро• 10 октября 2023
Ответ дляПетриківна
Что это за маски, мусор?
Я меньше 5тыс не заказываю.
’жены айтишников подтянулись’!!
Лукава Кішка• 10 октября 2023
Даано на Нотіно перейшла. Навіть з платною доставкою дешевше виходить. А масочки люблю апівіта )
Мяо мой мяо• 10 октября 2023
Мне косметолог готовит, не знаю, какие у вас фирмы, но посмотрите их на нотино, там обычно дешевле
Сижуревувшоке• 10 октября 2023
Теж була сітуація поклала до корзини туш, і вже на фінішній оформлення (вводила номер сертифікату) , заxотіла добавити ще маску. Повернулась дооформити, а туш подорожчала - неприємно і якось виглядає як кидалово
А я нівроку• 10 октября 2023
Ответ дляДон Пэдро
’жены айтишников подтянулись’!!
как вам живется без чувства юмора?
И.О. человека• 10 октября 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
На нотіно якщо товар в корзині,то така і буде поки не оформите замовлення.
Я нещодавно так теж ще вибрала,то оформилося все зі знижкою.
Репетиторша• 10 октября 2023
Ну суки , нема слів .Я взяла парфум 4100, подруга каже -теж хочу , заходимо , а вже 4800, ну не настільки ж той долар підріс , щоб так гнати ціну .
Репетиторша• 10 октября 2023
Ответ дляДон Пэдро
’жены айтишников подтянулись’!!
Звідки у вас такий стереотип , що між грошима і жінкою має бути посередник??😃Дівчата самі непогано заробляють!!🎉
Кокосиха• 10 октября 2023
Ну, купіть за цю ціну, яка вам різниця, це ж копійки
Ответ дляКокосиха
Ну и к чему это?
Пополняю_Карму• 10 октября 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Ну и к чему это?
Заздрість, що хтось може дозволити собі косметику люкс.