Підкажіть чи нормально?дітям 4 рочки
Різниця 0.5 см ,причому у обох двійнят.
Як же вибрати взуття?
Різниця 0.5 см ,причому у обох двійнят.
Як же вибрати взуття?
Гарантую неперелевки• 10 октября 2023
это нормальный разброс, почти у всех людей так. Выбирается обувь, разумеется, по большей ноге.
Рекламама• 10 октября 2023
выбирать по большей ступне.Это норм,у всех отличается правая и левая сторона.У меня левая ровно 37 размер,правая 37,5
Крию матом страшно• 10 октября 2023
Як же вибрати взуття? - А що, є якісь варіанти, окрім логічного?)))
Дадосвидания• 10 октября 2023
А ще у дітей ноги ростуть ривками і може то одна бути довша, то інша