Христина-0323• 10 октября 2023

Проколювання вушок не рівно

Я сьогодні проколола вушка дитині, їй 8 місяців, і так вийшло що одне вушко добре прокололи, а друге зависоко. Різницю дуже помітно, я не знаю що робити
Знімати кульчик і перепробивати щераз ?
Можливо хтось був в такій ситуації, підскажіть як ви діяли
Матусі які взагалі проти проколу вушок і тд, проходьте повз
Сокодавка ще та• 10 октября 2023
Ответ дляХристина-0323
Я нікого не агітую пробивати вушка, не кажу що це добре, але я тут щоб почути пораду, що робити в такій ситуації, а не для того щоб вислуховувати що це щось на рівні «аморального». Я не бачу в цьому смертельну проблему, пробивання вушок це не є щось добре, але й не є погане.
Я розумію, що зараз це є бажання тільки моє і чоловіка, якщо дитині це не буде подобатися, знімить.
а чого тільки вушка? чого не ніс? язик? чи інші частини тіла? не сподобається - зніме потім

Сокодавка ще та• 10 октября 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Каждый сходит с ума по своему. Если вам в принципе нужна эта колхозная дикость - снимите одну, пусть зарастёт и через пару месяцев опять сделаете прокол.
Что-то мне троллем попахивает. Не бывает таких чокнутых.
бувають. в мене знайома записалась на проколювання вух дитині в 8 місяців. в день проколу пише «ой, донька впала з ліжка». я поки звільнилась їй відписати щоб дізнатись як дитина, вона пише «та все норм, ми вже вуха прокололи».
ну типу важливість процедури затьмарила ймовірний струс мозку при падінні 🤷🏻‍♀️ головне вушка проколоті
Ирина_Конор• 11 октября 2023
Ответ дляХристина-0323
Можливо хтось знімав кульчики, наскільки швидко й легко заживає дирочка ?
Да за неделю заживёт