сладкий_ноябрь• 10 октября 2023

Чому так радіють тому, що Газа зрівнюють з землею?

МАМА НИКИТКИ-2• 11 октября 2023
Ответ дляdominoha
Кстатт, слышала что люди селятся в Газе потому что там дешевле жилье и легче можно найти работу..это про наших беженцев
Звісно. Смертники завжди в дефіциті, бо швидкозношувальний товар

МАМА НИКИТКИ-2• 11 октября 2023
Ответ дляБратьяГримм
Куда убирать ?
Им границы закрыл и Египет и другие страны , их не выпускают .
Людей закрыли как зверей и уничтожают .
Хммм, а чьо ж араби арабів не підтримують і не хочуть навіть дітей до себе впускати? Ні на які думки ненаштовхує?
МАМА НИКИТКИ-2• 11 октября 2023
Ответ дляMiafka
Ось відповідь на ваше питання
Десь я вже таке чула… о, згадала, кацапня про Україну так пише.
Сцуки кончені
МАМА НИКИТКИ-2• 11 октября 2023
Ответ дляБратьяГримм
путин такая же пешка , как и все эти хамасы
Но если бы расеяне были человечными , планам этим не суждено было бы сбыться
Миром правят звери и большинство людей им уподобились
Оооо, а це вже щось новеньке в методичках.
Хуйло це «невинна» жертва
МАМА НИКИТКИ-2• 11 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Буферна зона?
Буфер від чого? Від моря?
YAINNA• 11 октября 2023
Ответ дляNathalie27
Людей вже настроїли, що в Газі цивільних немає і там хлопчиків ще з дитячого садочку навчають ненавидіти США і вбивати євреїв.
В Газе остались и живут идейные,которые поддерживают Хамаз и смысл их жизни-убить как можно больше евреев.Сказки,фильмы,книги - все буквально пронизано идеей убивать евреев.Гитлер там кстати,герой,потому что он столько смог убить евреев.Как то так.Они ж даже не хотят строить себе государство,все миллиарды,которые в них вливались,были истрачены на подземные города,лабиринты,на способы как можно побольше убить евреев.Там уже Сингапур можно было отстроить и туристов принимать....но они животные.Их же никто не хочет принимать,как беженцев
MashaizDusha• 11 октября 2023
Ответ для4udik
Не думаю, що люди радіють саме смертям жінок і дітей.
Люди радіють ідеї справедливого покарання агресора, для українців це дуже актуально. Якщо переносити цю ситуацію на Україно-кацапську війну - якщо Україна бомбитиме міста кацапів разом з мирняком - це буде наче і не ок, але або ми їх, або вони нас. Якщо війна не перейде на територію ворога - то вони і далі будуть вбивати наших дітей і жінок.
В України, нажаль, немає можливості так активно відповісти кацапам, а в Ізраїля є і це добре. Люди, які починають війну, люди, які дозволяють своїм країнам почати війну, мають чітко розуміти, що ця війна рано чи пізно прийде і до них. І всі країни, в яких більшість населення переймається історичною справедливістю, відвоюванням земель і тп, які в своїй голові допускають варіант вирішення будь- яких питань військовою силою і агресією проти інших держав - хай дивляться, думають і бояться. Може війн менше буде
+
нічого не змінилося з древніх часів, коли сказали ’хочеш миру - готуйся до війни’. Бо твій ворог повинен бачити, що отримає по зубах, бо нажаль, найпідступніші, найнебезпечніші люди розуміють завжди лише силу, а не якісь там резолюції про права та занепокоєність.
MashaizDusha• 11 октября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Я з вами згодна, але не такою ціною. Не ціною цивільних людей
Ну підіть розруліть так, як правильно - щоб і цивільні цілі, і Хамас знешкоджений. А сидіти в білому пальто й жаліти всіх і бути за все добре проти всього паганого то всі вміють. Насправді ж ви будете задоволені, якщо Ізраїль просто відійде й залишить Хамас жити далі, бо там же діти. І так до скону віків, бо діти там ніколи не закінчаться. не дивлячісь на всі ’геноциди’ Газа щороку приростає населенням і половина там завжди діти, бо це все, чим там дорослі займаються. Їдять гуманітарку й плодять воїнів джихаду. Так, шкода дітей поки вони малі. І менше шкода, коли вони закономірно виростають в насильників та вбивць дітей і тварин.
Ирина-bbd0• 11 октября 2023
’Ум его забрел в лабиринты двоемыслия. Зная, не знать; верить в свою правдивость, излагая обдуманную ложь; придерживаться одновременно двух противоположных мнений, понимая, что одно исключает другое, и быть убежденным в обоих; логикой убивать логику; отвергать мораль, провозглашая ее; полагать, что демократия невозможна и что партия – блюститель демократии; забыть то, что требуется забыть, и снова вызвать в памяти, когда это понадобится, и снова немедленно забыть, и, главное, применять этот процесс к самому процессу – вот в чем самая тонкость: сознательно преодолевать сознание и при этом не сознавать, что занимаешься самогипнозом. И даже слова «двоемыслие» не поймешь, не прибегнув к двоемыслию’

двоемыслие

kuskus• 11 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
kuskus• 11 октября 2023
Ответ дляБратьяГримм
Вскрилась консерва
kuskus• 11 октября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви бачили, що роблять прихильники Палестини в Америці й Європі? Якщо не дати їм по зубах зараз в Газі, Европа захлинеться в крові, ви не розумієте?
Ирина-bbd0• 11 октября 2023
Ответ дляkuskus
Удалено администрацией...
kuskus• 11 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 11 октября 2023
Ответ дляkuskus
Удалено администрацией...
Я сижу в тепле благодаря моему любимому человеку в окопах и тысячам наших солдат.которые прикрывают наши задницы чтоб мы могли тут сраться между собой и буковки строчить.
kuskus• 11 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А що ви від нас хочете? Що б матері з дітьми йшли викидати ждунів?
Направте свою злість в правильне русло, для вас тут не благодатний ґрунт
Ирина-bbd0• 11 октября 2023
Ответ дляkuskus
Перечитайте все посты мои. Лично от Вас ничого. Я в теме общаюсь.
Спасибопожалуйста!
Anita123-13ef• 11 октября 2023
Ви б не раділи, щоб так зрівняли русню?
космея• 11 октября 2023
Ответ дляTory_Victory
тоже не понятно( Это вообще законно ровнять целые поселения с землей? чтобы там ни было
А законно вирізати-вбивати цілі поселення?

автор сладкий_ноябрь • 11 октября 2023
Ответ дляkuskus
Тому потрібно вбивати цивільних?
Тема ж не про терористів, а про цивільних
чаревна• 11 октября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Потрібно вбивати їх дітей, жінок і тд?
Они убивают их непреднамеренно, они жертвы тех, кто развязал войну. А израильтян и кто был других национальностей убивали целенаправленно.
Я не призываю к убийствам, я вообще против любых войн.
Но в их ситуации, каждый отстаивает свое и без жертв там не получится.
автор сладкий_ноябрь • 11 октября 2023
Ответ дляБратьяГримм
Чья пешка?
kuskus• 11 октября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Тому потрібно вбивати цивільних?
Потрібно знищити бойовиків у їх лігві, не треба було їм селитись в житлових кварталах
автор сладкий_ноябрь • 11 октября 2023
Ответ дляkuskus
Треба/не треба. Вони там є, далі що?
автор сладкий_ноябрь • 11 октября 2023
Ответ длячаревна
Нєпреднамєрєно це коли скидають бомби і зрівнюють будинки з землею?
HupBaHa• 11 октября 2023
Ответ дляbrenda2305
Там ж українські жінки, які вийшли заміж
даже не представляю, какой надо быть дурой, чтобы выйти замуж за террориста исламиста и поехать жить в его логово, ну поехали, пусть теперь выгребают
GoStop• 11 октября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Так, не розуміла б.
Чи потрібно те ж вбивати міста, гвалтувати і вьивати жінок, дітей?
Легше вам від цього буде?
Израильская армия никого не насилует, головы детям не отрезают, трупы в мусорных контейнерах не сжигает. К чему эти сравнения?
автор сладкий_ноябрь • 11 октября 2023
Ответ дляHupBaHa
Ну в кожного свій рівень розуміння, багато жінок живе в Україні з чоловіками, які їх не поважають, не цінять і знущаютьсянад над ними
автор сладкий_ноябрь • 11 октября 2023
Ответ дляGoStop
Так, вона просто закидає бомбами і діти вмирають по іншому.
Ирина-2af2• 11 октября 2023
я все думаю як зробити так щоб рашка від@ся від нас, одна відповідь поки що- зрівняти з землею...