звездная галактика• 10 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Буферна зона?
о боже, между Израилем и морем?
Не думаю, що люди радіють саме смертям жінок і дітей.
Люди радіють ідеї справедливого покарання агресора, для українців це дуже актуально. Якщо переносити цю ситуацію на Україно-кацапську війну - якщо Україна бомбитиме міста кацапів разом з мирняком - це буде наче і не ок, але або ми їх, або вони нас. Якщо війна не перейде на територію ворога - то вони і далі будуть вбивати наших дітей і жінок.
В України, нажаль, немає можливості так активно відповісти кацапам, а в Ізраїля є і це добре. Люди, які починають війну, люди, які дозволяють своїм країнам почати війну, мають чітко розуміти, що ця війна рано чи пізно прийде і до них. І всі країни, в яких більшість населення переймається історичною справедливістю, відвоюванням земель і тп, які в своїй голові допускають варіант вирішення будь- яких питань військовою силою і агресією проти інших держав - хай дивляться, думають і бояться. Може війн менше буде
звездная галактика• 10 октября 2023
Ответ дляPinkyPink
Між ними і червоним морем?) при тому, що північніше територія Ізраїлю з таким самим морем
ждём еще предложений
Mrs.Ochmonek• 10 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Як варіант розширити скудні території Ізраілю. Може, він сам цю операцію і провернув. Як знати?! Як пояснити, що розвідка проспала цей напад? Надто підозріло це все
Тоді вони просто пожертвували такою кількістю своїх? Щось мало віриться.
звездная галактика• 10 октября 2023
Ответ дляPinkyPink
Від акул захищатися 🫠
так зачем ее стирать? пусть этих, газовцев жрут. нам это зачем?
звездная галактика• 10 октября 2023
Ответ дляPinkyPink
А щоб акули не подавилися, грін піс це все влаштував
этими могут(((
звездная галактика• 10 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Ще раз напишу, що таке люди в моменті, інфраструктура, коли важливий кожен клаптик землі в їхньому випадку
60% площади Израиля - пустыня. работать и работать. на хрена разрушенная(да там и до разрушения ни хрена не было) Газа?
Не чіпай - вб ю• 10 октября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Так?
Він вивозить людей чи допомагає вивозити? Чи в них там налагоджені зелені коридори?
то це Ізрвїль має ініціювати? Ану покажіть де Газа просить надати ті коридорі і Ізраїль відмовляє.
Клементина• 10 октября 2023
Не жаль Газу. Мабуть, я стала жорсткою з цією війною, але вони перші напали. Мали думати, чим їм це обернеться.
З іншого боку: мені не виглядає повністю безглуздою версія, що спецслужби спеціально провтикали напад. Наразі є серйозна причина знести ту Газу на фіг і зробити там щось цивільне.
В будь якому разі, той хто нападав перший мав думати про наслідки. Навіть якщо араби геть дурні і повелись на провокації. Те, що мають зараз, це їх провина.
Ответ длясладкий_ноябрь
Так?
Цікаво, чому тут не вимагають зелені коридори з нашої окупації
Знаю жінку, яка намагається виїхати хоча б в Україну, але коридора не має, поряд фронт, грошей не має, переслати їй ніяк, вона не зніме, просто ніде
Волонтерів не має, точніше туди не проїдеш
Дитину відправила з тіткою як могла, дитина чекає на маму
Сама залишилася, бо мати з батьком, і 2 собаки ( всіх зараз із не має в живих )
А як тут таке пишеш - блокують, і на тому все
А коридори палестинцям то - ок
100 тем
А коридори палестинцям то - ок
100 тем
МАМА НИКИТКИ-2• 11 октября 2023
Ответ дляTory_Victory
попереджав...
так пусть бы как-то посодействовали
даже у нас множество жителей на оккупированных территориях. так что их, ровнять с землей?
так пусть бы как-то посодействовали
А ми на кого напали?
Аааа, я забула, ви з когорти не все так однозначно….
МАМА НИКИТКИ-2• 11 октября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Я просто в шоці що там відбувається.
Але ще більше в шоці від того, де Україні пишуть, що потрібно бомбити їх далі.
Хамаз = Іран. Вам на голови шахеди на падають? Де ви, така «нерозуміюча»?
МАМА НИКИТКИ-2• 11 октября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Всі терористи? От прям всі?
150 українців проживаючих на території газу теж терористи?
Їх попереджали. Близько 30 тис якось же виїхало?
МАМА НИКИТКИ-2• 11 октября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
На багатьох відео, де показують стан газу зараз ходять або кричать діти.
І шо? Ви арабський знаєте, щоб зрозуміти, що вони кричать?
Чи тема створена на замовлення рашаСру?
Вище тему почитайте про 40 ізраїльських немовлят з відрізаними головами.
Чи тема створена на замовлення рашаСру?
МАМА НИКИТКИ-2• 11 октября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Потрібно вбивати їх дітей, жінок і тд?
За статистикою 70% смертників це жінки.
Ответ дляКлементина
Да, все как то странно произошло. Непонятно .
мне кажется, что надо смотреть за мечетью Омара, которую арабы упомянули в причинах.
Если ее снесут, попадут ракетой, уничтожат’ случайно’ то скорее всего пропущено нападение для этого.
Мечеть очень важна арабам - это будет очень плохо, и по предсказаниям тогда прольется очень очень очень много крови.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 октября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Так, страшні люди.
Але діти не заслуговують на таку смерть.
Чи заслуговують?
Провокація на провокації. Хочь добре оплачується. Беріть хочь євро бо срублі в Польщі не поміняють
МАМА НИКИТКИ-2• 11 октября 2023
Ответ дляKorsika999
Рашисты так же про нас говорят. Вы этого не видите, нет?
Ніт. Україна ні на кого НЕ НАПАДАЛА! Різницю відчуваєте?
МАМА НИКИТКИ-2• 11 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Девочки.почему про ждунов то молчите? Их можно и нужно уже всех и выбрасывать из страны со шматами? Готовы начинать как смелый израиль?
Нашо їх викидувати? Хай би хлопці зі спецслужби при арешті відвернулись на хвильку- і гроші державні зекономили б.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 октября 2023
Ответ дляDarkBlueSea
Не знали?
Фраза «предусматріваєтся» вам нічого не говорить? Офіційно Палестини, як держави не існує. Там нікого державотворення не цікавить.