очки_ннадо• 11 октября 2023
Дівчата,чи буде попит на таку продукцію?
Авторські вироби, тираж лімітований, вартість+-1000 в роздріб
Там-тарарам• 11 октября 2023
Автор, послушайте слушну думку. Тут зафукали значить точно піде.
Тут сидять тітки, доглянуті, які люблять все витончене
Але вийти на вулицю і роздивитися хто в чому ходить і хто що носить. Ви знайдете свою аудиторію 100% і це не тітки це підлітки і до 30 років.
Там-тарарам• 11 октября 2023
Ответ дляЗначит надо
Мені здається то чоловічі прикраси, бо для жінки вони масивні.
Для жінки 40 років так масивні і ця категорія таке не зрозуміє бо й не рощу іє стиль своїх дітей, бо самі виросли в той час коли було інше в моді.
А для підлітка та дівчини до 30 років зі стилем весь одяг мішки , ’ що випало з шафи те й одягнула’ якраз в самий раз!
Кондуктор автобуса• 11 октября 2023
такого добра хватает, если раскрутить рекламу, то покупатели будут. мужские в основном
КараПузовна• 11 октября 2023
Так оно страшное. Я вот все ищу с нашей символикой аккуратное, ненавязчивое и стильное. Как раз такое и попадается. Нет, не купила бы
ГЛЮкоза• 11 октября 2023
Ответ дляШалена красуня
На Україну може бути.
А от на пір´я і когось з крилами навряд.
Ви ж бачите, що підвіс до ланцюжка не пасує?
А мені тільки пір´я і сподобалось.
Але за тисячу не купила б
Горня капучіно• 11 октября 2023
Ответ дляТам-тарарам
У мене весь одяг мішки, але ці прикраси негарні і не модні.
Там-тарарам• 11 октября 2023
Ответ дляГорня капучіно
Ви пишіть, що не гарні для вас.
Ви звертали увагу що на себе вішають підлітки? Іноді дивишся в диву даєшся.
Підвісок з Україною, та тризуб це якраз зараз модно. Зверніть увагу скільки людей татушок собі понабтвали, з гербами, Україною, та піснею про калину.
Так тема патріотична зараз дуже модна
Я щодня роздивитись людей в метро, наскільки різний контингент. Якраз оцих стильних, витончених які тут клюють на порадниці і розкажуть що модне а що ні. Таких я бачу ну одиниці.
Сподіваюсь вони всі їздять на своїх машинах тому їх ніде не видно.
Так тема патріотична зараз дуже модна
Не за Будка• 11 октября 2023
Ответ дляпалка-копалка
Вторая как обрубок смотрится без ног...
А мені навпаки сподобалась)
палка-копалка• 11 октября 2023
Ответ дляTatka Kiev
Можна спитаю не по темі, дівчата як в домашніх умовах почистити срібло?
Нашатырный спирт