Слухи-руки не распускаю• 11 октября 2023
До власників малого бізнесу. Комуналка
Доброго дня! Підкажіть, пліз, по якому тарифу зараз платите за електроенергію?
Прийшла квитанція, я трохи в шоці. В минулому місяці вже піднімали до 7.6 грн/ кв. В цьому місяці вже 8.5 грн
Колупалочка• 11 октября 2023
А почему у вас так много?В сентябре 6,24 грн Может ваш объект запитан от предприятия ?Юр?
Пушкининиана• 11 октября 2023
Та росте тариф кожного місяця все вищій для юр.осіб. Я знаю, бо у мене орендарі.
Слухи-руки не распускаю
• 11 октября 2023
Ответ дляПушкининиана
і тариф в кожному місті різний, він не єдиний.
Київська обл