культУра• 11 октября 2023
Дівчатка, маю визначитися)
Хелп, проголосуйте, бо я ніяк не визначуся, тиждень муляюся. Роблю на др собі подарунок ( скільки того життя), ось і наважилася
Результат:
вже голосів:
101 (96.19%)
З ремінцем через плече
4 (3.81%)
Просто клатч, та більший
культУра
• 11 октября 2023
Ответ дляАлекс-1022
На самом деле я обращаю внимание иногда но прям всматриваться и думать что там у кого оригинал или нет…
Слухайте, в мене професія така, що я на око відрізню без «всматривания», одразу)
культУра
• 11 октября 2023
Дивно, що так тригернуло про фейки, є купа класних сумок бюджетніших брендів. На фіга купувати фейк?
Kusalochka• 11 октября 2023
Ответ длякультУра
Вона така милааааа 🤗
Она просто суперова і під все підійде
культУра
• 11 октября 2023
Ответ дляKusalochka
Она просто суперова і під все підійде
Я так само думаю! Конвертик чорний візьму за компанію, і дилеми нема))
Любовь Калистратовна• 11 октября 2023
Ответ длякультУра
Я не претендую) Просто погодьтеся, це дисонує, коли людина геть не того рівня життя обирає подібний аксесуар, ще і неналежної якості.
А как вы это понимаете?)
культУра
• 11 октября 2023
Ответ дляKusalochka
Она просто суперова і під все підійде
Ви така світла людина, от відчуваю чогось, дякую вам ❤️
Алекс-1022• 11 октября 2023
Ответ длякультУра
Сомневаюсь. Ну да ладно
культУра
• 11 октября 2023
Ответ дляАлекс-1022
Сомневаюсь. Ну да ладно
Стиліст, що тут неймовірного?)
культУра
• 11 октября 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Я за первую. Очень клевая. Тоже такую захотела)
Дякую❤️
Ответ длякультУра
А коли з крутої тачки вилізають розтягнуті штани-футболки, а тут ви пропливаєте з своїм клатчем) теж, напевно, дисонує)
культУра
• 11 октября 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
А как вы это понимаете?)
Елементарно, відросле коріння волосся, нуль доглянутості, студенточка знайома, живе в гуртожитку, одяг дешевесенький, парфуми імператриця на розлив і YSL….Краще такого ж штибу від Бєршки, ніж такий маразм
культУра
• 11 октября 2023
Ответ дляsur_sur
Я на таксі) Мені норм) В багатіїв навіть розтягнуті футболки не H&M. Я цих людей одягаю )
культУра
• 11 октября 2023
Ответ дляsur_sur
Такою професією ще й тут пораду шукати.
Ну я ж теж дівчинка, і, так, стилісти теж сумніваються) То ж собі, не клієнту, там сумнівів ніколи не виникає!
культУра
• 11 октября 2023
Це ж просто презентик собі-любій, це не стейтмент-сумка, це просто аксесуарчик, це по суті чохол для телефону. Я не шукаю сумку, я обираю аксесуарчик на др, це баловство по факту, тому і вагаюся, як всі дівчатка
Алекс-1022• 11 октября 2023
Ответ длякультУра
У моей такой однокурсницы были оригинальные вещи потому что она тусила ночью с арабами в делюксе а в сб они шли в пассаж и что-то ей покупали
Но не весь гардероб очевидно.
Ну то такое
Но не весь гардероб очевидно.
Ну то такое
Любовь Калистратовна• 11 октября 2023
Ответ длякультУра
Это очень просто))) у меня половина сумок копий. Неотличимы. Правда копии по 500-700долларов.
Ответ длякультУра
Не можна бути такою не впевненою в собі, це деструктивно, це ж просто як жуйку купити. Треба себе більше любити, ще й з такою професією, клієнти таке все одно дуже відчувають
Може варто з психологом попрацювати?
культУра
• 11 октября 2023
Ответ дляsur_sur
Може варто з психологом попрацювати?
Оууу, ви продаєте свої послуги?) Нікудишній ви продажник)))
культУра
• 11 октября 2023
Ответ дляАлекс-1022
Но не весь гардероб очевидно.
Ну то такое
Но не весь гардероб очевидно.
Ну то такое
Але ж по речі видно візуально, очевидно ж) І подруга не виглядала, як я описала?
культУра
• 11 октября 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Я впевнена, що ви не виглядаєте, як я описувала вище, вірно?
Стрекоза любви• 11 октября 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Так, особливо якщо ви виходите із якоїсь гарної машинки, або у вас ще й гарний одяг в зовнішність. Тут банально психологія працює.
культУра
• 11 октября 2023
Ответ дляsur_sur
Може варто з психологом попрацювати?
Тобто, ви зробили висновок з невеличкої жіночої прихоті? Серйозно?) Як ви ще не почали про «у вас закритий потік жіночої енергії» чи ще щось таке, люди, я просто спитала поради))))
культУра
• 11 октября 2023
Ответ дляsur_sur
Продажі - то взагалі не моє😂
Продавати важко, не сперечатимуся)