культУра• 11 октября 2023

Дівчатка, маю визначитися)

Хелп, проголосуйте, бо я ніяк не визначуся, тиждень муляюся. Роблю на др собі подарунок ( скільки того життя), ось і наважилася
Результат:
вже голосів: 105
101 (96.19%) З ремінцем через плече
4 (3.81%) Просто клатч, та більший
Стрекоза любви• 11 октября 2023
Ответ длякультУра
Тобто, ви зробили висновок з невеличкої жіночої прихоті? Серйозно?) Як ви ще не почали про «у вас закритий потік жіночої енергії» чи ще щось таке, люди, я просто спитала поради))))
Автор, а які послуги ви надаєте, як стиліст? У вас є сторінка в інстаграм?

Алекс-1022• 11 октября 2023
Ответ длякультУра
Але ж по речі видно візуально, очевидно ж) І подруга не виглядала, як я описала?
Она выглядела не очень. Так как денег на косметологов и дорогих парикмахеров у нее не было.
дамаБезСобачки• 11 октября 2023
Нічого собі, вітаю .
Мій потолок це сумка с секунду, але хочу найти кольорову
автор культУра • 11 октября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Звісно, є, які саме послуги вас цікавлять? Збираю капсули, розбираю гардероб, актуалізую те, що є в шафі в наявності, одягаю на заходи, івенти, окрема послуга підбір парфумерного гардеробу, відповідно до розробленої мною типології, шопінг-супровід онлайн/офлайн. Консультую дівчат і хлопців перед зйомками , фотосесіями, обираємо разом образ.
автор культУра • 11 октября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Нічого собі, вітаю .
Доречі, на вінтажних барахолках можна купити перлинки, в Києві є такі
дамаБезСобачки• 11 октября 2023
Ответ длякультУра
В Інтернеті?
автор культУра • 11 октября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
В Інтернеті?
Звісно) Шукайте по хештегу