Катастрофа• 11 октября 2023
Заскочила сегодня в секонд на пятнадцать минут
Попались свитер из стопроцентной шерсти от Хьюго босс и джемпер-поло из тончайшей 96% шерсти от волфскин. Все в состоянии нового, по 330 грн.
Уже стирается на ручном режиме.
А у вас как дела?)
Уже стирается на ручном режиме.
А у вас как дела?)
Глаголиця• 11 октября 2023
Ответ дляМуркамурковна
дякую!) але от чесно скажу, що останне місце моєї роботи мою самооцінку і так достатньо високу підняли до просто неймовірних висот і мабуть це читається при собесах) тому дуже дуже дуже раджу всім, хто зараз сидить і думає чи я таки профі, прекращайте, ви профі, в кожному випадку ви будете індивідуально підлаштовуватись під компанію! тому не треба сидіти там де гавно і де ви вигоріли і вас щось не влаштовує, треба йти далі)
Спасибо вам за это! Вы знаете как это помогает в такой ситуации. Жаль что сложно выйти на нужный уровень. Да и собеседования, когда-то я их проходила легко и всегда с результатом, а потом период без собеседований и развития в своей области, и появляется вот то о чем вы сказали, и теперь прочла вас и понимаю как же вы правы! Как бы теперь правильно настроить себя и ещё и возраст же. Спасибо вам
Муркамурковна• 11 октября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Ото і я так. Заміняю йому його рідну бабусю. Вона, на жаль, за останній рік бачила його лише раз. То ж я його балую і залюблюю за всіх))
не) наша і у рідної, слава Богу, бо доця((( добре що зараз хоч ...
але ну перша внучка і в кожного з нею свій прикол) моя доця з нею.. як вона ревнувала) а зараз просто дивлюсь і в шоці, відповідальність про яку її ніхто не просить, але ж воно десь взялось) любов) і мала така ж класна) і розумна і смішна і ой)зірочка моя
Кидаю курити• 11 октября 2023
Ответ дляСама собі лікар
Я сегодня тоже в секонде скупилась. Джинсы 150 вышли и свитер 70
Итого 220 грн на ветер
Чорт і Шо• 11 октября 2023
Ответ дляНеВРотик
А почем сейчас зимние шины примерно, спасибо
Від 2500 нормальні. Класні вже від 3800
Свисток ля-минор• 11 октября 2023
Ответ дляМуркамурковна
В нас не бачаться через війну, а не тому, що бабуся не хоче. Наше місто майже на кордоні з росією, тому я з ними та зі своїми дітьми зараз за кордоном, а та бабуся не виїздна. Якби ми жили вдома, то навряд чи були такими близькими, бачилися лише на свята до війни. Але так вже склалося, мої діти його теж обожнюють, а він їх))
Муркамурковна• 11 октября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
бажаю вам що б ви залишили найближчими і найдорожчими людьми і гади, які не дають бачитись і жити там , де ви хочете жити..просто передохли
Свисток ля-минор• 11 октября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Дякую! Вам теж всього найкращого, нехай ваша зірочка вас радує))
Муркамурковна• 11 октября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Пишна молодиця• 11 октября 2023
Гербарія сушу• 11 октября 2023
Утепляю фундамент дома, с утра вымеряла-резала пеноплекс. Задула щели пеной. В обед сходила за грибами в лесок, варятся. Сбежала с инсты сюда, потому что группы обновляют ассортимент пряжи ( у меня вязальная машина), а мой ’ хомяк’ может не сдержаться. Дома уже бобин 30, а мне опять нада.
.
Живчик-счастливчик• 11 октября 2023
а я купила мясных костей и пошла раздавать первым попавшимся бродячим собакам. Все ок.
ПотеряласЯ Я...• 11 октября 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
От секонда разит так, что стирай, что нет запах все равно остаётся. И это чувствуется от людей
Та да! Прям из- за угла разит!
Ашолюдискажуть• 11 октября 2023
Ответ дляПишна молодиця
Я теж люблю секонд
Знайшла нещодавно вовняний піджак барбері, чоловічій, але мені наче норм
А чого Ви вирішили що він чоловічий?
Пишна молодиця• 11 октября 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
А чого Ви вирішили що він чоловічий?
Бо знаю
Ашолюдискажуть• 11 октября 2023
Ответ дляПишна молодиця
Бо знаю
А застібка на жіночу сторону. Та і плечі геть не чоловічі)))