ГонУрова дівка• 11 октября 2023

Хто здавав бакпосів з горла, підкажіть, будь ласка

В першому аналізі написано не виявлено стрептококи. В другому з антибіотикограмою вище таблиці написано виявлено . Тож не зрозуміло, чи знайдено, чи ні ..
Lady Luck 99• 11 октября 2023
У Вас и стрептококк и стафилококк есть
Вот это 10 на 4
И 10 на 6 , об этом и говорит

Катруся 777• 11 октября 2023
У вас не виявлено бета-гемолітичний стрептокок групи А і В, зато виявлені інші 3 бактерії, вказані в другому аналізі
Совбез• 11 октября 2023
Ответ дляКатруся 777
А що таке бета гемолітичний
Можете глянути наш аналіз ?
Совбез• 11 октября 2023
Ответ дляКатруся 777
Можете ? Будь ласка ?
Lady Luck 99• 11 октября 2023
И нейсери у Вас есть
Катруся 777• 11 октября 2023
Ответ дляСовбез
А що таке бета гемолітичний
Можете глянути наш аналіз ?
Ну як на мене, це гірше ніж ті три що в іншому аналізі. Я не лікар, але сама теж здавала схожі аналізи. Бета-гемолітичний стрептокок дає дуже серйозні ускладнення на серцево-судинну систему, на кістки, на всі органи. Це дуже добре, що їх немає. Плюс, зазвичай його роблять окремо, тому він на іншому папері. Не всі лабораторії його роблять. На іншому аркуші то звичайний бакпосів, де з певного переліку бактерій виявляють, які з них присутні в горлі (наприклад, зі списку в 12-15 бактерій виявляють ті щ них, що є в горлі). Наявні у Вас бактерії теж не сильно безпечні, особливо золотистий стафілокок, тяжко виводиться, але менше шкоди організму надає, ніж бета-гемолітичний стрептокок
Кавуся• 11 октября 2023
Антибиотикограмма к бактериям, которые выявлены.
автор ГонУрова дівка • 11 октября 2023
Ответ дляКатруся 777
До речі, горло мене взагалі не турбує. Просто не можемо знайти причину мого стану, тому лікар сказав зробіть ще ці аналізи
Катруся 777• 11 октября 2023
Ответ дляСовбез
Можете ? Будь ласка ?
Якщо чесно не можу розібрати, що вони виявили. Однозначно можу сказати, де встановлено ’чутливий’, значить той антибіотик може вбити ту бактерію, якщо ’стійкий’, значить на бактерію той антибіотик не подіє.

Совбез• 11 октября 2023
Ответ дляКатруся 777
Нам лікар нічого не пояснила
Я не знаю що означає
Катруся 777• 11 октября 2023
Ответ дляГонУрова дівка
А який у Вас стан? Що турбує?
автор ГонУрова дівка • 11 октября 2023
Ответ дляКатруся 777
А який у Вас стан? Що турбує?
Безсилля, лихоманка, біль у м´язах, неможливість повного вдиху, біль в лопатках і грудній клітині, біль у правому плечі, мігрені
Злюка-закусюка• 11 октября 2023
А лихорадка это что такое у вас? Субфебрильная температура или повышение выше 38?
автор ГонУрова дівка • 12 октября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Без температури, просто лихоманить, викручує руки-ноги, м´язи