Зілля до весілля• 11 октября 2023
ПриватБанк
Одна я не можу увійти у додаток " приват 24"?
Зілля до весілля
• 11 октября 2023
Ответ для_amarantik
Не одна. Уже все ТГ каналы отписались о проблеме.
Дякую. Не бачила. І коли обіцяють вирішити?
Кіма кепка• 11 октября 2023
Готуються щоб можна було блокувати рахунки ухилянтів. На днях була інформація що будуть блокувати рахунки тих, хто ухиляється від мобілізації
Квітка папороті• 11 октября 2023
Ответ дляКіма кепка
То Коломойского судят, самолеты позабирали и уже Приват начинают.
котопёс• 11 октября 2023
Ответ дляКвітка папороті
При чому літаки? Ще на початку війни акціонери розійтися в політичних поглядах і МАУ не літали.
Квітка папороті• 11 октября 2023
Ответ длякотопёс
МАУ уже нет, будете у турцию на пегасе летать
котопёс• 11 октября 2023
Ответ дляКвітка папороті
Ой,після війни в Ізраїлі, розстрілів в Єгипті відвернуло від арабських країн.Буду їздити в Європу
Цибулька зла• 11 октября 2023
Ответ дляКвітка папороті
що Приват починачють?