Я думала, что это вопрос пары дней, но набирает обороты. Какие ваши мысли по этому поводу? Серьезно ли это все? Подключаться ли другие страны?
П.с. Те кто «верит в предсказания» помните, говорили, что безопаснее в Украине будет
Ответ дляОкейкаНиколаевна
Богатая природными ресурсами, чернозёмами, водой, без катаклизмов, цунами и землетрясений. И намного шире их маленького клочка земли в постоянной войне с арабами. А действительно зачем?
Так это рашка воюет против Украины, чтобы евреев на украинскую землю заселить? Отэта многоходовочка
МАМА НИКИТКИ-2• 11 октября 2023
Ответ дляNYC
Вы мне вчера так и не ответили нахера им ваш чернозем, если у них сх развито лучше?
А с водой вообще не понятно, что вы имеете ввиду.
Ну людина мабуть живе в селі. Крім чорнозему нічо більше не знає. Про гідропоніку і не чула напевно))
Ирина-bbd0• 11 октября 2023
Ответ дляNYC
Где вы читали что проблема с пресной водой, ну и бред?
Воды тут хоть залейся. Мы какие то копейки платим.
Жить тут, потому что это наша земля. За которую заплатили кровью. И никто никогда её ни на что не променяет.
А разве там нет проблем с водой?))) Мы же обсуждали источники воды и у кого они под контролем)
ОкейкаНиколаевна• 11 октября 2023
Ответ дляNYC
Ну значит хорошо, что евреи не претендуют на Украину, но такая теория существует. А не подскажете еще почему в правительстве и у власти большинство евреев, а не украинцев?
Ответ дляmiya ya
Господи,можливо в нас скоро буде кінець війні!🍁 The Economist про варіанти вторгнення Ізраїлю до Гази. Наслідки для України.
Якщо ізраїльське керівництво надасть наказ про широкомасштабне вторгнення, то одна чи дві бронетанкові бригади з танками намагатимуться розрізати Газу на дві частини. Дві-три інші бригади чисельністю по кілька тисяч людей зосередяться на півночі, і ще одна-дві на півдні. Їхньою метою стане ХАМАС та «Палестинський ісламський джихад».
ХАМАС має кілька сотень кілометрів тунелів у Газі. Виявлення входів у них та нейтралізація вибухівки стане першочерговим завданням. Найбільшою проблемою стане ведення бойових дій у містах. Тель-Авів спиратиметься на свій недавній досвід на Західному березі. У Газі йому на руку зіграло те, що ХАМАС втратив у ході рейду понад 1500 осіб, серед яких було багато найбільш мотивованих солдатів. Успіху Ізраїлю на Західному березі було досягнуто завдяки ретельному плануванню, гарній розвідці, швидкому переміщенню і постійному спостереженню з безпілотників. Останнє неможливо повторити у Газі.
Армії також доведеться охороняти свій північний кордон на випадок, якщо до бою вступить «Хезболла». Ще однією складністю є понад 100 ізраїльських та іноземних заручників. Ультраправий міністр фінансів Ізраїлю Бецалель Смотрич закликав армію «не брати до уваги питання полонених». Військові використовуватимуть спецназ для пошуку та порятунку заручників, якщо це буде можливо. Однак ХАМАС, швидше за все, розосередив їх на великій території, зокрема, під землею.
❗Деякі оглядачі (з NV, зокрема) вважають, що й справді може початися якась велика регіональна війна. Але американці теж в дуже важкій ситуації. Вони не можуть зробити вигляд, що нічого не відбувається. Тому що там серед захоплених заручників більше 10 американців. Вони сидять у полоні у ХАМАС, а це означає, що фактично вони перебувають у полоні в Ірану. І Джо Байден не може зробити вигляд, що він цього не знає. І зараз, уявіть собі, якщо Байден не буде нічого робити, що почне «витворяти» Дональд Трамп? Він скаже, що Джо Байден слимак, не може ні на що піти, він узагалі слабкий президент, дозволяє іранцям робити все, що хочеш, не поважає і не цінує американських громадян. І що Джо Байден має піти з цієї причини, оскільки він є таким слабким президентом.
Тобто перед виборами Байдену вся ця історія геть не потрібна. Він розуміє, що вона може коштувати йому президентської посади. Але відбрехатися, просто прикинутися дрантям, він не може, треба буде якось розбиратися. І ось, щоб розбиратися, він направляє туди авіаносець. Тому що авіаносець, як ви розумієте, це найкращий засіб переконання кого завгодно, у чому завгодно. Гадаю, авіаносцю цьому знайдеться робота найближчим часом.
⁉ Ну, а на нас як усе це може позначитися? Російські засоби масової інформації кажуть, що Україна почне отримувати менше озброєння через те, що озброєння надходитимуть в Ізраїль. Насправді це дурниця. Ізраїль отримує зовсім інші види зброї, ніж Україна. На постачання зброї Україні це ніяк не вплине. Єдине, треба сподіватись, що Байден, дивлячись на все, що відбувається, вирішить хоча б, що дві війни — це too much, треба одну бодай закінчувати, і почне більш активно відправляти озброєння Україні. Є надія, що саме такою стане реакція американської адміністрації на все, що відбувається на Близькому Сході.
Дивна алогiчна стаття. З одного боку - байден направив авiаносець до Iзраiлю, аз iншого - у нас надiя, що зпершу закiнчить нашу вiйну можливо вiдправивши озброення.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 октября 2023
Ответ дляNYC
Мне интересно почему все забывают о США? Друге Израиля?
Все есть что в Украине и даже больше.
А як же теорія змов?
США то ж просте рішення для дурників, а от зробити безпечним для проживання південь Україні після «допомоги» рюзьких - ото для настоящего еврея робота
З якого дикого лісу вилазять такі любителі таємних змов?
Ответ дляОкейкаНиколаевна
Я читала что там проблемы с пресной водой. И зачем большая территория если можно жить на маленьком клочке земли в постоянной войне с арабами. Такой ответ вас устроит?
Просто ради интереса. Как вы себе представляете это великое переселение евреев в Украину?
Ирина-bbd0• 11 октября 2023
Ответ дляmodiin
Израиль на своем клочке земли выращивает столько, что кормит весь мир
От.а раньше росия всех кормила))))
А украинцы ж никак не кормят себя сами никогда. Я тоже удивляюсь каким хреном у нас полные полки импорта.если у самих и людей и земли достаточно)
МАМА НИКИТКИ-2• 11 октября 2023
Ответ дляmodiin
Ну про весь світ ви загнули… Но дивно в Україні бачити ізраїльський часник, картоплю і капусту.
Ирина-bbd0• 11 октября 2023
Ответ дляPiracanta
Ну в Европе они когда-то были, особенно в богатой Германии с её немецким порядком. И чем это закончилось?
Британия.США.вся Европа. Украина.Беларусь.росия.Итог одинаков везде был
Ирина-bbd0• 11 октября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Случайные рынки сбыта))))) свои украинские не растут никак на родине борща оказывается🤣
Ирина-bbd0• 11 октября 2023
Ответ дляPiracanta
И околопланетное пространство.
Вот как нужно любить себя и уважать! А нас то тюкают.то тупыми называют.то комплексы вины взращивают в нас все кому не лень!
Ирина-bbd0• 11 октября 2023
Ответ дляPiracanta
Да вы что?)
Я сегодня приносила инфу.как процветает ’русский дом культуры’ в Израиле))) но этодругое
Ирина-bbd0• 11 октября 2023
Ответ дляNYC
Нет, мы воду воду ещё поставляем в Газу и ПА
Я помню! Дорого .со скрипом и шантажом. Я читала про всю воду с 1900 года .
Ирина-bbd0• 11 октября 2023
Ответ дляNYC
В одном посте Вы пишете МЫ.В других они. Для понимания в дальнейшей дискуссии Вы гражданка Израиля?
Ответ дляИрина-bbd0
От.а раньше росия всех кормила))))
Из моего опыта 5летней давности. Барыги больше зарабатывают, чем производители