МЕСТО_Встречи• 11 октября 2023
Кто нашёл любовника на СЗ?
Дама с собачкой• 11 октября 2023
Пора тут на Советчице ветку знакомств создавать. Вот я купил премиум, создал анкету, сидел с месяц в Pure. И ничего… Симпатичный вроде, ласковый, умею заинтересовать и поддержать разговор. В постели тоже знаю что делать. Не хвастаюсь, но реально люблю Женщину и читаю ее желания. Но за месяц - ни-че-го! Может из-за региона. Закарпатье в этом плане не очень активное. А жаль. Жизнь проходит, а вино сам пью в одиночестве
Ответ дляДама с собачкой
чудак, в pure он сидел- ха -ха-ха
Удачная• 11 октября 2023
Ответ дляДама с собачкой
Думали, зараз накинуться??? А де там....ще на городах дівчата рачкують...
Дама с собачкой• 11 октября 2023
Ответ дляD_A_V
чудак, в pure он сидел- ха -ха-ха
А что не так с Пьюр?
Дама с собачкой• 11 октября 2023
Ответ дляУдачная
То треба було просто перших морозів дочекатися?
Удачная• 11 октября 2023
Ответ дляДама с собачкой
Мабуть, або кидайте фото сюда!зараз женемо вас
Дама с собачкой• 11 октября 2023
Ответ дляУдачная
Еммм… Та я ж бо не заради одруження як би на СЗ зареєструвався
Удачная• 11 октября 2023
Ответ дляДама с собачкой
Нууу, так не цікаво!
Удачная• 11 октября 2023
Ответ дляДама с собачкой
Дама с собачкой• 11 октября 2023
Ответ дляУдачная
Нууу, так не цікаво!
Та ладно! Не цікаво…
Тут половина постів про відсутність інтимних стосунків
Удачная• 11 октября 2023
Ответ дляДама с собачкой
Та ладно! Не цікаво…
Дама с собачкой• 11 октября 2023
Ответ дляУдачная
Ні, не можу. Борща я і сам наварю такого, що ще й ви попросите вранці з собою літрову склянку додому
Удачная• 11 октября 2023
Ответ дляДама с собачкой
Так, яж не за борщ...А так, щоб була опора, коли чарку хильну...і борщем занюхаю...А так то падаю)))
Дама с собачкой• 11 октября 2023
Ответ дляУдачная
Це у вас переважно, жінок, біба в голові з приводу зовнішності. Це ви від целюліту чи 1-го розміру грудей у відчай падаєте. Нормальний чоловік інакше на жінку дивиться і оцінює
Удачная• 11 октября 2023
Ответ дляДама с собачкой
Так, ви жінка?
Дама с собачкой• 11 октября 2023
Ответ дляУдачная
А за що? Як без інтима, то навіщо ще шукати стосунків?
Дама с собачкой• 11 октября 2023
Ответ дляУдачная
Так, ви жінка?
Я відчуваю, що ви вже чарку хильнули
ЯниЯ• 12 октября 2023
Я здесь нашла 🤭 пригласил на ужин, отдалась на первом же свидании, теперь все мысли о нем и следующей встрече
Бесбардак• 13 октября 2023
Ответ дляДама с собачкой
Пиши адресу, будемо разом пити вино)
Бесбардак• 13 октября 2023
Ответ дляДама с собачкой
Ото привіт, я зібралася до нього, щоб вино разом пити, а він зранку вже всіх до дому відправляє, ще й з борщем🤣🤣🤣
Дама с собачкой• 13 октября 2023
Ответ дляБесбардак
Ти вважаєш, що ранок не на заваді продовжити пити вино?
Бесбардак• 13 октября 2023
Ответ дляДама с собачкой
Дивлячись якій був вечір)
Дама с собачкой• 13 октября 2023
Ответ дляБесбардак
Дивлячись якій був вечір)
В переважній більшості це залежить від жінки
Бесбардак• 14 октября 2023
Ответ дляДама с собачкой
Не скажи))
Дама с собачкой• 15 октября 2023
Ответ дляБесбардак
Не скажи))
Я все рівно стоятиму на своєму. Чоловіки рідко бувають «брьовнами». І повально обожнюють секс. На відміну від дівчат. У яких повно комплексів, починаючи з «на першій (другій/п‘ятій) зустрічі ніякого сексу
Бесбардак• 15 октября 2023
Ответ дляДама с собачкой
То мабуть тобі ще не зустрічалася та яка обожнює секс, і зовсім не проти його 24/7)))