Пупс• 12 октября 2023
Підкажіть просту схему для в´язання шкарпетків початківцю на 2 спицях
Маю знанння тільки зі школи, підкажіть схему для зшивання, в Ютуб ролики бачила
Задираю носа• 12 октября 2023
на ютубе не только масса носков,андронный коллайдер можно научиться собирать
Бува і таке• 12 октября 2023
Як на мене, то простіше вʼязати по колу, ніж потім це все зшивати, і швів нема.
Задираю носа• 12 октября 2023
Ответ дляБува і таке
можно набрать петли так,что ничего сшивать не нужно
Бува і таке• 12 октября 2023
Ответ дляЗадираю носа
Той варіант, як на фото, не треба зшивати?
Задираю носа• 12 октября 2023
Ответ дляБува і таке
на фото конечно нужно,и я не понимаю зачем такой геморный способ использовать
Бува і таке• 12 октября 2023
Ответ дляЗадираю носа
То і я це мала на увазі.