Чудо Ф_ф КеДаХ• 12 октября 2023
Як замовити пряжу з Туреччини?
Підкажіть будь ласка, бо на Alize та ярнарт немає можливості замовити онлайн. Чи це можна робити через посередника?
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 12 октября 2023
Ответ дляЛика-прилипка
а что так дешевле,чем у нас с учетом пересылки?
Я не знаю, але логічно здогадуюся, що напряму у постачальника це буде дешевше, як виходить з одягом який я замовляю з ін сайтів.
Янгол в камуфляжі• 12 октября 2023
Зачем такие сложности? Есть магазины с хорошим выбором итальянского стока, отличное качество, в отличии от Турции
Янгол в камуфляжі• 12 октября 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Вы промышленные объёмы будете заказывать или 10 мотков