Мизимец• 12 октября 2023
Взуття на осінь дитині 9 років
Дівчата, порадьте, яку фірму взуття взяти дитині на осінь. Сину 9 років, вже 38 розмір. Хоче вже щось стильніше. Думала в 3 т вкластись. Зайшла в магазини, екко-джеокс 5к (офігіла трошки). Які фірми берете, щоб ноги сухі і більш-менш вигляд мало?
Форс мажор• 12 октября 2023
Я тоже в поисках была и от цен афигела.
Купила дочке в Калории стильные ботинки за 2600(
На мальчиков там были афигенные утепленные кросы с кнопкой- фиксатором шнурков.
Правильно_Валерчик• 12 октября 2023
до 3 т. джеокс в инете реально найти. я 40р. в нач.сентября за 1970 тут покупала.
Мизимец
• 12 октября 2023
Ответ дляФорс мажор
Я тоже в поисках была и от цен афигела.
О, це те, що треба (по кнопку). А що таке Калорія?
Мизимец
• 12 октября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Нові?
Мизимец
• 12 октября 2023
Ответ дляВсе знаю від і до
За 1000 тимберленд 40 рр но весной
Ага( у мого нога з 36.5 в 38 за літо. Я вже так пролітала кілька разів. Не можу відстежити, коли росте більше. От взяла навесні кроси на осінь-наступну весну 38(типу з запасом), в результаті доносить жовтень і все, яка там весна в них..
Все знаю від і до• 12 октября 2023
Ответ дляМизимец
Ну покупайте за 5. Я за 1000 купила - и если не подойдёт- продам
Мизимец
• 12 октября 2023
Ответ дляВсе знаю від і до
Теж варіант.
Білий Лосик• 12 октября 2023
Моєму 9, правда 36 розмір
Взяла ейч хайтопи водонепроникні
Також в резервд абсолютно адекватне взуття
Взяла ейч хайтопи водонепроникні
Мизимец
• 12 октября 2023
Ответ дляБілий Лосик
Моєму 9, правда 36 розмір
Взяла ейч хайтопи водонепроникні
Дякую, подивлюсь!
Вишневий цвіт• 12 октября 2023
Намагалася зараз знайти, але вчора-позавчора бачила посилання на Сієру (з ВПН треба заходити) на Джеокс 38 розм (моя якраз цей розмір носить) по адекватній ціні. Напевно на осінь вже не втисгните, але зиму можна глянути
Мизимец
• 12 октября 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Дякую