Ласую колобками• 12 октября 2023
Чи був псевдо токсикоз після викидня?
Був втрата вагітності 8 жовтня, мене постійно нудить, лікар не пояснює чому так. Просто сказав, що норма?
Щож то за норма така? У кого так було і що робили?
Встидаюся запитать• 12 октября 2023
Ответ дляЛасую колобками
Дівчатка, вибачте кому нагадала біль🙏.
Я дуже вдячна, що поділилися досвідом. Бо мені на роботі стало недобре. Але ця нудота мене не відпускає з першого дня втрати.
Їду на Узі
нехай у вас все буде добре!
Ответ дляЛасую колобками
Дівчатка, вибачте кому нагадала біль🙏.
Їду на Узі
Просіть вагінальне узі.
Всього вам найкращого!
Бережіть своє здоров´я та дослухайтеся до своїх відчуттів ❤
Всього вам найкращого!
Дама_с_коготками• 12 октября 2023
А УЗИ делали? Меня тошнило, когда была замершая, была интоксикация. Могло не все выйти.
Оябунчик• 12 октября 2023
У меня такое было, но мне надо было еще несколько недель сдавать хгч и следить, чтоб он падал.по мере того как он уменьшался, уменьшалась и тошнота
Ласую колобками
• 12 октября 2023
Ответ дляМальчижка
Отпишитесь потом
Була на узі. Багато рідини (кров) у матці дає запалення. Назначили антибіотики. Отак нам мало втрати, треба ще помучатися.
Узист чоловік взагалі сказав, що майже кожна жінка має своє маленьке кладовище 🙈😔😔😔...
Ласую колобками
• 12 октября 2023
Ответ дляМальчижка
Ну кстати да, могло что-то остаться. У меня были остатки, чистили повторно на следующий день сразу, чтобы ничего не оставалось. Выделений потом практически не было уже, все убрали.
Был выкидыш 8 числа в 4-5 утра, на узи была 9 числа утром, днем чистили повторно. И потом уже была на 12 день цикла, было все чисто.
Була на узі. Сказали крові багато залишилося, треба антибіотики.
Ласую колобками
• 12 октября 2023
Ответ для Sunshine
Просіть вагінальне узі.
Всього вам найкращого!
Дякую 🙏.
Мальчижка• 12 октября 2023
Ответ дляЛасую колобками
А у вас идёт кровь ещё?
Ласую колобками
• 12 октября 2023
Ответ дляМальчижка
А у вас идёт кровь ещё?
Вчора взагалі не було. Сьогодні після лікаря була...
Море_море_я_скучаю• 12 октября 2023
Ответ дляЛасую колобками
Вдома зранку прокинулася у крові, пішла до туалету і там почалося так як у пологах перейми на 20 сек відпускає і знову, крові було багато... забрала швидка, я навіть подумала що позаматкова, так було зле, що несли на носилках, у лікарні зробили наркоз і почистили, бо там типу були залишки. Виписали через два дні. Але мене турбує, що мене нудить без кінця 😔.
Так таблетки от тошноты купите, церукал к примеру
Ласую колобками
• 12 октября 2023
Ответ дляОябунчик
Я взагалі не уявляю, як ви то пережили. Робити те, що вже не має сенсу 😔😔😔.
Якщо можу запитати... Чи була вагітність ще?
Ласую колобками
• 12 октября 2023
Ответ дляМальчижка
Пусть у вас все хорошо будет. И сейчас и в будущем. И обязательно будет здоровая беременность.
Дякую 🙏
Мальчижка• 12 октября 2023
Ответ дляЛасую колобками
Нужно чтобы она вышла обязательно. Может спазм шейки, поэтому кровь не выходит. У меня было, правда сразу после выкидыша, мне окситоцин кололи, чтобы лучше вышло все.
Оябунчик• 12 октября 2023
Ответ дляЛасую колобками
Бывает так, что беременности с пузырным заносом может закончится онкологией, поэтому пришлось следить под контролем онкогинеколога. Сложные были времена, но это было в 19 году, уже подзабылось. В этом году родила дочь, беременность проходила идеально, в роды еще лучше)
Встидаюся запитать• 13 октября 2023
Ответ дляОябунчик
Мені уздіст поставив пузирний занос. Двоє інших лікарів не придали цьому значення. Вийшло все само, чистку не робила
Оябунчик• 13 октября 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Я уже не помню всех нюансов. У меня изначально не все ок было с беременностью. После того как почистили. Отослали в лабораторию материал и так не все ок было. Наверное не все виды пузырных опасны.