Бронетапці• 12 октября 2023
Що знаходиться там де на фото руки
Температура 37,6
Вялий
Каже боліла голова, зараз очі коли кліпає і там де показує на фото.
Що там знаходиться і куди бігти, що робити?
Вялий
Цветов Мне срочно• 12 октября 2023
нирки може, а так взагалі варіантів багато - це пальцем в небо отак ставити діагноз чи що болить по тому куди показують на тілі
йти до лікаря (приватники до 20-21 працюють) чи викликати швидку - по ситуації
Бронетапці
• 12 октября 2023
Ответ дляПомеха справа
Скільки років? Може просто кості крутить на температуру?
Луноходик_Ик• 12 октября 2023
Взагалі там нирки. Але то може ломити спину на температуру. Спробуйте тихенько постукати кулаком (сторона де мізинець) по спині. Якщо це нирки, то буде дуже відчутно, боляче. Якщо не зрозуміло як стукати, то подивіться в ютьюбі симптом Пастернацького
Рву и мечу• 12 октября 2023
Ответ дляБлиск думки
Нирки.
Може віддавати апендицит.
Багато варіантів.
Може віддавати апендицит.
Багато варіантів.
До речі так, апендицит теж може бути. Так було в мого чоловіка, міліон діагнозів за 4 дні, виявилось - залом жовчного, застій жовчі. Автор, вам на узі, глотати зонд чи як його, одним словом діагностика
Помеха справа• 12 октября 2023
Ответ дляБронетапці
Скоріш за все тепер починає хворіти як дорослий: помічає як тіло крутить на температуру, розуміє головний біль.
Даха-сваха• 12 октября 2023
Скоріше за все ломить тіло , вірус . В мене донька перехворіла ,то ломило дуже сильно .
Бронетапці
• 12 октября 2023
Ответ дляДаха-сваха
І боліло там де на фото?
Зашла на 5минут• 12 октября 2023
Возможно просто мышцы потянул? До этого бегал, физра была? Сейчас вирус и может совпало и всё. Не переживайте.
Бронетапці
• 12 октября 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Боюсь що не нирки, і щось не пропустити
Вкаблучках• 12 октября 2023
Ответ дляБронетапці
Боюсь що не нирки, і щось не пропустити
Для почек это очень низкая температура
Дюйм оф о4ка• 12 октября 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ребром ладони по второй ладони, которая ставится на спину, никактх кулаков!
Бронетапці
• 12 октября 2023
Додзвонилась до лікарки, вона сказала що для нирків то низька температура, але все ж здати завтра ЗАМ , а поки мефенамінка. Завтра буде видно. Але болять очі при кліпанні, каже що скоріш то вірус чи грип так починається
Бронетапці
• 12 октября 2023
Ответ дляЖинси на дитину
может грипп. спина в разных частях может ломить при гриппе.
Так і каже лікар, що може грип, але боюсь щоб не гірше за ніч стало
Бронетапці
• 12 октября 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Він не знає що таке ломити , тому я тут нічого не поможу
Мастер Класс• 12 октября 2023
Скорее всего, ломит тело на температуру и глаза тоже от температуры. Если болят почки, это адская боль.
Ms. Iphone• 12 октября 2023
Ответ дляБронетапці
Ви на приколі? Дитина ніколи не хворіла з температурою? Чередуйте парацетамол і нурофен. І при температурі 37,6 навіщо давати жарознижуюче?
Бронетапці
• 12 октября 2023
Ответ дляMs. Iphone
Хворіла, але поясниця ніколи не боліла