Оч@ров@Шк@• 13 октября 2023
Навіщо потрібно старіння?
Вищім силам або кому там.
А також вікові хвороби, беспомічность та страності у поведінці? Це третина життя людини, яка мета цього, у чому сенс?
куркулиха• 13 октября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Не всю, з 50(
Ну так это не от старости.
Болезни.
База_птеродактилей• 13 октября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
От всього цього дуже сумно. Чому третину, а іноді половину життя людина може бути розвалиною, яка залежить від оточуючих. Навіщо це?
Це від гріха.Треба меньше грішить.
Кидстаффовка• 13 октября 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Значить треба вибирати того що вміє.
Не всім так щастить. І краще самій себе забезпечувати, а не чекати від когось копійку
куркулиха• 13 октября 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
В мене знайома бабця 78, порається на дачі, плете сітки для зсу, консервує, ще й співає в хорі
Моя бабушка до 82х жила одна и за ней не надо было ухаживать.
Мы только раз в неделю привозили продукты , потому что она со двора не выходила.
Но убирала, готовила кушать, садила и убирала огород.
Только последние два месяца перед смертью надо было ухаживать.
Кидстаффовка• 13 октября 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Якщо він не вміє, хай сам закриває свої базові потреби, лівою, потім правою.
Її чоловік живе окремо)
УжеВотДа• 13 октября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Важко з мамою.
Вам давали поради багато разів
1. Винайняти людину яка допомагатиме мамі за гроші
2. Знайти таку людину за спадок - будинок мами
3. Переселити маму поруч, щоб не їздити а просто поруч приходити
4. Здати одну квартиру, жити з чоловіком і дітьми і гроші витратити на догляд за мамою
5. Знайти переселенців без житла, щоб жили з мамою бещкоштовно, допомагали мамі і трохи можливо доплачувати,а можливо й ні
6. Перекласти це на родича, якому потім відійде мамина хата в спадок
7. Продати хату, заплатити за мамин догляд в пансіонаті
8. Навіть плюнути пропонували
Але вам не підходить жоден варіант, жоден
8. Навіть плюнути пропонували
Цибулька зла• 13 октября 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Вам щось допомагає з ліків або терапії суттєво?
Т-т-т , період реміссій роками буває. Навіть років по п´ять-шість було. Хоча на рентгені дуже неважнецька картина. Коли загострення то буває і по півроку погано. Фізіотерапія, пігулки. Як не дивно останні роки крім специфічних ліків від артрозу, ще курс детралексу паралельно, дуже допоміг .Останній раз було загострення у 21 році, лікар наполягав на уколи в суглоб, бо нічого не допомагало. Але захворіла дуже важким ковідом ,з сильною пневмонією, після якого на диво сустави не відчувала майже два роки.
Кидстаффовка• 13 октября 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Треба були не народжувати а то мамкі автора менше грошей дістанеться?
Якщо фінансово не тягне сім´я, то навіщо?
Оч@ров@Шк@
• 13 октября 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
В сенсі? Вона токсична чи важко фізично фінансово?
Вона депресивна. Фізично, фінансово, а особливо морально важко. Їй завжди погано, винна я.
куркулиха• 13 октября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
З 70, но у деяких з 50, як у моєї мами.
Не путайте старость с болезнями
Луноходик_Ик• 13 октября 2023
Ответ дляКумедна
У всіх знайомих є така бабця на балансі. Лежить роками на дивані та командує. Чоловіки звісно менше, та різко помирають. Ну а в світі це стійкий тренд на подовження життя.
Просто треба менше панькатися з токсами. Не слухати отой бубньож. Поїла попила жива ліки є? І до свіданья.
Щось не подобається у мені чи тому що роблю? Ну шукай кращого когось. Ото й уся розмова
Луноходик_Ик• 13 октября 2023
Ответ длякуркулиха
Животные тоже старею и болеют и седеют.
У них нет деформации позвоночника как у стариков и птоза
куркулиха• 13 октября 2023
Ответ дляЦибулька зла
В мене артроз колінних суглобів з 30, коксартроз тазостегнового десь з 33-34. То це в мене старість з 30 рочків?
У моей подруги артроз с 22х лет.
Луноходик_Ик• 13 октября 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Це від гріха.Треба меньше грішить.
О, запахло токсиками
куркулиха• 13 октября 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Вы попали в поколение сендвич. Это дети рожденные в 70-90х годах. Они каким то образом должны всем как земля колхозу. И детям и родителям и мужьям женам и начальникам и всем вокруг. Потому стонут что закономерно и не вытягивают. Снимайте это ярмо и тащите только базово и только совсем больных или недееспособных.
Я 1978 гр. И я всегда знала что никому ничего не должна.
Луноходик_Ик• 13 октября 2023
Ответ дляКидстаффовка
Якщо сама себе забезпечуєш, чоловік не потрібен, бо ти виконуєш його функції
Большой секретик• 13 октября 2023
Ответ дляУжеВотДа
Нас і так багато на планеті.
Кто сказал? Почему вы этому верите?
А знаете ли вы, что если поставить всех живущих сегодня людей на планете плечом к плечу, то все бы поместились на территории равной Крыму?
Обращеница• 13 октября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Так занимайтесь собой чтоб быть не развалиной.
А если никак не получается - не скулить и не депрессировать.
Задача прожить жизнь достойно в любом теле
Луноходик_Ик• 13 октября 2023
Ответ дляКидстаффовка
Її чоловік живе окремо)
Ото й проблема. Ці мужики вважають як жінка живе не з ним, то й забезпечувать її не треба.
Типу обіженний на життя що нема під рукою щоденно теплої сіськи та сексу
куркулиха• 13 октября 2023
Ответ дляСметчица
Мкні здається, більшість Вас не зрозуміє, бо не були у Вашій шкурі. Я Вам співчуваю. У мене мама після операції тижні 2 не вставала і я зрозуміла як то важко. І фізично і психологічно.
Так я поняла что автор к маме раз в неделю приезжает. И ей это тяжело.
Света С Приветом• 13 октября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
З 50 років її. Вона інвалід.
Автор, давайте я буду за жилье досматривать и вы будете свободны
куркулиха• 13 октября 2023
Ответ дляКидстаффовка
Яка необхідність в двох дітях була?
Может хоть один из них будет ухаживать за автором.
Луноходик_Ик• 13 октября 2023
Ответ дляУжеВотДа
Вам давали поради багато разів
8. Навіть плюнути пропонували
Можна знайти матері одиноку компаньйонку без житла, за безкоштовне проживання. Допомагатиме в чомусь і ляси точитимуть, вдвох не скушно
Обращеница• 13 октября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
З 50 років її. Вона інвалід.
Так могли и не ухаживать...если совесть позволила бы.
У каждого своя миссия. Ваша возможно в этом, плюс еще чуть-чуть чего-то еще.
Т.е. больших свершений от вас и не ждали в этой жизни.
Зато если будете достойны - ’повысят’ в следующей
куркулиха• 13 октября 2023
Ответ дляУжеВотДа
Вам давали поради багато разів
8. Навіть плюнути пропонували
Ого. Что так много тем было?
куркулиха• 13 октября 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Но старость есть.
Луноходик_Ик• 13 октября 2023
Ответ дляЦибулька зла
Дякую за інформацію. Сподіваюсь хвороба менше вас турбуватиме з часом чи не погіршуватиметься хоча б.
Луноходик_Ик• 13 октября 2023
Ответ дляКидстаффовка
Як я розумію при народженні тягнули. Це зараз щось в авторки пішло не туди
куркулиха• 13 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Кто сказал? Почему вы этому верите?
Я тоже считаю что 8 млрд это слишком много для одной планеты. И вместо того чтоб воевать лучше б люди занимались наукой и освоением космоса.
Луноходик_Ик• 13 октября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Каже що якщо б не народжувала вас, її життя б краще склалося? Чи щось типу того? 🥱