Оч@ров@Шк@• 13 октября 2023
Навіщо потрібно старіння?
Вищім силам або кому там.
А також вікові хвороби, беспомічность та страності у поведінці? Це третина життя людини, яка мета цього, у чому сенс?
Зашла на 5минут• 13 октября 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Катаракта лікується? Я не в курсі просто
Так, лікується. В цьому році робили бабусі операції на обидва ока, зараз бачить чудово, до операції одне око вже не бачило, на другому зір 10% був.
Ответ дляСіточка
Ще такого я не читала. Скільки дітей ви поставили на ноги до 40 років?
Максимум одного, якщо дуже рано народити.
Говориться не про ’наш час’
А як ’біологічно закладено’ (тобто, на час появи людини, якщо відкинути теологічну теорію)
В 20-20+ - народження , до 40 - дитина стає повністю самостійна (їй 20)
Оч@ров@Шк@
• 13 октября 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Лікується, гроші треба.
Ответ дляОч@ров@Шк@
В 40 можно ще народити. До 60 працюють. Зараз хочуть, щоб до 70 працювали, так?
Так.
Тому що середня тривалість життя постійно збільшується
В Швеціях-Японіях уже 90
Тому пенсіонери стають обузою, їх стає занадто багато (+народжуваність падає = нема молоді, народжують в пізнішому віці,...), а це витрати на пенсійні фонди, медицину, сферу догляду,...
Тому поступово підвищують пенсійний вік (щоб зменшити к-ть пенсіонерів)
Про ’нас’ взагалі мовчимо - тут додалася війна і пов’язані з нею проблеми.
В Швеціях-Японіях уже 90
Злива інформації• 13 октября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
От всього цього дуже сумно. Чому третину, а іноді половину життя людина може бути розвалиною, яка залежить від оточуючих. Навіщо це?
Олдос Хаксли тоже задавался этим вопросом. И придумал альтернативу в своём романе ’О, дивный новый мир!’:
* Большинство психологических проблем люди решают с помощью наркотика — сомы, который не вызывает абстинентного синдрома, но убивает потребляющих его к возрасту около 60 лет. Благодаря достижениям медицины, к этому возрасту люди не успевают состариться и умирают молодыми и красивыми. Даже смерть они встречают весело, беспрерывно развлекаясь синтетической музыкой, телепередачами и наркотиками.’
* Бросить вызов цивилизации Дикарь решается после того, как видит умирающую в больнице Линду. Для него это — трагедия, но в цивилизованном мире к смерти относятся спокойно, как к естественному физиологическому процессу. Дeтeй c сaмoгo рaннeгo вoзpaстa водят в палаты к умирающим на экскурсии, развлекают их там, кормят сладостями — все для того, чтобы ребёнок не боялся смерти и не видел в ней страдания.’
Злива інформації• 13 октября 2023
Ответ дляviter33
Бо біологічно нормальний вік людини - 40 років (десятки тисяч років тому)
Цього достатньо, щоб людина виросла, дала потомство і опікувалася ним, поки потомство не ’стане на ноги’
Але завдяки медицині, лікам, догляду, умовам життя,.... середній вік життя ШТУЧНО продовжено до 80 р.
Але природу не обманеш(((, тому і значна частина пізнього віку проходить в болячках
А навіщо тоді мозок ’розрахований’ на 100+ років життя?..
Айпишница• 13 октября 2023
Ответ дляОтжигающая
Тогда автору прийдётся попотеть, так как 50 лет, мама спокойно можнет ещё 20 лет жить ... Так как 50 это ещгне старость.
Моей мама сейчас 85лет, болезней дофига но Слава Богу живая
Это автору около 50. Кстати, себя автор считает молодухой.
Просто на том основании, что у нее маленькие дети.
Этожзвяздаяегообожаю• 13 октября 2023
Ответ длякуркулиха
Нет. И за вами никто не обязан ухаживать в старости.
Вы можете просто лечь и умирать сама.
Все верно написали. Лежала в травматологии, привезли бабку старую дети , сказали, что хотите , то м делайте, мы не будем к ней ходить. Так та бабка и умерла в больнице . А к деткам полиция поехала разбираться. Но детки , думаю, не понимают, что все возвращается бумерангом .
Дуняша• 13 октября 2023
Читала у христиан мнение, что это для того, чтобы человек не деградировал, укоренившись в своих грехах. Болезни и старение ограничивают возможность грешить
Злива інформації• 13 октября 2023
Ответ дляДуняша
Так грешить же можно не только физически..
Inna_ya_krasivaya• 13 октября 2023
чтобы вы освободили место для нового человека
если никто не будет умирать - то места всем не хватит
не стареть а умирать молодым? не логично. это цикл. как в стирке - замачивание, стирка, полоскание. :)
Дуняша• 13 октября 2023
Ответ дляЗлива інформації
Да, но и мысленные наклонности развиваются при долгой жизни. Писали, что когда люди жили дольше, они становились совсем бесчеловечными, как рашисты
Ms. Анонимная• 13 октября 2023
Ответ дляСіточка
Це в останнє сторіччя так стало.
А 1000 років назад ви б почали народжувати в 14, щороку, до 40-ка з цієї купи дітей вижили б кілька. На ноги тоді ніхто не ставив в сучасному розумінні. Або сімейна праця, або суспільна наймана, або армія.
Для багатих, звісно, були свої умови. Але ж ми про більшість говоримо.
Генетично наш організм такий же, як і 1000 років назад. І, можливо, психологічні процеси теж. Тому в 40 багатьох накриває криза, минулий образ життя набрид, новий вигадати важко. А раніше цього б не сталося просто тому, що мало хто доживав.
Плакулька• 13 октября 2023
Ответ дляviter33
Немного не так, но мысли правильные. Мы нужны природе пока можем дать здоровое потомство, а это до 40 лет. И совсем недавно так люди и жили, не десятки тысяч лет назад, а совсем недавно.
Злива інформації• 13 октября 2023
Ответ дляДуняша
Кто писал? Что значит ’когда люди жили дольше’?
Капитошечка• 13 октября 2023
То є природній процес, кожна жива істота народжується, живе, вмирає. В мене осінь асоціюється зі старінням людини - як опадає листя, так і наші роки сплмивають у вічність
західний_діалект• 13 октября 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Думаете, в 84 не грустно?
Моїй мамі 84, каже все набридло і нецікаво, жити вже не хоче, ще в 80 було інакше. Так що так, в 84 вже не грустно
Дуняша• 13 октября 2023
Ответ дляЗлива інформації
Согласно Библии, люди раньше могли жить дольше, столетиями, упоминаются цифры ~700-900 лет, потом срок жизни сократился. Может быть, после потопа изменился климат, или были духовные причины. С учетом того, что раньше существовали другие животные, намного большего размера, чем сейчас, то и люди могли быть другими физически
Да_Я_ТакаЯ_• 13 октября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Це розплата за наш прогрес. В природніх умовах тварини не живуть пів життя в старечій неміччі. В природніх умовах тварина тільки починає старіти і слабшати - то її одразу з´їдають хижаки, або вона помирає від голоду. Плюс смерті від хвороб. Все. Ніхто довго не мучиться неміччю.
Коник-стрибунець• 13 октября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Не я, не було вибору, це долг.
Це ви вважаєте це боргом, бо у вас є почуття, моральні принципи. Деяких людей ніякий борг не зупиняє і вони кидають не тільки своїх стареньких батьків а і безпомічних дітей. Ви обрали для себе такий шлях, бо ви така людина з певними моральними якостями.
Сметчица• 13 октября 2023
Ответ дляБоХатая
А я б хотіла у свої 18 мати думки, почуття і життя, яке у мене настало в 35 тільки. А так була купа дурних вагань, нікому не потрібних страждань, юнацького максималізму та інше....
Ну так ви ж пишете, про несаідомий вік майже 20 років. То ж 18 до 35 він вже був свідомий.
Капитошечка• 13 октября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
или как в природе-весна - лето - осень - зима
Да_Я_ТакаЯ_• 13 октября 2023
Ответ дляДуняша
Это сказки. Не жили люди никогда по 700 лет. Иначе у нас бы не наступал климакс так рано. Яйцеклеток не хватитило бы на 700 лет.
Дуняша• 13 октября 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ваше право не верить. Но как вы можете доказать, что этого не было? Климакс мог и в 500 наступить 😁 а мог и как сейчас, может, девушки от дедов детей рожали
Вот были же динозавры, гигантские львы, улитки, насекомые. И люди как-то среди них выжили. Мы много не знаем о прошлом
Ответ дляПлакулька
Дати потомство і ’поставити його на ноги’До 20 століття, якщо точніше, всі так жили - потім почалося штучне розтягування тривалості життя медициною, доглядом, антибіотиками,...
А Африка і зараз так живе . І ніякі Сніди, малярії, ковіди, Еболи їх не беруть)))
Ответ дляОч@ров@Шк@
Так она сама виновата, эта людина. Не нужно жрать что попало, заниматься спортом, читать книги , мозг развивать - тогда не будет развалиной.
Санька-4b93• 13 октября 2023
Ответ дляСметчица
Мкні здається, більшість Вас не зрозуміє, бо не були у Вашій шкурі. Я Вам співчуваю. У мене мама після операції тижні 2 не вставала і я зрозуміла як то важко. І фізично і психологічно.
Та прям таки, все проходят этот этап в опрделенном возрасте. Я за мамой со своих лет 16 ухаживала, она плохо ходила - артрит и ревматизм, потом поочередно 2 инсульта и перелом шейки бедра, умерла когда мне 38 было. Да тяжело, но никуда не деньшься, организовала и уход за ней и свою жизнь. Ничего критического в ситуации автора нет
Санька-4b93• 13 октября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Вона депресивна. Фізично, фінансово, а особливо морально важко. Їй завжди погано, винна я.
Ой, а вы чистый позитив