Оч@ров@Шк@• 13 октября 2023

Навіщо потрібно старіння?

Вищім силам або кому там.
А також вікові хвороби, беспомічность та страності у поведінці? Це третина життя людини, яка мета цього, у чому сенс?
автор Оч@ров@Шк@ • 13 октября 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Це її справа. Вона доросла людина. Якщо є пенсія, то й добре. Як ні, варто забезпечувати їй до того базовий мінімум як крупа олія чай ліки якщо вона недієздатна.
Вона не виходить на вулицю, не може. Як не допомогати можно?
Луноходик_Ик• 13 октября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Важко з мамою.
В сенсі? Вона токсична чи важко фізично фінансово?
Отжигающая• 13 октября 2023
Автор, если есть у нее жилье, она перепишит его на друго человека кто досмртрит, все очень просто!
автор Оч@ров@Шк@ • 13 октября 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Що за діагноз в неї? Там дійсно все так серйозно?
Артроз (погано ходить), катаракта (погано бачить).
Луноходик_Ик• 13 октября 2023
Ответ дляГотова до другої
І що? Навіть на помічницю не здатні заробити. Навіть жаба давить найняти кого-сь за пенсію матері.
В матері мають бути заощадження, пенсія або активи типу будинку. Тож вона в змозі найняти собі кого треба.
автор Оч@ров@Шк@ • 13 октября 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
До чого тут 57? Ви плануєте ще народжувать?
Я? До чого тут я?
Кидстаффовка• 13 октября 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Я сказала.
Для заробітку існують чоловіки. Це їх призначення, захист та забезпечення жінки/дитини
А якщо вибрала собі такого,що не вміє, або взагалі не вийшла заміж,то що з протянутою рукою йти.базові потреби жінка має закривати
куркулиха• 13 октября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Не третина і питання дурне.
Точно такое же как и ваше. Детство чтоб вырасти , старость чтоб постареть и уйти в мир иной.
куркулиха• 13 октября 2023
Ответ дляПодмигашка
Смысла в этом нет. Обычный закон природы. Все живое имеет жизненный цикл.
Луноходик_Ик• 13 октября 2023
Ответ дляГотова до другої
Вірно. А мамку на Нараяму
Це в Японії так робили в давнину.
Зараз є пенсія. Мати прожила життя, мала потурбуватись про забезпечення себе.
Народжувати заради того щоб діти тебе забезпечували - це психічний розлад.
УжеВотДа• 13 октября 2023
Ответ дляНаездница
Не понимаю зачем мусолить каждый раз тему про маму
Жесть …
Автору хочется, чтобы ее пожалели. Посочувствовали. Помогли советом (попала ей ни один не подошёл пока).
А никто не жалеет. Никто не написал ’Бідненька автор, давайте я приїду дооможк вам з мамою, безкоштовно’
Чи навіть не знаю, що автор хоче почути.
Але не критику точно.
Сметчица• 13 октября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Важко з мамою.
Мкні здається, більшість Вас не зрозуміє, бо не були у Вашій шкурі. Я Вам співчуваю. У мене мама після операції тижні 2 не вставала і я зрозуміла як то важко. І фізично і психологічно.
Цибулька зла• 13 октября 2023
Ответ дляКумедна
Цього не мало бути. Натуральний відбір не передбачав такого. Люди ж самі це змінили. І зараз скажена тривалість життя до 95+, а якості такого існування нема.
Це де така тривалість? В Україні до війни тривалість життя чоловіків здається 63 роки була, жінок десь біля 75.
Луноходик_Ик• 13 октября 2023
Ответ дляГотова до другої
Вірно. А мамку на Нараяму
Дітей треба забезпечувати до повноліття, щоб не виросли 40річними мамсиками. Батькам допомагати коли їм років 70 і вони недієздатні.
куркулиха• 13 октября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
От всього цього дуже сумно. Чому третину, а іноді половину життя людина може бути розвалиною, яка залежить від оточуючих. Навіщо це?
Я таких не знаю.
Мой дедушка три года был в деменции и зависимо от других.
Второй дедушка, обе бабушки, отец и свекр - не больше пары месяцев.
Луноходик_Ик• 13 октября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Що в неї є з доходів?
куркулиха• 13 октября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
За старими тваринами їх діти доглядають?
Нет. И за вами никто не обязан ухаживать в старости.
Вы можете просто лечь и умирать сама.
Кидстаффовка• 13 октября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Я вчилась та працюю. Чоловік, дві дитини. Заробляю не багато зараз, правда.
Яка необхідність в двох дітях була?
Луноходик_Ик• 13 октября 2023
Ответ дляОтжигающая
Она может переписать на другого даже если авторка будет 24/7 кормить и доглядать.
УжеВотДа• 13 октября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Я і доглядала і допомогала. Бабця 5 років лежача була перед смертю.
Авторе, от не вірю.
Бо в минулих темах були питання щодо догляду,на які ви не правильно відповідали.
Люди, які доглядають лежачих такі нюанси знали, а ви ні.
Готова до другої• 13 октября 2023
Ответ дляОтжигающая
Авторці таке пропонували Але їй потрібна квартира.
Луноходик_Ик• 13 октября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Катаракта лікується? Я не в курсі просто
автор Оч@ров@Шк@ • 13 октября 2023
Ответ дляЦибулька зла
В мене артроз колінних суглобів з 30, коксартроз тазостегнового десь з 33-34. То це в мене старість з 30 рочків?
Робить штучний суглоб, Ви молода жінка.
Моїй мамі не зробили такій операції, а зараз вже не можливо(
Луноходик_Ик• 13 октября 2023
Ответ дляКидстаффовка
Значить треба вибирати того що вміє.
Луноходик_Ик• 13 октября 2023
Ответ дляКидстаффовка
Якщо він не вміє, хай сам закриває свої базові потреби, лівою, потім правою.
Кумедна• 13 октября 2023
Ответ дляЦибулька зла
У всіх знайомих є така бабця на балансі. Лежить роками на дивані та командує. Чоловіки звісно менше, та різко помирають. Ну а в світі це стійкий тренд на подовження життя.
куркулиха• 13 октября 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
На нас влияет гравитация. Наши тела не предназначены для этой планеты. Потому только у хомо сапиенс идет деформация позвоночника или кожи с возрастом. У животных нет.
Животные тоже старею и болеют и седеют.
Готова до другої• 13 октября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Тобто, Вас мамка мала у рік відлучити від грудей і кинути? Ну, тварини не пестують своїх діток до 18+ років. А з 12, чи коли у Вас там місячні почалися, Ви б вже із самцями парувались.
Луноходик_Ик• 13 октября 2023
Ответ дляКидстаффовка
Яка необхідність в двох дітях була?
Треба були не народжувати а то мамкі автора менше грошей дістанеться?
куркулиха• 13 октября 2023
Ответ дляЦибулька зла
З яркого віку Ви вважаєте починається старість? Якщо рахувати з 75, то це далеко не третина життя. Погане самопочуття до цього віку буває не від старості , а від хвороб. Воно може бути і в 25 і в 30. Саме здавати сильно через старість людина починає десь після 75.