Где тут 0?• 13 октября 2023
Коли зростеться перелом ноги у дитини?
В нас у сусідів дитина зламала ногу. І весь час пересувається стрибками по ламінату. Думаю , костилі є, я думаю, просто не хоче користуватись. А ми знизу. Дуже гупає, бо вже підліток. За місяць зросте?
Маруська Му• 13 октября 2023
Кістковий мозоль мінімум 3 тиждні формується, тобто раніше цього терміну точно не зростеться. За місяць цілком реально, що зростеться.
АБВГДэшница• 13 октября 2023
За місяць мало б зростися, якщо все добре. Автор, я розумі, що вам заважає, але краще потерпіти стрибки над головою, чим бути на місці сусідів з переломом ноги. Ніхто не застрахований від нещасного випадку.
Сердючка• 13 октября 2023
Ну если бы ребёнок гупал костылями по ламинату, то вам бы тоже не понравилось
А я с Рио-де-Житомира!• 13 октября 2023
З костилями теж гучно.
Все залежить від передом, якщо складний, то і 3-4 місяці може не наступати на хвору ногу, простий місяць
Майор Медуза• 13 октября 2023
Я гупала до пів року. 😂😂😂 Складний перелом був з узкадненням. Тепер знову , вже місяць гупаю , виймала пластину.
Где тут 0?
• 13 октября 2023
Ответ дляАБВГДэшница
терплю, в мене дитина копчик зламала пару років назад, так батько осьцого хлопчика листівки тикав, бо машину в 12 ночі поставили на місці розгрузки, щоб дитину до під’їзду довести.
Где тут 0?
• 13 октября 2023
Ответ дляdulenok
Вопрос в теме вызывает сочувствие....пока не прочитаешь дальше. Потом лишь отвращение к людям
Отвращение да.... Машинки толокари були 2-х дітей, ДР до 1 ночі було зі стрибками дітей . Зараз єдина поважна причина терпіти. Просто пройшло 1.5 тижні і коли підліток так гупає, то спочатку думаєш про прильоти, а потім про сусідів. Вирішила спитати скільки терпіти.
Где тут 0?
• 13 октября 2023
Ответ дляМайор Медуза
Будемо сподіватись, що нескладний.