Эфигения• 13 октября 2023

Що ближче до книги Мультфільм чи Фільм Снігова Королева?

Є мультфільм 1957 року і фільм 1966 року. Що ближче до першоджерела?
Нажаль, сама вже не згадаю.
ХаДиДиШь• 13 октября 2023
Обидва близькі до редагованого рад.владою твору. Окрім нюансів, характери героїв показані точно. Мультфілм кращий, як на мене
Солоденька цукОрка• 13 октября 2023
Мне больше нравится мультфильм
Дюагональ• 13 октября 2023
Мультфильм
Жинси на дитину• 13 октября 2023
Мультфільм ближче. Фільм уже з якимись режисерськими інтерпретаціями.
Мамина корзиночка• 13 октября 2023
Автор ,у вас ребенок в 5 классе и проходит по зарубежке Снежную Королеву?
На днях включила сыну мультик (европейский ,12 минут (краткое содержание )-чушь ! ,но я не захотела рос мультфильм ему показывать )
Книгу читаем
автор Эфигения • 13 октября 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Книгу читаем
Я хочу щоб перед книгою щоб глянув мульт, бо образного мислення і пам´яті нуль🤷‍♀️
Про європейський мульт знаю. Там нічого спільного з книгою))

Певно, що вімкну мульт, бо він все одно радянський, а не російський. А ми з його батьком теж родом з совку. Така се ля ві🤷‍♀️
Ще є шанс знайти укр дубляж. Є сайти, що таке викладають. Може повезе. Так було б набагато краще.
Мамина корзиночка• 13 октября 2023
Ответ дляЭфигения

Сначала нужно прочитать книгу ,а уже после смотреть фильм /мульт
Мульт есть и советский и росийский современный
автор Эфигения • 13 октября 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Ну, російський точно вже не буду вмикати.
І все одно у мого спрацьовує краще початку подивитися, а вже потім читати. Типу, коли читає, персонажі оживають.
Мамина корзиночка• 13 октября 2023
Ответ дляЭфигения
Мы только что дочитали !
Еще параллельно читаем Чарли и шоколадная фабрика (по программе его позже будут читать )
Хочу сходить на спектакль Полианна (читать по программе так же в 5 классе будут )