ЛюбимаЯНЬ• 13 октября 2023
Як так можна? Весілля на 300 чоловік.
Трати- від 1 млн гривень, торт на 100 000. В елітному ресторані. Це ж треба настільки мати наглість. Не боятися осуду громадян. На весіллі наших купа зірок патріотів. За немалі гроші прийшли. Весілля бувшого прокурора.
Спеціально написала в рубрику непознанное. Розділ досуг.
Ковбой Хагис• 13 октября 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
От неуважно читала певно.
Самі подумайте -Дзідзьо, Полякова , Пономарьов, Монатік, Решетнік -вони всі беруть десятки тисяч доларів за вечір , а 500 чоловік гостей нагодувати , а два дні гуляли , ну аж ніяк не мільйон гривень .
Не худа ні разу• 13 октября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Не представляю чего б люди стыдились своей свадьбы
Вони мають соромитися нечесно зароблених вкрадених у держави грошей,які витрачені на це весілля,ще й під час війни
Не худа ні разу• 13 октября 2023
Ответ дляКрим мій
Свадеб не создавали. Ну наши знакомые тоже без свадеб, так как переженились давно уже.
А как на счёт дней рождения? Например мы праздновали в прошлом году 10летие дочери в кафе с гостями, не 300 человек, конечно, но дело ж не в количестве. Что Вы по этому поводу скажете?
Нужно было забить на 1 юбилей ребенка?
Ви так само,як наречені держслужбовці?
Не худа ні разу• 13 октября 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Ни дня им счастья и пусть каждая копейка этого шабаша слезой их жизнь окропит.
Вот что я думаю.
Крим мій• 13 октября 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Ви так само,як наречені держслужбовці?
Та я не знаю як там святкували держслужбовці. Може Ви підглядали, то розкажіть
Ми святкували як того хотіла дитина, та й усе.
Не худа ні разу• 13 октября 2023
Ответ дляКрим мій
Весілля про яке йде мова організовували держслужбовці.Це вони з бюджету воюючої країни ’ наколядували’ пару мільйонів $ на
’свято’?
ЛюбимаЯНЬ
• 14 октября 2023
Ответ дляНе худа ні разу
’свято’?
От - от. Звідки на простих державних посадах такі можуть бути гроші.
ЛюбимаЯНЬ
• 14 октября 2023
Ответ для_Alekssandra_
Да, независимо от происхождения капитала, такой формат праздника во время войны осуждаю.
Поэтому и создала тему. Тут вечно все перекрутят.