13 октября 2023

Який же класний цей серіал! І просто так

Плювалась, відкладала його і нарешті подивилась. І це супер! Особливо другий сезон
Кубик Рубика 13 октября 2023
Фуууу
Манкоголік 13 октября 2023
Інтригантка...)
7 1
Манкоголік 13 октября 2023
А, це назва,і просто так?))
автор Оно само купилось 13 октября 2023
Ответ дляКубик Рубика
Фуууу
А ви подивились?
автор Оно само купилось 13 октября 2023
Ответ дляМанкоголік
А, це назва,і просто так?))
Дааа))
ИграйМойГормон 13 октября 2023
Хоть назву в лапки візьміть чи шо. Ми ж тут не Ванги
неДодекаэдр 13 октября 2023
Да,второй сезон лучше первого
Гадаю_По_шнуркам 13 октября 2023
Останні серії другого сезону трохи в стару атмосферу серіалу окунули.
А взагалі надто відвертий, секс такий брудний, особливо гейський і лесбійський. Фу просто.
Тема лгбт і чорношкірих вже посеред горла і скрізь
Кубик Рубика 13 октября 2023
Ответ дляОно само купилось
А ви подивились?
Да. Пенсионерки, неистово кривляющиеся и изображающие лёгкость бытия.
Панна Кота 13 октября 2023
І той серіал теж крутецький рекомендую не пошкодуєте
автор Оно само купилось 13 октября 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Останні серії другого сезону трохи в стару атмосферу серіалу окунули.
А взагалі надто відвертий, секс такий брудний, особливо гейський і лесбійський. Фу просто.
Тема лгбт і чорношкірих вже посеред горла і скрізь
Да, останні серії якраз дивлюсь
Татьяна-bfd8 13 октября 2023
Фу. Глупый и противный . Оригинальный сериал в тысячи раз лучше
5 3
автор Оно само купилось 13 октября 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Хоть назву в лапки візьміть чи шо. Ми ж тут не Ванги
Нічо, тренуйтесь))
2 5
автор Оно само купилось 13 октября 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Фу. Глупый и противный . Оригинальный сериал в тысячи раз лучше
А це який?)
Кубик Рубика 13 октября 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Останні серії другого сезону трохи в стару атмосферу серіалу окунули.
А взагалі надто відвертий, секс такий брудний, особливо гейський і лесбійський. Фу просто.
Тема лгбт і чорношкірих вже посеред горла і скрізь
Не то слово. Если в 90-х это было вау и изящно, то сейчас эти небинарные и n-words порядком утомили и вызывают раздражение
автор Оно само купилось 13 октября 2023
Оцей смайл уже трохи той, забембав))
2 1 8
Укр_жіночка 13 октября 2023
Ответ дляОно само купилось
Дааа))
Это же продолжение Секс в большом городе.
автор Оно само купилось 13 октября 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Это же продолжение Секс в большом городе.
Ну да
автор Оно само купилось 13 октября 2023
А ще який він красивий, які будинки, наряди, просто клас
2 3
Без QR коду 13 октября 2023
Ответ дляОно само купилось
Оцей смайл уже трохи той, забембав))
теж сьогодні про це думала) в деяких темах прям суцільна токсік атмосфера через них)
1 2
Підмітайло 13 октября 2023
Ответ дляОно само купилось
А це який?)
Скільки вам років?
автор Оно само купилось 13 октября 2023
Ответ дляПідмітайло
Скільки вам років?
Без QR коду 13 октября 2023
автор, завдяки вам дізналась що вже є другий сезон, дякую!) але не памʼятаю що там було в першому, тому пішла передивлятись)
Гадаю_По_шнуркам 13 октября 2023
Ответ дляКубик Рубика
Не то слово. Если в 90-х это было вау и изящно, то сейчас эти небинарные и n-words порядком утомили и вызывают раздражение
Скільки було сексу в Саманти, але він не виглялав противно. Якось прикольно і приємно, а це просто бридко, як дві 50 річні баби лижуть одна одній
Без QR коду 13 октября 2023
Ответ дляОно само купилось
А це який?)
оригінальний це ’секс і місто’, там всі героїні молоді. ’і просто так’ це типу продовження сучасне

ще є 2 повнометражних фільми (2008 і 2010 року). там теж події після серіалу, але вони ще відносно молоді і свіжі)
автор Оно само купилось 13 октября 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Скільки було сексу в Саманти, але він не виглялав противно. Якось прикольно і приємно, а це просто бридко, як дві 50 річні баби лижуть одна одній
А мені подобається, як тут все толерантно. Але нам до цього як до Нью-Йорка рачки
2 6
Без QR коду 13 октября 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Скільки було сексу в Саманти, але він не виглялав противно. Якось прикольно і приємно, а це просто бридко, як дві 50 річні баби лижуть одна одній
ну ясно що 50 річні не будуть так сексі виглядати, як 25 річні) це життя
1 3
автор Оно само купилось 13 октября 2023
Ответ дляБез QR коду
оригінальний це ’секс і місто’, там всі героїні молоді. ’і просто так’ це типу продовження сучасне

ще є 2 повнометражних фільми (2008 і 2010 року). там теж події після серіалу, але вони ще відносно молоді і свіжі)
Хочу вам сказати, що ви трошки не розумієте значення слова оригінальний)
3 1
Без QR коду 13 октября 2023
Ответ дляОно само купилось
Хочу вам сказати, що ви трошки не розумієте значення слова оригінальний)
ну наскільки я зрозуміла, то автор коментаря ’Фу. Глупый и противный . Оригинальный сериал в тысячи раз лучше’ мала на увазі саме секс і місто, а ви не зрозуміли цього)

зі значенням слів проблем немаю, але схоже, що я просто не розпізнала у вашому питанні тонкого сарказму)
Кубик Рубика 13 октября 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Скільки було сексу в Саманти, але він не виглялав противно. Якось прикольно і приємно, а це просто бридко, як дві 50 річні баби лижуть одна одній
И драматические пи...страдания, ага.