AnnaOst• 13 октября 2023

Як вам ще один дід?)

Навічно недавньою темою про 60 річного бреда піта.
Лені кравіцу 59. Новий кліп, який до речі зняла українка Таня Муїньо
Серпневе кошеня• 13 октября 2023
вже обговорили в іншій темі, ви запізнились)
SergeyNew• 13 октября 2023
Норм. То таких 1 на мільйон.
автор AnnaOst • 13 октября 2023
Ответ дляСерпневе кошеня
Слов, не бачила) але ж є про що поговорити)
автор AnnaOst • 13 октября 2023
Блін, дівки, ну як так?! Мені 41 і я вважаю що я ще одного типу! Подивилася на Лені, пішла плакати) Якщо серйозно то це надихає
Irusik-0874• 13 октября 2023
тю, это его хлеб. Надо держать марку. Деньги есть, схерали ему бы плохо выглядеть
Поля Дяченко• 13 октября 2023
Форма у него отличная.
автор AnnaOst • 13 октября 2023
Ответ дляIrusik-0874
Та ладно, у них у всі є гроші і це їх хліб, але далеко не всі виглядають так в 59. Ну і енергетика там на 19
автор AnnaOst • 13 октября 2023
Ответ дляПоля Дяченко
Форма у него отличная.
І музика, і енергетика. Справа навіть не у офігенній фізичній формі, а от він на відео молодий!
alisarich• 13 октября 2023
Он очень необычный во всех смыслах, с детства его люблю, энергетика зашкаливает, супер просто, он офигительный
kuskus• 13 октября 2023
Ответ дляIrusik-0874
Не думаю, що він не заробив і на хліб і на масло з ікрою до кінця свого життя. Це людина така-з характером, хіба мало популярних співаків і артистів які жиром позапливали?
Поля Дяченко• 13 октября 2023
Ответ дляAnnaOst
Не, меня именно форма впечатлила. Это ж реально, как пахать надо. Вы посмотрите на примадонна с параши( кума голубки всего мира ани лорак), который себе жопу пришил, жир откачал, волосы покрасил, а от него прям мертвячиной тхнет( не могу другое слово подобрать). А Ленни прям живой такой. Он вдохновляет.
Odyagayka• 13 октября 2023
Автор, клас, дякую за позитив. Він крутий, десь читала раніше, що має українське коріння.
автор AnnaOst • 13 октября 2023
Ответ дляOdyagayka
наче дід з Києва і насправді він не КрАвіц, а КравЕць. Не знаю правда чи легенда, але мені подобається
Odyagayka• 13 октября 2023
Ответ дляAnnaOst
Так, мені теж.
nevergerl• 13 октября 2023
Мне очень нравится его дочь. Там такие же гены, долго будет выглядеть молодой.
Pole• 13 октября 2023
Після прем´єри треку Кравіц звернувся до Муіньо. В Instagram він написав дуже зворушливі слова:

’Ось що виходить, коли об´єднуєш двох українців. Вся любов і повага вам. Не можу дочекатися, щоб зробити це знову’.

Я його піснями захоплювалася в тому ж віці, в якому зараз моя донька))
А він наче тільки помолодшав за цей час)
Букет троянд• 13 октября 2023
Первая половина клипа крутая, а во второй пришлось слушать песню)))