Как нефиг делать• 13 октября 2023
Самоствердження за рахунок дитини та дружини? Чи проблеми з головою?
Скоріше за все дам чоловікові прочитати цю тему.
У нього є величезна проблема, яка псує жить всій нашій сім´ї.
Я по життю людина спокійна та врівноважена. Чоловік запальний та дуже нервовий. Особливо гостро реагує на сина та його вчинки чи слова. Він навіть не дає йому ніяких шансів, одразу дикий крик з самої глибини його нутра. Це більше на вий якогось динозавра схоже. Здорова людина після такого стане психічно неврівноваженою. Я сина постійно захищаю і не підтримую таке " виховання" криком та матом. То тепер цей крик розповсюджується і на мене. От сьогодні верещало в машині так до мене, що люди на пішохідному переході повертали голови. Я спокійно відповідаю, а він кричить всім нутром. Інший раз хочеться плюнути в мордяку. Плюс ще й жене авто як навіжений в такі моменти. Мені реально страшно, людина неадекват.
У мене досить складна та емоційно виснажлива робота і мені вдома хотілось би спокою. Але у мене є припараний чоловік. Бачу, що ця хвороба з кожним днем все затягується та , мабуть, переросте в хронічну. Я не виношу все це.
Варто планувати роз´їзд. Чи це не привід? Що скажете?
Смешнюча• 13 октября 2023
я знаю случай, когда сын подрос и на очередной ОР папы - выбил ему зубы. Я бы в этом вопросе была категоричной, или муж закусывает свое жало и учится общению с ребенком (подростком), или развод.
_Alekssandra_• 13 октября 2023
Человек в неадеквате и не понимает, возможно, что он творит.
Может быть, ему нужна помощь. Все это выяснить, объяснить по человечески и внятно, что если он не прекратит такое обращение, то останется один. И вот если это все не поможет, однозначно спасаться от него.
Единорог_помог• 13 октября 2023
Ну так вы ж вышли за него такого, чего вдруг вас это сейчас взволновало?
Не любовница• 13 октября 2023
Автор, а зачем Вы с ним? Только не врите про любовь и прекрасного отца ребенку. Честно?
Как нефиг делать
• 13 октября 2023
Ответ дляСмешнюча
Вже на цьому підгрунті розходились. Обіцяв, що все зміниться. Стало в 10 разів гірше.
Как нефиг делать
• 13 октября 2023
Ответ дляротцвеники
Ви мазохістка, чи що?
Мабуть, так і є.
Не служанка• 13 октября 2023
Давно надо было разводиться. А вообще, мне реально интересно, он реально раньше таким не был? Почему именно сейчас его психи начали напрягать?
Не любовница• 13 октября 2023
Ответ дляротцвеники
Ви мазохістка, чи що?
И мне интересно выслушать версию Автора. Про дать почитать мужу, прям насмешила
Не любовница• 13 октября 2023
Ответ дляКак нефиг делать
А зачем вернулись?
Смешнюча• 13 октября 2023
Ответ дляКак нефиг делать
а вы никогда не думали о том, что ор это как проявление неадекватности или начало вялотекущей шизофрении ?
Как нефиг делать
• 13 октября 2023
Ответ дляНе любовница
Нічого прекрасного немає, тим більше кохання. Тримає тільки звичка, спільно нажите та невеличкий бізнес, який ведемо спільно.
Ворую вкусняшки• 13 октября 2023
Можете ні краплі не сумніватись, що він придурок. 100% гарантія.
Не любовница• 13 октября 2023
Ответ дляКак нефиг делать
И отот бизнес стоит этих нервов?
Представила, что это мой муж. Это как с любой серьёзной зависимостью, проблемой. Человек заинтересован решать (признавать) только те свои проблемы, которые причиняют ему неудобства. То есть взывание к чувствам, совести, скандалы не будут иметь эффекта.
Я вижу выход так - я предоставляю мужу право выбора (жить с семьёй или нет) и дорожную карту.
Мы с ребенком живём отдельно. Он обследует своё здоровье, работает с психологом итд.
Понимаю ли я, что с вероятностью 99% он это делать не захочет, да.
ротцвеники• 13 октября 2023
Ответ дляНе любовница
Уявляю, читає і верещить : навіщо ти про мене розказуєш?
Копуша• 13 октября 2023
Те саме було. Спетляли за кордон, при першій нагоді. Дитина про батька і не згадує. Бажання вертатися в Україну не має, вірніше, не проти, але розуміє, що там буде він.
Как нефиг делать
• 13 октября 2023
Ответ дляМарічка
А защо кричить?
За все. Єдина до кого ніколи не кричить, це молодша донька. Але якось і на неї зірвався обізвав її навіть (( Причина: не забрана тарілка зі столу.
Марічка• 13 октября 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Скільки у вас дітей?
Копуша• 13 октября 2023
Ответ дляКак нефиг делать
У нас так само було, лише молодший не отримував, а потім він на стільки завівся, що підняв на мене руку.
Якщо ви раніше не розлучитесь, чим син досягне віку 14-16 років і трісне йому в голову.
Не терпіть таке знущання, таку людину лікувати треба. Як його виховували, яку модель сім´ї він мав?
Почніть з Гліцину та дуйте в суд, подавати на розлучення.
Це просто жах, мені шкода вашого сина. Він його просто ненавидить, йому нема куди подітись.