Лінива, не каюсь• 14 октября 2023

Ви б якось реагували? Сусідський підліток дивиться серіал кадєти

Стіни дуже тонкі, можна почути коло дверей, стінки все що відбувається в квартирі. Йшла повз двері, чую пісня з того серіалу. Прислухалась… потім коли виходила, вони відкривали двері виносити сміття, і там знов йшов той серіал, я його добре пам‘ятаю. То як реагувати? Підліток це не дитина, в такий час вмикати такий серіал це повне табу. Чи написати в чат будинку?
Свас в шоке• 14 октября 2023
Ответ дляФайно Замало
Удалено администрацией...
Я б, звичайно, не рівняла всіх в один ряд
Але зараз і розбиратись не хочеться
І адекватні росіяни нас розуміють
Простоваля• 14 октября 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Ви на Довбуша ходили? Це шедевр.
І Кайдашева сім´я серіальчик такий нівроку.
Мультфільм мавка теж класний
Думаю, там інші інтереси. І у неї свої шедеври, Ви б їй ще Щедрика запропонували.
Леплю из пластилина• 14 октября 2023
Ответ дляПосудомойка
а4 жах жахливий вчить гидоті
Из того, что 10-летка может найти в Интернете - поверьте, это не худший вариант.
Мішечок щастя• 14 октября 2023
А він що,заборонений?Він закони порушує?Пишіть хоч президенту,думаю всерівно.
КарамбОлька• 14 октября 2023
Якщо без стебу і по темі, то на мою думку це можна виправдати.
Так, серіал доволі пропагандистський, якщо подумати, але коли ми його дивилися, він приносив нас задоволення, і якщо не ´прислухатися´ до політичних тем, а пропускати деякі моменти повз себе, то дивитися серіал доволі цікаво і повчально. Він динамічний і емоційний, виховує правильні якості у людини. Тобто залежить від дитини і її думок, чи концентрує вона свою увагу саме на політиці, чи просто дивиться захоплюючий сюжет. Я б не звинувачувала, кожний має право у себе вдома дивитися те, що йому подобається.
Багато дорослих зараз перейшли на українську мову повністю, навіть іноземні фільми не дивляться, якщо немає українського перекладу, не читають книжки російською. Але це також дещо спірне питання для мене....якщо книга (фільм) цікава (цікавий), пізнавальна, повчальна, має позитивний вплив на психоемоційний розвиток людини, то, напевно, є сенс прочитати її кацапською мовою, якщо немає рідного перекладу. Інакше ми просто обмежуємо себе у знаннях. Але це питання дійсно болюче, потрібно зробити так, щоб у наших творах було все, і щоб не виникало потреби доторкатися до ворожого.
Простоваля• 14 октября 2023
Ответ дляМішечок щастя
Президенту точно все одно.
GaleTTa• 14 октября 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
И мой 10-летка А4 смотрит. Объясняю, но он подсел на него задолго до войны, объяснения не воспринимает.
У меня когда я захожу выключает)) а потом снова включает.
Мюллерная• 14 октября 2023
Так смішно в коментарях читати як розпинаються деякі про те,що на кожного хто дивиться російське,чекає ракєта,а сам при цьому пише російською мовою)Це лицемірство найвищого рівня))))
П.с. я не дивлюсь, але і не розказую всім,кому і що дивитись. Не у Вас вдома дивляться.
лаМпочка• 14 октября 2023
У себя дома, человек может делать и смотреть что угодно. Хоть гимн СССР, хоть Газманова слушать. Главное не громко, что бы не было слышно всем. Закон на запрет подобного распространяются только на общественные места и СМИ.
13чудоСВЕТА• 14 октября 2023
У меня скачаны некоторые фильмы на комп, но ещё совок, типа девчата, бриллиантовая рука и так далее, смотрю в новогодние праздники.
Вообще, он может на укр ресурсах смотрит, а не на ютубе или рос сайтах.
Принцепесочка• 14 октября 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Ахах. Хочете прикол? В одному з студентських гуртожитків ІФ області живуть переселенці.
І якось з вікон гуртожитку лунав Круг.
Ну хто ж слуха? Звісно переселенці. Сусіди викликали поліцію. Та приїхала, разом з черговим піднялись на етаж де живуть переселенці - а там всі сплять.
Виявилось що музику слухали місцеві студенти. Так неудобно вийшло.
Да уж… Господи прям все грехи вещают на этих несчастных переселенцев. Так гладко это слушать . А то что я до 2014 г. Часто бывала в Львовской и иф области и слышала в каждой маршрутке сектор газа или круга то они забыли конечно . А и еще , забыли что все на заработках были в Москве ? Но зато сейчас одна беда - переселенцы . Фу … гадко
Котомафия• 14 октября 2023
Господи, до чого мерзенна тема, що ви створили! До чого мерзенні та низовинні ваші думки! Вам не спадає на думку, що підслуховувати неприйнятно (про втручання в чуже життя я мовчу)
Простоваля• 14 октября 2023
Ответ дляКарамбОлька
Це не дещо пропагандистський фільм, а там вся основа - пропаганда. Він був створений саме на замовлення державам, коли був відкат у популярності військових. Саме після цього серіалу товпи дітей повалили вступати у військові заклади. Вся ця романтика, закручені сюжети - це вторинний фон. Ви навіть не зрозуміли мету створення сього «шедевру». В такого гімна там багато. Зараз саме і виросло це покоління, яке під впливом ось таких фільмів і йшло вступати в училища. Рашка в цьому плані не дурна ніяк, вони їх змалечку штампують, що за десять років прийшли вбивати.
VitalinkaGL• 14 октября 2023
тю
мой муж Только рос.сериалы и смотрит,другие не любит
и в Николаеве и в Одессе
тоже мне проблема
Анонім Завгосп• 14 октября 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
А я смотрю Обыкновенное чудо...
а я ’Физрук’
Принцепесочка• 14 октября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Я каждый Новый год смотрю иронию судьбы … наверное меня на расстрел надо .
Білка в колесі• 14 октября 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
І якось з вікон гуртожитку лунав Круг.
Круг умер лет 20 назад ещё Высоцкого вспомнили бы...
Пургену мне• 14 октября 2023
Тут пушкіна розмальованого, якого скоро знесуть, й рос. класику, яку з бібліотек вилучили, оплакували, рос. спектаклі їм хочеться дивитися... а ви про підлітка...
Балаболка• 14 октября 2023
Ответ дляБілка в колесі
Пушкин почти 200 лет назад,так что время не показатель)
13чудоСВЕТА• 14 октября 2023
Ответ дляПринцепесочка
Я в иф прожила весь прошлый год, в тг канале местном очень часто были новости, что там то франківчани рос музыку слушали, а сколько было коренных, кто в прямых эфира в инсте открыто поддерживали рашку, я уже не вспомню. Я к тому, что не зависит от региона, дебилов везде достаточно, и не имеет значения, на каком языке говорят
13чудоСВЕТА• 14 октября 2023
Ответ дляПринцепесочка
Ну да, именно на новый год и смотрю эти все фильмы. Сама в совке не жила, но у меня чёткая ассоциация с детством и новогодними праздниками. Мультики ещё могу посмотреть. Вия.
Домовенок Кузя• 14 октября 2023
Я иногда смотрю Возвращение Мухтара. 😀 Любимый сериал моей юности, снимали его в Киеве, и наших актёров там много снималось, так что не считаю его совсем русским))
По теме: у себя дома люди имеют право смотреть и слушать всё , что хотят. Можете попросить сделать тише.
Дверной_Проем• 14 октября 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
А я смотрю Обыкновенное чудо...
вам ne кажeтся, что это neмnого другоe?
АБВГДэшница• 14 октября 2023
Ответ дляVitalinkaGL
тю
и в Николаеве и в Одессе
тоже мне проблема
Однако Ваш муж почему то поехал в Европу отсидеться .
И_В_офигительных_штанах• 14 октября 2023
А є такий закон, що не можна у власному помешканні слухати російськомовні пісні, фільми та передачи? У громадських містах знаю, що заборонено, а от так щоб підслуховувати під дверима та стукати в СБУ
Дверной_Проем• 14 октября 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Но вы же смотрели этот сериал? Как не стыдно ?
я ne смотрeла.
Голубец• 14 октября 2023
Я в шоке, автор, как хорошо вы знаете и помните музыку из сериала 20-летней давности! Сколько раз сами пересматривали?))) Я вот, например, вообще не знаю, какая там музыка.
КарамбОлька• 14 октября 2023
Ответ дляПростоваля
Ви праві, через цікавий сюжет і людські якості, формується бажання бути схожим, бути таким же, а усі герої чого бажають? Правильно, усі позитивні герої бажають стати військовими, це спонукає підлітків до того самого ж. Але...хтось подивитися і зробить висновки, або політичну тематику не пропустить крізь себе. У нас ось зараз така ситуація, що країна намагається заохотити до лав ЗСУ якомога більше людей, і також є ролики різні у месенджерах, які спонукають людей ставати на захист, ставати військовими. Тобто для країни це прогнозовано і нормально знімати щось, що спонукатиме людей поповнювати армію. Інша справа, що там правда уся вивернута і догори ногами перевернута, але то інше питання. Я дивилася цей серіал у свій час. Тоді не звертала увагу на деякі моменти, зараз вже багато чого забулося, але у мене сприйняття більш емоційне, тобто я запам´ятовую більше події, які зав´язані на емоціях і переживаннях, моду навіть події забути, а емоції ні. Аналізуючи зараз по тому, що залишилось у пам´яті - так, пропагандистський. Але все одно виховує такі якості у людини, як чесність, доброту, бажання надати допомогу ближньому, мужність, відвагу, безкорисливість. Для мене це дійсно важке питання, коли серіал подобається, але є розуміння, що він кацапський і створений з певною метою....але завжди усе створюється не просто так і має мету.
Голубец• 14 октября 2023
Ответ дляПростоваля
И шо? Если так, пусть смотрят и наши подростки, может тоже побегут поступать в военные.
Лівий Локіть• 14 октября 2023
Т.е.вы сериал успели посмотреть, а ребенку нельзя? Интересно. Где у нас в законе прописано, какие фильмы смотреть нельзя?