MacOS-ница• 14 октября 2023

Терміново підкажіть, чи можна ставити вуличні двері в будинку з МДФ-накладками?

Результат:
вже голосів: 5
3 (60%) Можна
1 (20%) Ні, зіпсуються
1 (20%) Тиць
автор MacOS-ница • 14 октября 2023
Дівчата, поїхала в Київ із сусідньої області за б/у дверима, 20 хвилин не доїхали - а вони вже продані. Вибираємо терміново інші. Дякую за відповіді!
Сметчица• 14 октября 2023
Ответ дляMacOS-ница
А нащо вам термвново вуличні двері?
Деловитая• 14 октября 2023
Испортится, если будет влага. Если у вас там какая-то терраса, коридор до двери и прямого попадания осадков не будет, то может и простоит. У бабушки вообще просто деревянная, вход с террасы и дверь вообще как новая много лет была.
автор MacOS-ница • 14 октября 2023
Ответ дляСметчица
А нащо вам термвново вуличні двері?
Слухайте, це ж не нема ’общество, политика, сми’. Тому що ми приїхали з райцентру сусідньої області по двері, розумієте? Ми ж не будемо через день кататись 350 км в обидві сторони. Навіщо ви взагалі пишете, щоб що?
Мао_Мяо• 14 октября 2023
Є вуличний мдф, але і на нього просять козирьок від сонця і опадів. Але все одно при найкращих умовах це макс 5 років.