Ну ниче се• 14 октября 2023
Гостинність, яка вона має бути?
Кружити гостей, розважати, куховарити? Приїхали в гості родичі чоловіка, їхали з іншого міста, троє дорослих людей, рідна сестра з сином та його дружиною. На 3 дні, дві ночи. Мало того, що мені ці три дні довелося стояти у плити, так ще й все власним коштом. Ціни на продукти всі знають, а годувати гостей супом чи борщем не будеш. І ладно б погода видалася теплою, погуляти, кави випити, а так холоднеча і вони майже три дні сиділи у мене в квартирі і… їли. В останній вечір, донька захотіла вафельний тортик до чая зробити, пішла в магаз за згущеним молоком, ну і так, декілька дрібниць мені докупити для вечері. Племінник з дружиною вирішили піти, за компанію, типу провітриця, подивитися ЖК. Дзвонять « може чипсів взяти, хто хоче? А до риби може білого вина?» Поруч сестра « ой да да, от таке смачне… « присилає скрін їм. Потім донька в трубку питає « мам може морозива?» кажу ну візьми і чую возню « О, а ти таке береш і я таке…» Прийшли і я розумію, що купила все я, ну тобто, я дала гроші і донька купила. Коли вони поїхали, я перепитала, донька каже, так і було, що вони просто викладували товар на стрічку і стояли чекали поки вона розрахується 🤦🏻♀️ Ну особисто б я, купила б вино та морозива, та тих чипсів, які вони самі хотіли.
Завжди недо...• 14 октября 2023
Чому не можна гостей годувати борщем? Вони приїхали у гастротур?
Веселуха Муха• 14 октября 2023
Мне вообще не понятен такой формат гостевания. Ну сутки ещё ладно. А 3 дня это слишком, гуляли бы все и в плохую погоду. Погоняли бы их по местным достопримечательностям по дождю и холоду)))
Фея_3уровень• 14 октября 2023
Приезжала подруга летом в гости на три дня. Ели в ресторане, дома не ели совсем. Платил мой муж. Но потом она мне сбросила на карту сумму, которую посчитала нужным.
Сколько муж платил я не знаю.
Но гости у меня редко, за плитой я никогда не стою
Сколько муж платил я не знаю.
Пирожкиня• 14 октября 2023
Приїздила подруга на тиждень
( ми живемо на морі, от прям 100 метрів пляж )
Ну перший день я зустріла /вечеря /алко і так далі
Легкий сніданок
А потім, вибачай
Є магазин поряд з продуктами, або ходи зі мною - і ділити чек
Купляла щось сама, але таке (
То її справа
Я просто добре готую ( стейки, дорадо, салати, домашні пельмені )
Хотілось просто якоїсь участі фінансової
Не хоче - як хоче
Легкий сніданок
А потім, вибачай
Купляла щось сама, але таке (
То її справа
Не хоче - як хоче
Як_наготую...• 14 октября 2023
Гості для яких накривають святковий стіл, то на свята чи якщо запросив на вечерю.
Якщо люди живуть, то харчуються тим, що і родина - суп, борщ, яєшня, макарони з котлетою, гречка з курко і тд.
Обнимашкина• 14 октября 2023
В нас гості завжди приїзджають з їжею і алкоголем. Але і ми в гості не ідем або їдемо з пустими руками. Останній раз ночували у друга, то заїхали в маркет, взяли готове м´ясо, ковбасу, сир, овочі на салат і алкоголь. Друга попередили, щоб нічого не думав, ми все купимо. Швиденько нарізали салат, нарізку і вечір вдався. Зранку нас погодували яешнею з ковбасками і ми відчалили. Але якщо хтось і приїде з пустими руками, то нічого, все одно нагодую, можливо на то є свої причини саме сьогодні, бо зазвичай такого не має.
double-mama• 14 октября 2023
Автор, гостеприимство- это то,что приятно обоим сторонам , и принимающей и гостящей. Как именно принято проявлять гостеприимство в вашей конкретной семье,зависит исключительно от вас и ваших традиций. Норма- то,что нормально лично для вас.
Укр_жіночка• 14 октября 2023
Договаривайтесь заранее, как будете проводить время и за чей счет банкет. У нас в обществе традиция кружить гостей максимально, они могут не догадываться, что вы чем-то недовольны. Могли бы и борщом кормить. Или сказать, что готовить им не сможете, но рядом с домом есть пузата хата, например.
куркулиха• 14 октября 2023
то ви щось справді їх закружили. не треба зі шкури вон пнутись, частувати. ніхто цього не цінує. навіть оно - я стала сама жити на зйомі, запросила матір в гості до себе кілька разів. готувала, старалась. то вона мене розкритикувала..і те не таке і це не смачне, і солі нема, і хліба нема, або хліб не такий, а м’ясо тверде, певно зі старої курки і т.д. більше не зву в гості.
найкраще - то взагалі у себе не селити, і зустрічатись десь там, в кафе та кав’ярнях, і рахунки аби кожен за себе платив. бо наглості нема меж. вважай приїхали за ваш рахунок попоїсти, і пожити у вас же. квитки може також ви їм купили? ну їй богу наче діти, а не дорослі самостійні люди
Вподобайден• 14 октября 2023
Ми коли їдем в гості, то беремо з собою їжу та алкоголь.
Автор, родичі нахаби звичайні.
Не вздумайте погоджуватись на їх поиїзд наступного разу. Скажіть, що у Вас не виходить їх прийняти.
Автор, родичі нахаби звичайні.
Вподобайден• 14 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
Та й на борщ, яєчню з котлетою треба гроші і час.
Не розумію, як можна до когось припертись з порожніми руками.
На циголках• 14 октября 2023
Ну вас поімєлі як хотіли, вибачте.
Але я вважаю в такому випадку що то ціна за урок і при наступному будь чийому гостюванні вже не лізу в гаманець. Взагалі рідко готую, якщо хтось голодний - най зготує собі власноруч або щось замовить.
Ну ниче се
• 14 октября 2023
Ответ дляВподобайден
Автор, родичі нахаби звичайні.
Нізащо!!!!!