Яйцеголовая• 14 октября 2023

Какая цена на бенто -торт адекватная?

Смотрю за пол килограмма просят от 500-700 грн , это нормальная цена?
Тут как тут• 14 октября 2023
Ответ дляЯ только за!
Ви спочатку писали 1кг 120-150 грн. Крім яєць ще якесь масло треба чи сметана/ вершки. А якщо бісквіт залити сиропом, то так, можна вкластись у вашу суму
То порахуйте, я для себе печу, цей торт це велике тістечко. За що там 500 700 грн?

Сама вумна тутички• 14 октября 2023
Ответ дляТут как тут
Я ніби ясно написала, що печу для себе і собівартість його 150 грн.
Я зрозуміла, що ви печете і з яких продуетів. З ’масла’ за 30 грн чи маргарину і невідомо чим перемазуєте((((
Тут как тут• 14 октября 2023
Ответ дляЯ только за!
Так і виходить 120 150. Ну нехай 200 але це вже з горіхами
Тут как тут• 14 октября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Масло фермерське по 600 грн. На продаж точно не печуть з такого. Просто люди які з випічкою не знайомі, цього знати не можуть.
Я только за!• 14 октября 2023
Ответ дляТут как тут
За торт на замовлення то нормальна ціна. В магазині тортики 500 г від 300 грн
Тут как тут• 14 октября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Порахуйте вихід продуктів на торт 500 грам, стане все ясно.
Тут как тут• 14 октября 2023
Ответ дляЯ только за!
Я не писала про ціну, я писала про собівартість продуктів на цей торт. А продають то вже інше.

Тут как тут• 14 октября 2023
Ось один з рецептів
Бісквіт:
2 яйця

дрібка солі

60 гр цукру

Ванільна паста

60 гр борошна

Починаємо приготування з бізквіту. В чаші для збивання з´єднуємо яйця, сіль, цукор та ванільну пасту. Збиваємо до посвітлішання кольору і збільшення об´єму. До суміші просіюємо борошно за допомогою сита в два заходи, обережно вимішуючи лопаткою рухами знизу вверх. Випікаємо за допомогою кільця діаметром 10 см до готовності.

Готовий бісквіт відправляємо до холодильника мінімум на годину. Після цього його буде зручно розрізати струною.

Полуничний конфітюр:
100 гр полуничного пюре

1 ч л кукурудзяного крохмалю

1 ч л цукру

Змішуємо інгредієнти в сотейнику вінчиком і відправляємо на середній вогонь до закіпання. Проварюємо до загустішання і охолоджуємо.

рецепт бента торт
Крем чіз:
100 вершкового масла

70 гр цукрової пудри

Ванільна паста

300 гр сиру

Такої кількості крем чізу вистачить для збирання і вирівнювання двох бенто тортиків.

До вершкового масла кімнатної температури додаємо ванільну пасту, пудру. Збиваємо міксером, щоб маса посвітлішала і збільшилась в об´ємі. Додаємо сир і ще раз добре збиваємо.

Для пропитки бісквіту можна використовувати будь-який сироп за Вашим бажанням.

На бісквіт наносимо крем за допомогою мішка, вирівнюємо. Робимо бортик з крему і всередину викладаємо полуничний конфітюр, приблизно 50 грам. Далі кладемо другий шар бісквіту, пропитуємо сиропом і робимо обтяжку кремом. Тортик можна поставити в холодильник на декілька годин, щоб крем застиг. Потім приступаємо до оформлення. Зазвичай бенто торти оформлюють в мінімалістичному стилі: роблять надписи, малюють різнокольоровим кремом квіти та орнаменти, прикрашають міні макаронсами та посипкою.

рецепт бента торт
Подавати бента тортики можна на папері тішью і в спеціальних коробочках з ложечкою або виделкою.

Нагадуємо, що все необхідне для приготування Ви можете купити на сайті vanilinka.com.ua Не бійтеся експериментувати на кухні, і смачного :)

БЛОГ
+380631132411+380983654311Київ, вулиця Вікентія Беретті, 4 (Магазин знаходиться в 20 метрах від Ощадбанку, за ТЦ ’Фестивальний’)Vanilinka.shop@ukr.netПн-Пт - з 10:00 до 19:00 Сб - з 10:00 до 17.00 Нд-ВихіднийМи в соцмережах
КОМПАНІЯ
Політика конфіденційності
МАГАЗИН
Корзина
Личный кабинет
Оформить заказ
Оплата готівкоюОплата карткою
© Інтернет-магазин «Vanilinka»
© 2023
Мир Мир Мир!• 14 октября 2023
Донька замовляла хлопцю на ДН вчора, то 450 грн просто з надписом, з прикрасами дорожче. Львів. Був дуже смачний
Сяду на шию, дорого!• 14 октября 2023
Не пойму о чем тут ведут спор......

Бенто-торт - это просто маленький торт. Традиционно - полу килограммовый.
Цена его определяется - РЕЦЕПТУРОЙ торта + украшение и упаковка.
Украшение и упаковка маленького торта практически не отличается от стоимости украшения и упаковки большого торта.
А вот рецепт самого торта (соответственно - набор продуктов) может сильно отличаться.
Вот и получается, что себестоимость разных бенто-тортов может разительно отличаться.
Можно сделать отличный, но не дорогой бисквит ’Шоколад на кипятке’ со сметанным кремом.
А можно нагнать приличную стоимость Маскарпоне и 30% сливками.
размахер• 14 октября 2023
Там за назву ціна більша виходить як за той торт,якщо його можна тортом назвати
Тут как тут• 14 октября 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Не пойму о чем тут ведут спор......

В будь якому випадку маскарпоне і вершків там по 150 грн.
Тут как тут• 14 октября 2023
Ответ дляразмахер
Так, просто зараз модно серед молоді, а так всім давно давним відомі продукти і рецепти.
Ms. Доброта• 14 октября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
З дешевих продуктів.
Сухарі з батона мабуть
Ms. Доброта• 14 октября 2023
Дочке подруги на Др дарили, фігня редкостная,не вкусно капец,коржи вроде из Украинского хлеба вырезали,крем не вкусный,жаль что такие бабки отдали
Сяду на шию, дорого!• 14 октября 2023
Ответ дляТут как тут
При этом не обязательно бенто-торт должен быть украшен сливками и маскарпоне.
Да Щас же• 14 октября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Крем сир наприклад, вершки, масло
І що? Скільки сиру треба на 1кг? Чи вершків?
Да Щас же• 14 октября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Електроенергія, час, робота.
Вся важкість торта в кремі
А ще сиропом просочують бісквіт..
Не против• 14 октября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Я печу і часто. Навіть вафльний торт маленький це під 200 грн
І пів пачки масла 82% кладу, купую за акціями не дорожче 60 грн, разом 100 грн

Сама вумна тутички• 14 октября 2023
Ответ дляНе против
Ну ясно своя лінія))
Не против• 14 октября 2023
Ответ дляЯ только за!
Не від, а до 300 грн
Не против• 14 октября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Ну ясно своя лінія))
І що? Цього тижня робила, абсолютно нормальна згущенка
Сама вумна тутички• 14 октября 2023
Ответ дляНе против
Я не готую з такого. Сорі.
Не против• 14 октября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Я не готую з такого. Сорі.
🤦‍♀️з якого «такого»? Це Первомайська згущенка
Ну візьміть в фірмовій банці, з чого ви там той вафельний торт готуєте на 200 грн?
Сама вумна тутички• 14 октября 2023
Ответ дляНе против
Знежирені продукти це зло((
2 банки згущеного молока і пачка масла. Рахувати вмієте надіюсь?))

Готуйте за 100 грн. В мене не аиходить з нормпльних продуктів)
Не против• 14 октября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Знежирені продукти це зло((

😂краще знежирене, ніж торт з двох банок згущенки, переїдати - оце точно зло, кілограмовий вафельний торт звісно що коштує вдвічі дорожче півкілограмового
Сама вумна тутички• 14 октября 2023
Ответ дляНе против
Жіночко та хоч какашки собі готуйте))) я якось вже без вас розберусь