Бодіпозітівна• Изменено 14 октября 2023

У цуценя набухлі молочні залози після тічки

Дівчата, хто має досвід, це нормально чи ні?
Тічка закінчилась тижні півтори тому десь (закінчились виділення, набряк з петлі пройшов). Але ось така фігня з молочними залозами і вона досі часто дуже мітить коли на вулиці гуляємо, вдома не мітить. Я була у ветеринара у вівторок, вона перевірила, сказала що новоутворень немає і молока теж. Просто чекати сказала. Давила так молочні залози, що залишились синці (на фото видно) 😭 і мені здається, що вони стали ще плотніші. Завтра зранку знову піду, попрошу іншого лікаря, але зараз дуже переживаю.
автор Бодіпозітівна • 14 октября 2023
Цуценя шпіц, 7 місяців, це перша тічка була

Milavira• 14 октября 2023
В нас таке було теж у собаки
автор Бодіпозітівна • 14 октября 2023
Ответ дляMilavira
В нас таке було теж у собаки
Як довго? Саме пройшло?
Томатико• 14 октября 2023
Возможно, это ложная беременность (не помню, как она правильно у собак называется)?
автор Бодіпозітівна • 14 октября 2023
Ответ дляТоматико
от лікар сказала, що це не воно, бо молока немає. у киці було молоко після стерилізації, то їй кололи щось від лактації, але тут сказали нічого не треба робити.
Milavira• 14 октября 2023
Кожна порода по різному мабуть переживає цей період. Треба їй влаштувати стрес . Забрати іграшки . Якщо треба то перевʼязати молочні залози В неї хибна вагітність
автор Бодіпозітівна • 14 октября 2023
Ответ дляMilavira
якби була хибна вагітність, було б молоко, а його немає

Milavira• 14 октября 2023
Вона пройде. Але треба створити умови такі щоб вона зрозуміла що щенят їй в таких умовах не виростити ))) змініть трохи раціон , час годування
Milavira• 14 октября 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Не обов’язково
Томатико• 14 октября 2023
Ответ дляБодіпозітівна
В интернете пишут, что такое бывает после первой течки т. к. идёт развитие молочных желез.
Milavira• 14 октября 2023
В нашої не було молока наче , це давно було але наче не було
Milavira• 14 октября 2023
Таке буває. Просто вона зараз в комфорті у вас , і вона думає що вона готова стати мамою всі умови є для цього
автор Бодіпозітівна • 14 октября 2023
Ответ дляMilavira
ой ні, на такі звірства я не здатна (забрати іграшки, смаколики)
якщо другий лікар підтвердить що все ок, то хай все йде в своєму темпі
автор Бодіпозітівна • 14 октября 2023
Ответ дляMilavira
дякую, трошки заспокоїли)
автор Бодіпозітівна • 14 октября 2023
Ответ дляТоматико
дякую! теж читала різні статейки, але все одно переживаю)
Milavira• 14 октября 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Ну дивіться самі ) не зовсім то і звірства то для неї навпаки краще буде. Швидше пройде.
Видящие_помогите• 14 октября 2023
Як цицьки набухли,то вже не таке і цуценя у вас.
автор Бодіпозітівна • 14 октября 2023
Ответ дляВидящие_помогите
ну наче до року їх всіх цуценятами вважають)
Пирожкиня• 14 октября 2023
В нас цверг. До та після тічки завжди набухають. Потім проходить- тижня за два. Нам 5 років

Пирожкиня• 14 октября 2023
Більше гуляйте. Зменьшить трошки їжу
Ангел-предохранитель• 14 октября 2023
Забирайте в неї всі іграшки,трохи менше корміть,більше гуляйте на вулиці.Трохи їх легенько розмасажовуйте.Так швидче пройде.
У нас так було після кожної тєчки,поки не заработали опухоль на молочних залозах.Раджу стерилізувати її через пару місяців,якщо не плануєте зводити,бо якщо таке буде повторюватись,це не є добре для собаки.
автор Бодіпозітівна • 14 октября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
так, стерилізація буде 100%. дякую!