Я вся ваша• 14 октября 2023
Девочки, видали кто також платье, может
Не буду писать бренд, чтоб не забанили. Это Украинский. Как там ткань? Ок или норм по качеству? Напишите, пожалуйста, кто видел. Спасибо всем
Твоя космішна• 14 октября 2023
В плечах и у воротника тянет, плохо сидит даже на модели. Обратите внимание на край рукава, там ткань сложена вдвое и в этом месте не просвечивает. Выше совсем другой цвет, то значит что оно полупрозрачное.
Я вся ваша
• 14 октября 2023
Ответ длярукиЖимолости
А де ви бачите, що віскоза? На сайті написано ’софт’. Хз, шо то, звучить як поліестер)
Ось що на сайті написано
Анонім Секретар• 14 октября 2023
Ответ дляUebersetzerin
Чем оно вам понравилось?
напевно, чоботами)))) вони ідеально пасують до цього плаття
Голова колгоспу• 14 октября 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Да
Оно ж просвечивается даже на фото
Качество вовк не люблю
Анонім Секретар• 14 октября 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Ось що на сайті написано
вибачте, але вигляд - наче пошили з підодіяльника
Голова колгоспу• 14 октября 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Шутите? 🤯
У меня тоже такое было,платье отдала подруге,она сильно ниже меня
Твоя космішна• 14 октября 2023
Софт это тонкая ткань в среднем по цене 100 - 150 грн за метр, качество соответственное
рукиЖимолости• 14 октября 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Ось що на сайті написано
Дивно, бо софт - це таки штучна тканина, а віскоза last time I checked була натуральна)) Я би замислилася. У Вовк взагалі суцільна синтетика, мені здається. Принаймні, була пару років тому, тоді я їх для себе закрила
Фиона Шрековна• 14 октября 2023
якщо купляти, то з приміркою або з поверненням
тут питання до крою, бо не думаю, що у дівчини моделі проблема з фігурою. придивіться - тягне виріз горловини, і йдуть складки по голівці рукава - таке враження, що занадто глибока пройма, або ця сукня на момент розробки крою задумувалась без рукавів...
тканина мене б найменьше тут хвилювала.
.
тканина мене б найменьше тут хвилювала.
.