Кукусик• 14 октября 2023
Почему все так помешались на корейцах? Столько людей их хотят в мужья
У меня много знакомых, которые прямо охотятся за ними. Многие хотят в Корею уехать. Просто я случайно познакомилась с корейцем. Не спорю выглядит как после Фотошопа и одет стильно, но по-моему они как понимают свою значимость и восхищение у наших. Не думаю, что они серьезны, а ищут иностранок, чтоб переспать. Но возможно я ошибаюсь. Подруги уверены, что они очень заботливые и хороши в постели
БезВзяток• 14 октября 2023
Ответ длянеДоЖиру
бо це як лесбійське буде)
Пхахаха, смешно)) ну правда, не в плане лесби, но они и правда какие-то никакие. Мягкие мальчики. Такой категории нет, но они реально для меня мягкие мальчики. Хотя мне ещё 30 нет. Такое. Фигня.
Чарівне зіллячко• 14 октября 2023
Ответ дляTatka Kiev
Вони мені як ’оно’ вибачаюсь
Щось між дівчиною та хлопцем
Я не сприймаю їх
Донька 14 років шаленіє
Щось між дівчиною та хлопцем
Я не сприймаю їх
Донька 14 років шаленіє
Моей тоже 14, но она k-pop´ом и дорамами не интересуется
ГонУрова дівка• 14 октября 2023
Моей маме ей за 70 только они нравятся, смотрит постоянно эти дорамы, внучки веселятся, бабушка свои китайские сериалы смотрит, она говорит, они не китайские))
На_оба_рот• 14 октября 2023
Ответ дляState_state
Не знаю хто за ними охотиться, я живу в США і знаю як тільки під‘їжаєш під корейський супермаркет- найдорожчі машини там, всі в люкс брендах там, але бляха муха, ходиш по магазину і думаєш хоч би мужичка не задавити якогось
Ви два метри на два метри і сто кг чи що?
Корейці високі взагалі то. Не побачити проблематично буде. А постава? Ну то окрема розмова) хоча то актори звісно...
неДоЖиру• 14 октября 2023
Ответ дляБезВзяток
:))) признавайтесь, все возбудились?))
State_state• 14 октября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Ага, та дуже високі.
Баскетболісти прям. За Лейкерс одні корейці грабть не інакше
Tatka Kiev• 14 октября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
А ви бачили Со Чжи Сопа в ’О, моя Венера’? Губки бантиком, брівки доміком, і кубики на пресі ого-го😁
Душенька! ❤️😍
Але також да ..дуже романтизований образ. І його стосунки з головною героїнею також доволі романтизовані.
Душенька! ❤️😍
Так вони мені всі на одне лице, донька збирає альбоми з дисками різних груп, карти колекціонує
Подивилась і забула, я не можу їх розрізнити окрім кольору волосся
Дівчата ок, є дуже стильні і гарні
Викасикрет• 14 октября 2023
Есть знакомый. Его плюс только в том, что выглядит лет на 15 младше паспортного возраста. Характер такое Г. Никогда бы не хотела такое счастье в жизни рядом.
Безлім на все• 14 октября 2023
Ответ длянеДоЖиру
:))) признавайтесь, все возбудились?))
Нее, ну милашки конечно, но не то
неДоЖиру• 14 октября 2023
Ответ дляState_state
Ви про зріст? Це стереотип вже. За останні 50 років середній зріст корейця значно зріс (за рахунок покращення рівня життя, вживання їжі в достатній кількості), і зараз 175-185 см це майже норма для них. Люди старшого віку, ті менші на зріст.
Сегодня я не я• 14 октября 2023
Ким Чен Ин моя мечта, ночью пульт взять, и едрен-батон по батальону Монако
State_state• 14 октября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Ви жартуєте?))) я їх десятками щодня бачу
БезВзяток• 14 октября 2023
Ответ длянеДоЖиру
:))) признавайтесь, все возбудились?))
Кстати, танцами занималась, топ танцуют. Но даже когда танцуют, то нифига не возбуждающе
девочки
На_оба_рот• 14 октября 2023
Ответ дляTatka Kiev
Дівчата ок, є дуже стильні і гарні
Хахах то поначалу тільки. Як турецькі серіали - затягує. Турки спочатку також всі на одне лице. А потім подивишся кілька серій і вже розрізняєш всіх) Со Чжи Соп йому около 40 здається, і роль там от саме мужнього чоловіка, не хлопчика якогось нафарбованого, як підлітки люблять, мене саму бісять ці айдоли із їхнім завиванням, по іншому не назвеш.
Безлім на все• 14 октября 2023
Ответ дляState_state
Та даже в дорамах посмотреть - главные герои высокие красавчики, но остальная массовка - обычные, невысокие и не особо симпатичные
Этожзвяздаяегообожаю• 14 октября 2023
Про тему с мужьями не скажу, но я дважды встречала людей, у которых цель - уехать в Южную Корею. Мой коллега 2й год целенаправленно учит корейский, например, планирует через пару лет уехать туда
неДоЖиру• 14 октября 2023
Ответ дляState_state
ви впевнені, що то саме корейці?)
неДоЖиру• 14 октября 2023
Ответ дляБезВзяток
девочки
Их там годами, днями и ночами муштруют в танцах
На_оба_рот• 14 октября 2023
Ответ дляБезлім на все
А когось ще і спеціально загримують аби пострашніше, щоб головні герої на їх фоні ще більш вигідно виглядали. Ви помітили що у позитивних головних героїв і шкіра біла, доглянута, і волосся доглянуте блискуче, і укладка. А у тих кого хочуть принизити , типу злодії якісь - то вже і темна шкіра, без укладки, низькі і страшні. А, і обов´язково ж оцей розділ на бідних і багатих. Без цього нікуди.
неДоЖиру• 14 октября 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Коллега мужчина?
неДоЖиру• 14 октября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Щодо зросту, не помітила, а от щодо кольору шкіри, то так. Дивилася якось дораму про лікарню, там були ’злі герої’ два чоловіки, і обидва ніби після солярію)).
Харчовий тріль• 15 октября 2023
Ответ дляДодекаэдр
Первый раз слышу
почему, это было модно после выхода корейских сериалов и книг, времена когда был на пике популярности фильм сумерки))), у меня пару подружек мечтали уехать в Корею и найти там прынца
Идууу--уууу блин• 15 октября 2023
Ответ дляTatka Kiev
Вони мені як ’оно’ вибачаюсь
Щось між дівчиною та хлопцем
Я не сприймаю їх
Донька 14 років шаленіє
Щось між дівчиною та хлопцем
Я не сприймаю їх
Донька 14 років шаленіє
І моя також , а сьогодні дивились « Весілля мого кращого друга» то каже на головного героя-«Ох і страшко»
, оце думаю я стара вже )))
спальное место• 15 октября 2023
Ответ дляКукусик
Так как сменить если и сестры у меня туда же и крестница и племянница уши прожужжали😂
Ну, немножко вырасти. У меня дочка 13 лет увлекается
Додекаэдр• 15 октября 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Я училась в школе когда вышли сумерки, все фанатели капец,но про корейцев первый раз слышу
40каградусная• 15 октября 2023
Так навколо них створили такий ореол, типу які гарнюні, милі і турботливі. От і жінки надивляться дорам і думають, що там всі такі. А в акторів і співаків то ж набирають найкрасивіших, часто з пластикою. Все це ілюзія. Не думаю, що там по вулицях прямо ходять такі айдоли.
Коварная Зая• 15 октября 2023
Их в домах романтизируют. Я вот тоже на них подсела, правда не из-за корейских мужчин, а что в пошлость всё не скатывается. Плюс мужчины ухожены очень, а не я мужик и так очередь за мной будет стоять. В жизни же думаю, что они вряд ли особо отличаются от других мужчин.